Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:02 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Melany99]  
Автор loverrock ()
Публикувано03.04.13 00:38



+1
но пък е забавно



domino dancing

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Melany99]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано03.04.13 10:11



Ами например аз вярвам...може би силно казано де, но животът ми протича на абсолютно вглъбено духовно ниво и усещане на връзката с онова...дето не се описва с думи прости:))...то и практически се е доказало с биографията и заниманията ми:)
Уважавам всеки какъвто е...различни сме. Факт:)
С някои се чувстваме добре и разбрани помежду си...други по необясними причини, дори нищо лошо да не са ни направили просто са далеч от възприятията ни и дори в много ситуации не ги разбираме.
Например, винаги съм усещала колко различни сме с теб и че нямаме много допирни точки в разбиранията ни, на ниво разум те приемам и харесвам...но не те усещам с духа си. Духът ми търси друг вид общуване. Това не бива да те засяга, както и аз не се засягам, ако някой не ме приема:)-не трептим енергийно в сходни честоти...светът има нужда от различни енергии и там, където може да се получи колаборация подсилва положителните енергии...а там, където не става, няма нужда да се насилва и изкривява създаденото:)

Затова не мога да заклеимявам, че това са глупости - например твоят по друго устроен и ориентиран дух, разбирания и бит:)) Просто те приемам такава, каквато си и ако се срещнем в разбиранията си -добре, ако не...вървя си по пътя със себеподобните и оставям всеки да си върши мисията.

п.с. Майка ми е също инжинер-машинен при това, с аура далечна от цвета на моята-ориентирана практично, заземено и материално...а родила индигово дете

...така и не ме разбра. Никога няма да се разберем...:))...тя решава судоку и чете само криминални романи, преподаваше кинематика, статика, механика...кратка, точна и ясна за всичко:))...аз рисувам, творя, гледам на карти, декупирам, гримирам, витая...такивамитиработи...за нея това са несериозни работи.

Съпругът се оказа с виолетова аура...и той мечтател безумен, образ невъзможен...с него се разбираме без думи...факт:)

...и т.н....и т.н.:)))))

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Втасахме_я]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано03.04.13 10:19



Присмял се хърбел на щърбел значи станА раОтата



Ти само лавандулена ли си?...или ти даде и други цветове?

щото аз съм с еднакъв процент индиго и лавандула-86% и малко по-малко оранжево/от него ми идва авантюризма/...
Радвай се -от децата на новото духовно развитие си:))...стар дух, водещ...знаещ подсъзнателно , интуитивен и над нещата:)...хахавец-с една дума

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано03.04.13 10:24



На равни проценти със синьо и зелено, което още повече компрометира теста:-))))



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Втасахме_я]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано03.04.13 10:25



кой цвят ти е с най-голям процент все пак?

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: loverrock]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано03.04.13 10:33



Аз съм основно пролетно- зелена или отровно- зелена- нещо като пойзън Айви. Според интерпретацията на цвета.






Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано03.04.13 11:11



Интересно, защо сте със сходни цветове?
От начина на живот или обратно - аурата ви определя и отношението към живота?



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: ALONE911]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано03.04.13 12:03



??/...не те разбрах какво точно ме питаш извинявай...поясни...във връзка с кое?

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано03.04.13 12:22



Този тест беше пуснат в една от темите в Клуб "Психоанализа и психотерапия". Днес също е пусната.
Данните на тези които са попълвали преди и сега много съвпадат.
Личностните им качества или поне психическата нагласа към момента / мое мнение/ също доста съвпада с цвета на аулата.

Направи ми впечатление, че и тук има доста съвпадения.
И въпроса ми: Как си обяснявате това?



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алиса [re: ALONE911]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано03.04.13 12:47



Не те разбирам нещо, какви данни, какви попълващи?:)))...ама това защото съм си освен индигова лавандула...а и много руса



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.