Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Увинови [re: Koм]  
Автор won (cool)
Публикувано24.03.13 20:06



Ами, копирай в "Гугъл" минимални осигурителни прагове за 2013 и прочети данните. Обикновенно договорите се сключват за основни заплати около тия прагове (малко над посочената сума). Смятай след данъци и осигуровки какво ще отнесеш вкъщи, ако не си се спазарил за друга заплата (по-висока от тази по договор). Е, естествено се надяваш да я получиш де - зависи от работодателя и успеваемостта на фирмата ( и информацията, която ти се дава на тебе за това).

Абе колко е минималната надница на час при вас, под която никой работодател не може да пада? Не знам във федерален закон ли е записано това или другаде, ама някъде е записано.

П.П. А иначе по темата: за мен Лили и съпругът й си бяха все едно от два свята - реалният и някава художествена измислица...Накрая винаги риалитито побеждава, колкото да се опитваме да го измисляме.



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 24.03.13 20:26.



Тема Re: Увинови [re: Koм]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано24.03.13 20:24



Да, на 95 години е. От които 12 съм работила там

Но аз съм спестила много подробности, не ми се говори
Както и да е.
Жив и здрав бъди.

Нали нямаш жена като мен, кво ти пука.



Тема Re: Увинови [re: Koм]  
Автор Валерия (позната)
Публикувано24.03.13 20:25



Преди да стигнем до леглото съм ... мъркаща.

после ръмжа, хапя и драскам.





Тема Re: Увинови [re: Валерия]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано24.03.13 20:35



Той се нахъсва, ти се навиваш...
Времето ще покаже накъде ще тръгнат нещата. Или ще се съберете, или окончателно ще се разделите.



Тема Re:Re: Увинови [re: won]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано24.03.13 22:01



Има щатски закон, за Калифорния е $8 на час доколкото знам, но различните местни власти могат да ги вдигат.
Укриването на осигурителен доход е във вреда предимно на работниците



Тема Re:Re: Увинови [re: Валерия]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано24.03.13 22:04



Е, ти си знаеш - аз само коментирам какво е написано тук :)
А за фирмата - ебати фирмата щом не може да плаща заплати :(

Редактирано от Koм на 24.03.13 23:14.



Тема Re:Re: Увинови [re: Koм]  
Автор won (cool)
Публикувано24.03.13 22:11



Укриването на осигурителен доход е във вреда предимно на работниците

Е, да то и тука е така, ама в магазина ходиш с нето-заплата, а не с бруто.
Та нали разбираш що у нас се получава "мълчанието на агнетата".

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 24.03.13 22:29.



Тема Re: безумиенови [re: Валерия]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано24.03.13 23:05



Престани с тоя линк, че ми се повдига. Ако не е затова, странно, че точно това е повод за раздялата... само това казвам. Реално миналото не можеш да върнеш и това, което е направил. Само си причиняваш още една загуба. Аз така виждам нешата, всеки все пак има право на мнение. Идеални хора няма, но заедно означава и в трудни оменти и въпреки някои идиотии на другия. А доколкото разбирам не е да е проиграл на хазарт парите ти или да прекалява с алкохола и други неща ужасни, които някои жени от вероятно прекалена любов приемат.... но в твоя случай малко пък в недостиг ми се струва любовта. Не е моя работа и е тъпо, което казвам - да. Но не приличаш на човек, който ще се засегне.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re:Re: Увинови [re: won]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано24.03.13 23:17



разбирам - в България за 20 години тормоз, корупция и промиване на мозъци - най-сетне работодателите могат да си правят каквото си поискат.. и така - докато един ден те или техните наследници не увиснат по стълбовете.





Тема Re: безумиенови [re: Валерия]  
Автор пТичка ()
Публикувано25.03.13 00:22



не знам, на мен ми означава едно единствено (и ужасно) нещо - че не му пука за теб!

и сори, ако звучи грубо, но е понеже го казвам от личен опит,

тъй като и аз имАх "честта" да се "радвам" известно време на такъв съпруг...

дори сега, когато сме разведени той продължава да прави общи планове, без преди това да е искал моето мнение или както се казва: "сметки без кръчмар"... това не спира да ме влудява...

последно сме самопоканени (чрез него) на гости на сестра му и естествено аз разбирам последна... много мразя така да ме "изнасилват", та да се чудя като как точно да постъпя... щото сега, ако не отида онази много ще се засегне, тъй като имитира мило поведение към мен... а честно казано "умирам си" за такива лицемернически сбирки, та хич не ми се ходи, ама като не мога и да лъжа и не знам какво да измисля ей тва е... някой ако има по-хитър акъл или опит в подобни безумно тъпи ситуации може да ми даде сом кайнд ъф айдия, плийс!

Редактирано от пТичка на 25.03.13 00:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.