Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: ?нови [re: Валерия]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.03.13 13:40



За разлика от мнението на Райън, което според мен беше ценно и сътворено специално по повода, моето мога да го повторя, защото беше кратко, цитиращо и във връзка с това дето казваш, как се чудиш за злото, които хората могат да натворят:

написах ти за една мисъл на Крикор Азарян /мир н адушата му/, който споделя в едно интервю, че със злото в живота някак си се е справял и преборвал, но с ПРЕДНАМЕРЕНОТО зло, никога не се е научил как да се справя!

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: ?нови [re: Ryan]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано26.03.13 13:58



жалко



Тема Re: безумиенови [re: ЛAMБИ]  
Автор Bisserra (новак)
Публикувано26.03.13 14:29



Що, викаш, по-добре да се съгласим с всичко що казва оплакващия се, да му кажем, че неговите чорапи миришат най-добре да му олекне на душата да приемем, че всички са грешни, само ние не, да плеснем с ръце да се прегърнем... и бозата да потече отвсякъде..

Действия, като това на съпруга на Виктория, се предприемат само след като всички , които биха били пряко засегнати, или поне мнозинството от тях, даде съгласието си за това. В случая, нашият човек е действал самосиндикално и е причинил вреда не само на съпругата си, но на всичките си колеги от фирмата – сега те получават символичния размер на трудовите си възнаграждения, редовно (забележи- повод е била забава от около 2 месеца ), но не получават нищо повече,а това повече никак не е било малко. Смятам, че колегите са били бесни (Виктория би могла , при желание, да поясни)

Ползата от всичко това: човекът е без работа, вероятността да си намери не е голяма, защото е на 59 години, и сме 2013 година,и сме в България, но пък тук в клуба някои почти го геройзират. Тази постъпка СЕГА, топли ли по някакъв начин засегнатите от нея- него самия, съпругата, колегите от фирмата?Или викаш, то нали не е в нашата къща.... може в клубовете и форумите да си лееме дитирамби за европейската принципност до откат.



Тема Re: ?нови [re: anbra]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано26.03.13 14:41



Е, нали може просто да се дилийтне мнението и да остане надпис - Изтрито по желание на авторката, без да се премахва, че изобщо е съществувало и тогава отговорите под него си остават.




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: безумиенови [re: Bisserra]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано26.03.13 14:41



Да си влачим хомота и много много да не вдигаме глава, викаш? И да го обадим дето трябва, че буни раята, хайдутина му с хайдутин!



Тема Re: безумиенови [re: XlNG]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано26.03.13 14:50



Верно го героизирахте...
Той изобщо няма нищо против сивата икономика и парите под масата, защото така си работи и е работил преди да го познавам.
Сега реши просто да си отмъщава, а и продължава да си иска необлагаемите пари.
Освен това с удоволствие би приел някой да му възложи работа за нелегални пари, но няма кой.



Тема Re: безумиенови [re: XlNG]  
Автор Bisserra (новак)
Публикувано26.03.13 14:55



в конкретния случай, след проверката на Инспекцията по труда резултатът е отрицателен за работещите във фирмата и нулев за фиска.
1. за работещите- получават си трудовото възнаграждение редовно, но нищо повече, т.е. на минус са
2. за фиска- и преди и след това - 0

Иначе, да, всеки трябва да си отстоява интереса, като това да му донесе дивиденти, а не да му генерира огромни загуби.
С една дума- иска се акъл, а не ..айдеее.... урбулешката (в случая се е получило точно така)



Тема Re: безумиенови [re: Валерия]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.03.13 15:06



Неговото ми прилича на: Я не сакам аз да съм добре, сакам на Вуте да му е зле:)))

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: безумиенови [re: Валерия]  
Автор Bisserra (новак)
Публикувано26.03.13 15:13



Той изобщо няма нищо против сивата икономика и парите под масата, защото така си работи и е работил преди да го познавам.
Сега реши просто да си отмъщава, а и продължава да си иска необлагаемите пари.
Освен това с удоволствие би приел някой да му възложи работа за нелегални пари, но няма кой.


За мен, с това ти изчерпа темата.



Тема Re: ?нови [re: Amelia Pond]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано26.03.13 15:25



Предполагам да, но първо, не ми дойде наум и второ - по принцип модераторът го премахва изцяло...
Иначе всеки, който се вмести в срока на възможността, може само да го изтрие, но не и да го премахне изцяло...
Съжалявам.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.