Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: безумиенови [re: Валерия]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано24.03.13 12:57



Sorry, ако пиша гадни неща...но просто оглеждаме нещата...ти си знаеш най-добре, нашето са странични гл. топчки и предположения за подсещане:)

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: безумиенови [re: Валерия]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано24.03.13 13:14



мъжлето ти е безподобен мухльо



Тема Re: безумиенови [re: Lira Emerald]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано24.03.13 13:15



анджък
влизаш в чужд филм
още бая много има от тез, с чалгата на борците навързани
абее...
душици, ама и те сиренце ядат, и хлебец, също
.......
глей он`ва дето прайхме циганска сватба в спениш кръчмата на Графа
и оня... със ала-бала, и прочие парашути





Тема Re: безумиенови [re: Валерия]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано24.03.13 13:19



спокойно, повечето жени са такива цял живот



Тема Re: безумиенови [re: Валерия]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано24.03.13 13:34



Егати. Знам, че си и юрист по образование, ма вашата фирма няма ли си свестен счетоводител и/или адвокат, който да се занимава с тези неща? ат дело.
Няколко случая съм имала дося работници на мои клиенти да се жалват в ИТ, и определено съм останала с впечатлението, че ИТ са съдействали по-скоро на работодателите. Като нямам предвид рушвети или нещо подобно. Един единствен клиент отнесе персонална глоба около 250 лв, и то не по жалбата на тъпата коза, дет се беше опитала да го натопи, ми договорите му със службата по трудова медицина ги нямаше. За неизплатени заплати единствено са ги съветвали да заведат дело. Не съм имала досега проблеми за изплатени суми по граждански договори
И мисля, че е добре да говориш с тях и да обясниш случая. Не става въпрос, че не си го познавала, а че не си и предполагала, че по този начин ще тръгне да си отмъщава.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: безумиенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано24.03.13 13:39



Наде, най-тъпото е, че тръгнал да си отмъщава, докато аз стоя там като заложница и чака на парите, които изкарам, щото той е без работа!
Може ли да си толкова тъп?



Тема Изчетох те внимателнонови [re: Валерия]  
Автор echr ()
Публикувано24.03.13 13:42



Моето мнение е, че малко драматизираш ситуацията. Не казвам, че не е сериозен въпрос това, че той не те е включил като фактор при вземане на решението си да иде и да създаде проблем на твоя работодател. Много сериозен въпрос е. Но не е фатален, ако му е за пръв път, и ако това не е линия на поведение - да си прави каквото му хрумне, без да се съобразява с теб.

Единичният случай, колкото и неприятен и разочароващ, може да може да бъде обяснен със силен афект от негова страна и не знам още какво.

Ти звучиш много объркана и сякаш търсиш да наливаш масло в огъня, за да можеш да решиш да си тръгнеш. Не звучиш убедена (все още се радваш и се гордееш с неговия успех)

Може би е добре да си дадеш малко време, да се разделите за известно време, без контакти и без допълнителни емоции, за да преоцениш нещата и да си наясно какво изпитваш към него и дали искаш тая връзка.

Не знам дали ще помогне, само ти давам идея. Много ми е познат импулсът да решиш нещата в движение и от раз





Тема Re: безумиенови [re: Валерия]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано24.03.13 14:08



Смятам, че мъжът ти е тотален егоист и кретен! Тези неща се обсъждат! Още повече след като работиш там, е трябвало първо до теб да се допита... да не говорим в чисто житейски план, че в едно семейство нещата се обсъждат особено след като действията на единия, ще доведат до лоши последици и отражение в работната среда на другия! Честно казано, лично аз не бих му простила...



Тема Re: безумие [re: Валерия]  
Автор echr ()
Публикувано24.03.13 14:10



А със собствениците на вестника, да, говори с тях направо. Кажи им каквото и тук - че това не е съгласувано с теб решение и че ти стоиш зад тях и политиката им, и че си финансово потърпевша от недомислиците на афектирания си мъж.

И занапред не бачкайте на едно място



И помисли доколко е системно при него да те прави потърпевша на капризно и безотговорно поведение.



Тема Re: безумие [re: echr]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано24.03.13 14:28



Прогледнах за много неща всъщност.
Като се замисля, все си е докарвал проблеми в работата.
И явно е имало за какво.
Но тъй като при мен номерът все е минавал - той прав, другите криви, смяташе, че и сега ще стане.
Този път обаче съм пряко потърпевша.
Не, просто връщане няма.
Не мога да чакам да стане невъзможното - т.е. нещата да се подобрят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.