Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: безумиенови [re: Валерия]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано26.03.13 10:16



Звучиш отчаяна.


Знаеш ли, човек прави големи грешки в "бързината", от недоглеждане. Ти си се вкарала в един вихър, който те е погълнал изцяло и нямаш нито време, нито сили да погледнеш на нещата от друг ъгъл, от неговия например.
Ти имаш мотивация да работиш толкова, но не можеш да искаш от другите същото, за тях това може да няма смисъл.
То вече няма полезен ход. Напълно те разбирам, с този човек всичко е свършило, отношенията вече са "счупени", но амбицията ти, работохолизмът могат да ти изиграят лоша шега и в бъдеще. Хората не са толкова праволинейни, за да искаш от тях същото отношение към света, като твоето.



Тема Re: безумиенови [re: ЛAMБИ]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано26.03.13 10:38



както винаги встрани от темата и в позицията на съдник... що така, а? лошо възпитание ли? малко разбиране на проблемите на другите, малко приемане, няма ли? не, не си ти от тях, от хората дето имат проблеми, нямаш ти и всеки път го подчертаваш.... не си от тях, как Сийке... леле.... сега по европейски сме станали защитници на правдата и справедливостта .... ей, зарад таквиз не се движим напред и няма и да се придвижим никога... как им казваха на таквиз

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема а вие сте разведени ли?!?нови [re: Валерия]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.03.13 10:38



... или, ще перефразирам въпроса - живеете ли заедно, споделяте ли си?! ... как така човека, с когото спиш всяка вечер, изведнъж прави такова нещо, и дори не ти казва??... той друга работа има ли? щото, ако и двамата останете без работа?! кой ще ви плаща сметките?



Тема Re: безумиенови [re: Bisserra]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано26.03.13 11:26



Прав е Ламби, стагнация може да има и в бяла икономика. В случая има друг ефект. Сивата икономика е като тумор. Докато е малък и без метастази, може да се лекува. Когато се разрастне до нашенски размери, цялата икономика загива. Няма конкуренция, няма пазарна икономика, няма свободен бизнес, няма инициатива. Вместо това има монополи, олигархи, нищета и простащина. А най-трагичното е, че хората оскотяват, примиряват се и изграждат дребно-таркатско-чалгаджийски манталитет. И когато някой се осмели да рече нещо, независимо по каква причина, го оплюват на мегдана.



Тема Re: безумиенови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано26.03.13 11:31



Ами не съм от тях (как Сийке).



Що, викаш, по-добре да се съгласим с всичко що казва оплакващия се, да му кажем, че неговите чорапи миришат най-добре да му олекне на душата да приемем, че всички са грешни, само ние не, да плеснем с ръце да се прегърнем... и бозата да потече отвсякъде... Да се въргаляме в ориенталска безпринципност и на всичко що не ни изнася да викаме: "Това не е по темата!" - ще стане, със сигурност така ще се оправим! Ма естествено, че не е по темата да защитиш мръсника, обидил така горко изстрадалата женица, инспекции ще ми сезира, нещастник!!!

Ма тия Авропейците - големи балъци! Не знаят ли те, че законът е врАта у пОле и само улавите минават през нея, питай нас балканските тарикати, за тия неща. Щото ние ги разбираме тия работи. Ехх, да можехме да им докопаме паричките, ние, щяха да видат те к`во знаем, ама нъц. И ние знаем с техните милиони, били си ги били изработили, да бе, ние сякаш ни ги знаем.

Той Алеко преди почти 120 г. го е писал "Бай Ганьо", а Ботев е написал "Политическа зима" още по рано...

Но не се притеснявай, те не се отнасят до нас, те за друго са си писали...

Редактирано от ЛAMБИ на 26.03.13 11:35.



Тема Re: ?нови [re: Валерия]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.03.13 12:39



За чий писАхме умно, като ни затриха постовете...е затова само простотии трЕбЕ се пишат тук



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: ?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано26.03.13 12:44



Кажете си го пак, щото не съм го прочела.
Аз замолих да бъда изтрита на едно място, защото според клубарка твърде много съм се разголила и някой може да злоупотреби.
Секси звучи, но не е.



Тема Re: ?нови [re: Валерия]  
Автор Ryan ()
Публикувано26.03.13 13:10



Няма как да повторя, каквото бях написал. Който писал - писал, който трил - трил, който чел - чел.



Тема Re: ?нови [re: Валерия]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано26.03.13 13:35



Само дето с твоя изтрит пост са отишли и отговорите...това е единствената възможност, съжалявам...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: ?нови [re: Ryan]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.03.13 13:37



Жалко за мнението ти Райън-беше ценно и добре казано!



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.