Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: безумиенови [re: Lira Emerald]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано24.03.13 10:43



Лира, на мен мъж за патерица в живота не ми трябва.
Мога да се погрижа за себе си и за детето си в чисто финансов аспект.

Единственото, което искам от един мъж е да може сам да се грижи за себе си, да е умен и да има тръпка.
Нищо друго.
Но изглежда искам малко, затова получавам - нищо!



Тема Re: безумиенови [re: Валерия]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано24.03.13 10:48



Да разкажа и аз една моя история. Партньорът ми(нямаме брак) имаше периодични участия в един пиано бар, разчита на тези средства и обича това което върши. Една от вечерите отидох и аз и към 24 часа излезе едно девойче около 12-13 годишно да пее, имаше и джаз балет от още 3-4 деца. Оказа се, че "певицата"често си партнира с известен джаз певец по нощните заведения. На другия ден след много "размисли и страсти" от моя страна се самосезирах. За мен това не е нормално, забранено е от закона и т.н. Предизвика се проверка от няколко институции на пиано бара и на родителите на децата. На следващото участие управителя на заведение, който е наш приятел, е вдигнал грандиозен скандал на мъжа ми. Думите му са били "как можа Д. да ни причини тези проблеми, ти какъв мъж си, че не си я спрял" и т.н. Е, поканите за участие спряха, но аз не съжалявам за постъпката си. Нали искаме да сме европейци и да спазваме правилата





Тема Re: безумиенови [re: вoлнa птицa]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано24.03.13 10:55



Аз пък да ти уточня за прословутата "черна каса".
Тя изобщо не е практика. Напротив, допреди кризата, та и по време на нея/докъм 2010 г./ всичко беше чисто. По-късно взеха да ни дават по 200-300 лв. на ръка. Голям праз.
После настояхме да ни вдигнат малко заплатите, но в същото време пак имаше и нещо необлагаемо.
После започнаха да закъсняват заплатите. Но тъй като съм вътре в нещата и знам как трудно се събират пари от реклама в тая икономическа ситуация, приемам нещата за нормални.

В същото време този мъж, големият радетел за правдини е на близо 60 години и може да прецени, че в криза едва ли ще се претрепят да го търсят работодателите.

Освен това като поема долъпнителна работа също не е "на светло".
Абе беше пълна простотия.
Само, че на мой гръб.



Тема Re: безумиенови [re: Lira Emerald]  
Автор Bisserra (новак)
Публикувано24.03.13 10:56



Какво означава да се "спасяваш"...или така общо образно казано викаш

Постът ми бе предназначен за Валерия и разчитайки на нейната вродена и придобита интелигентност, надявам се тя добре да ме е разбрала.
всичко останало по повод конкретния случай и човек е загуба на време. според мен.
На въпроса на Лира за какво спасение - за спасение частично от емоционално(Виктория си знае дали не и напълно) и напълно от финансово естество. При Виктория това са проблеми с нарастваща тенденция и много по-добре да ги реши на 48 години, отколкото на 58 години, още повече че и детето е само нейно.
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Bisserra на 24.03.13 14:31.</EM></FONT></P>

Редактирано от Bisserra на 24.03.13 14:33.



Тема Re: безумиенови [re: Bisserra]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано24.03.13 11:03



При Виктория това са проблеми с нарастваща тенденция и много по-добре да ги реши на 48 години, отколкото на 58 години, още повече че и детето е само нейно.

И аз разсъждавам в този ред на мисли.
Макар че никога не е късно. И на 58, и на 68, и на 78... Колкото ти е писано, толко време трябва човек да се стреми да живее по собствените си правила и с удоволствие.
Ако ще е мъка, то защо ни е тоя живот?



Тема Re: безумиенови [re: Валерия]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано24.03.13 11:12



Той просто не желае да е с теб. Кредитите ти и детето ти са му в повече, направил си е сметката...никога няма да ти го каже в прав текст и до последно ще го играе уж не иска развод, за да е спокоен, ч етопката по раздялата няма да е у него.
Всъщност, горещо го иска...чуди се как да те притисне максимално обаче и да изкопчи каквото може...да пуснеш докрай:)
Мое мнение.

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: безумиенови [re: Lira Emerald]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано24.03.13 11:19



Изобщо не си права.
Едва успях да се дистанцирам от него
А той все още си мисли, че може да бъдем семейство.

Но може би си права за друго - аз просто съм му била удобна...
Нямало е от негова страна любов и страсти.
Сега го разбирам така.



Тема Re: безумиенови [re: Lira Emerald]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано24.03.13 11:22



Освен това кредитът ми само на пръв оглед изглежда страшно.
Всъщност е танто за кукуригу.
Давам под наем другото си жилище и като го приспаднеш, все едно че живееш самият ти под наем.
А той така и така ако не е с мен и работи трябва да плаща наем някъде.
Или да си намери друга баламурница да го приюти.
Явно ще е второто.



Аз имам нерви, ще чакам.
Няма да бързам с документите.



Тема Re: безумиенови [re: Валерия]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано24.03.13 11:29




Ето, вече е в много сайтове.
Толкова бих се радвала при други обстоятелства.
Все пак е голям успех.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Валерия на 24.03.13 11:30.</EM></FONT></P>

Редактирано от Валерия на 24.03.13 15:07.



Тема Re: безумие [re: Валерия]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано24.03.13 11:47



Сега като се прочетох, забелязах, че изпускам нещо много важно.
А то е "бялата каса". Щото и нея вече я няма.
Става дума за едни хонорари, които се изплащаха по граждански договор. Но след като инспекцията по труда хакна глобата, вече следят да са платени само заплатите, а останалото - заеби. Няма да го има.

Нещо като наказателна санкция. Може би.
Не ми е съвсем ясно. Затова трябва да предизвикам разговор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.