Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Да си поиграем на семейство...  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано15.03.13 23:42



Прави ми впечетление, колко малко хора в днешно време имат реално-реална представа и разбиране за концепцията на семейството и семейните отговорности...

Как за много тва е чисто и просто една игра и първо действат, а после мислят...



И после що имало толква разводи..''.ама аз не бях готов/готова..''

Ми те грам не разбират значението на думите :

1. Обвързване -> и всички рестрикции и последици дет идват с него

2. Всеотдайност

3. Отговорност

–––––––––––––––––––––

Да си семеен е една нелека задача и затова към нея трябва да се похожда с ВНИМАНИЕ!! и предпазливост и да се вземат под предвид 2 фактора:

1.Аджеба готови ли сме да носим хомота на всички 3 точки отгоре
2.Ако ние сме готови, то дали същото се отнася за човека до нас...

Така че ако случайно се набухаме във водовъртежа на ежедневни битовизми, неуредици и скандали ... то некой не е бил за бракуване още...

На който му е ценна свободата, личното време и пространство и въобще дейностите свързани с НЕГОВОТО съществуване само- чисто и просто: НЕ СЕ ОБВЪРЗВА!

и си се кефи на живота, в това число

си ходи, с който му кефне на бар и НЕ дава обяснения и не се чувства гузен пред някаква си половинка

Нал тъй!

Devil may cry...

Редактирано от милейди на 15.03.13 23:46.



Тема аз не мога!нови [re: милейди]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.03.13 23:50



... за всичките ми 38 години нито един мъж не ме убеди, че ей по тая точка

2. Всеотдайност

си струва да му се гласува доверие... колкото и да съм обичала, колкото и жабета да съм гълтала...



Редактирано от parvaty на 15.03.13 23:50.



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано16.03.13 02:58



тъй, тъй



само да добавя към тази формула трябва да има и ХУБАВ СЕКС, ей така всеки ден напояване и разораване добре на терена

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано16.03.13 05:51



Mи не е точно така. Личното време и пространство по принцип не вредят на брака. Но виж, липсата на такива в доста случаи води до развод. Ходенето на купон сам/а - също не е несъвместимо с брака. Всичко е в мярката. В нормални количества е лекарство, но в големи - отрова.
А от най-голямо значение е правилната преценка ПРЕДИ да си положиш подписа в гражданскито. Да имаш реална преценка за себе си, и за човека, с когото се обвързваш. Защото да знаеш, че този човек има черти в характера си, които те дразнят, и да си мислиш, че видиш ли, ма той щот ме обича ще се промени е най-голямата заблуда и най-прекият път към 13-та зала.
Не по-малка заблуда е, че в брака не съществуват свобода, лично време и пространство. Липсата им също е от най-утъпканите пътечки към 13-та зала.
Бракът не е да се държиш с някой 24/7 за ръчичка и да се гледате в очите, а съюз на двама души, които се обичат, с общи цели, близки възгледи, как те да бъдат постигнати, и се крепи на взаимното уважение и разбирателство. И тогава не е никакъв хомот.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.03.13 09:06



"... заблуда е, че в брака не съществуват свобода, лично време и пространство. Липсата им също е от най-утъпканите пътечки към 13-та зала."
+1.



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано16.03.13 09:33



Нал тъй!

Точно тъй!
Ти откри бойлера просто



М+З=ВЛ


Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: dymo]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано16.03.13 09:36



трябва да има и ХУБАВ СЕКС, ей така всеки ден

Което за пореден път доказва, че си (а) мъжко, поне по паспорт, (б) незадоволено до отчаяние и (в) хал хабер си нямаш от семеен живот.



М+З=ВЛ


Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: MupaM]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано16.03.13 09:44



Присъединявам се.

На този етап имам по- голям проблем с обсебването, което не държи сметка за това, че ние, макар и заедно, сме два свята, преливащи се един в друг според свободния си избор. Имам просто нужда от доверие, хумор, въздух, хармония в секса, почтеност и приятна комуникация в една връзка. Задуши ли ме някой с внимание и със себе си, започва даже леко да ме плаши. Не е необходимо да сме непрекъснато и навсякъде заедно и да си звъним по 20 пъти на ден с повод и без повод, за да сме заедно "в главите" си. Когато съм с някого, нямам нужда от надзор- аз съм с него и точка.

Имам истински проблем точно с това- с пълното обсебване на личното. Не защото не искам да го споделя, а защото ме изтощава да трябва да го правя постоянно... Така че, напълно съм съгласна с Надето...

П.П. Някои хора искат да обсебват пространства и чрез секса, което е манипулативно...


Редактирано от PipilotaV. на 16.03.13 09:47.



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано16.03.13 09:54



Абсолютно съм съгласна с всеотдайността и отговорността, които би трябвало да ни идват отвътре, ако наистина искаме и сме с един човек и искаме да споделяме живота си с него. Но обвързаността, разбирана по този начин, ми създава проблем. Ако човекът, с когото живееш, се запилее нанякъде и не знаеш какво става, се притесняваш, най- малкото, да. Но да сме като скачени съдове постоянно... Ами, мъжете се срещат с приятели, ходят на риба, правят някакви неща заедно "по мъжки"... И какво?



Изобщо, нека обвързаността да не е... рестриктивна, ако може.




Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.03.13 09:55



А според мен означава, че е здрава и права жена с нормални нужди. Е, всеки ден може би е прекалено, но редовният секс си е задължителен за един добър брак.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано16.03.13 09:58



Абе, Шляйка, окей, "всеки ден" се превръща в рутина и не вярвам, че е възможно на един етап, ала недей така да си мислиш за жените генерално- сутрин и аз се събуждам обикновено със... същата идея.






Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано16.03.13 10:11



ееее...аз пък си помислих , че с тази тема ни информираш, че с гаджето топ 1, вече сериозно сте се заиграли на семейство:)))



То се оказа пак четение на морал....

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано16.03.13 10:13



Е да, то ако манем половината думи от изказването на димката, ше зема и аз да се съглася.

М+З=ВЛ




Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано16.03.13 11:08



... може, ама защо трябва да се дрънка постоянно за това? Подозрително е най/малкото... пък и немога да си представя, че 2-ма души са постоянно накачулени един върху друг... кога общуват и кога живеят, кога вършат останалите ежедневни неща... абе, става досадно с това натрапчиво повторение, секс та секс във всички постове.... Инак на всички ни харесва, ма кат ни го навират постоянно в носовете става досадно...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано16.03.13 11:12



Е, това си е запазена марка на Димич. И се придържа към стила си. Не го приемай толкова навътре.






Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано16.03.13 11:13



Според статистиката, поне 90% нямат "реална представа и разбиране за концепцията на семейството и семейните отговорности". Да не би да си решила, че си в 10-те %?



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано16.03.13 13:27



Тва много пресилено.

В брака хомот не би трябвало да има, че да го теглим. Да не сме волове.
А неуредици и битовизми естествено има. Тях ги има и като си сам.
В брака най-много трябва да има любов и желание за заедност.
И да си спокоен. С твоето "Внимание, чупливо!" не знам как става това. Такива чупливи неща обикновено се държат по витрините.



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: 2biri]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано16.03.13 13:38



Да, въпреки че думичката "съпрузи", като съдържание, носи точно смисъла на общото теглене на хомота.






Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: PipilotaV.]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано16.03.13 13:59



Това е било като са се женели на по 15 и са били по цял ден по нивата.
Сега сме... свободни волове вече





Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: 2biri]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано16.03.13 14:12



Е то, хомотът с брак или без брак, сам или в двойка, все си е хомот. Щем, не щем.
Хубаво е, когато си в брак и/или в двойка, да е осезаемо чувството, че не теглиш сам.
А за останалото не бих се наела да вадя универсална рецепта. Понякога просто срещаш някого с подобни или поне близки нагласи, усет и възприятия за свобода, лично, заедно и т.н. За мен лично, разковничето в това една връзка да я бъде или не, е в този "детайл".



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано16.03.13 16:15



Кой те ядоса?





Тема Re: Да де, самонови [re: милейди]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано16.03.13 17:34



ме набеждавате за секса в брака, ама и сами си знаете , че без добър секс бракът е като картофки без сол

та , ако трябва да добавя този път съвсем сериозно към рецептата за добър брак още нещо то това е зачитане на личното пространство на съпруга/ съпругата, деликатност, такт, диалог, разговори, много да се разговаря за всичко
има и много други неща, но то зависи от ситуацията на всяко семейство

също така необходимо е да има и финансова стабилност

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.03.13 21:32



Всъщност, нещата са прости. Ако искаш да имаш семейство, имаш. Ако не искаш, нямаш. Всичко друго се случва в движение. Безгрешни хора няма.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: аха:)нови [re: PipilotaV.]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано16.03.13 22:11



Като познавам вече Димича от фейса и и знам нахилената хитра веселяшка физиономия и каква лудетина е...бих помислила, че нещо и се е случило, ако не даде рецепта за постояен, дивен и калинков секс в цъфналата ръж



А за мъжът и думи нямам, симпатяга и половина ...абе тия двамата Господ ги е събрал по всички правила:))...просто абсолютно подходящи намерили се зевзеци, купонджии и майтапчии...то всичко им е изрисувано на лицата:)))

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано16.03.13 22:13



Е, то един развод стига за да влезе вече в 10-те %:))...научила си е уроците



Понеже е препатила, вече може да дава съвети!

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано17.03.13 02:59



Семейство не е равно на мъж, жена + евентуално (досаждащи) дете/деца



!. Любов
2. Отговорност
3. Приятелство



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано17.03.13 09:17



ко семейство уа? туй е клуб антисемейство.
затва по-добре да си играем на блядь. сподели как прееба другарчето си





Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано17.03.13 11:23



+1
Ако семейството ти е приоритет - ще го имаш, при равни други условия.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: аха:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.03.13 11:43



Готино! Ами, Димич си е Димич и това е чудесно.






Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: chavdar4e]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.03.13 11:44



+1.




Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: MamaNetty]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано17.03.13 13:49



Кои са равните други условия?

М+З=ВЛ




Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано17.03.13 13:50



-1
равно на нула



М+З=ВЛ


Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: dymo]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано18.03.13 11:11



Правилно, къде без секс. А и страничен

има.



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: XlNG]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.03.13 13:01



Пък аз се чудех как може да съм хем такава убавица, хем и умница. Те били свързани нещата.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано18.03.13 14:07



Милейди, това го казваш ти, а дали за всички хора е така?

Първо реших, че това е типично женската позиция, но като прочетох някой от дамите тук, се убедих, че не зависи от пола.

В брака (съжителството) трябва да има основно разбиране и доверие.

"1. Обвързване -> и всички рестрикции и последици дет идват с него" - Абсолютно съм против рестрикциите!!! Бракът не е концлагер!!! Никой нормален човек не стъпва в барак с презумцията, че ще бъде ограничаван. Това е издевателство над личността! То затова се развеждат хората, когато единият си помисли, че има изключителни права над другия.



2. Всеотдайност - с това съм съгласен.

3. Отговорност - Това обикновено се тълкува различно от мъже и жени. Моето определение е следното: "Готов съм да направя всичко за половинката, което и тя би направила за мен" Не може единият да се къса за семейството, а другия да се скатава, да има "достойнство", да е винаги "уморен", "притеснен", "зает", "да не ги умее тия работи", да е "слаб", да го е "срам" и така на татък оправдания...
Като не можеш нещо, ще компенсираш с друго, но в равностойно съотношение.
Аз като видя, че отсрещната страна все не й идва ред да направи нещо, просто спирам да съм отговорен!

Редактирано от ЛAMБИ на 18.03.13 14:08.



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано19.03.13 09:25



Че и скромна на всичко отгоре!



Редактирано от XlNG на 19.03.13 10:24.



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано19.03.13 20:28



е все некой трябваше да го открие




и по тоз повод ще имате течаща топла водица

Devil may cry...

Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: Lira Emerald]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано19.03.13 20:31



требва да има принципи, че иначе настъпва хаос, а от него произтичат всички злини...

много е тъпо е да си неинформиран или дезинформиран...за всеки проблем си има причина, и ако може да се избегне изначално, що пък да не...

умния човек първо мисли, после действа...а не обратно



П.П. Аз като(когато) създам семейство, тоз път няма да е на игра

Devil may cry...

Тема брак<->секснови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано19.03.13 20:37



Брак и ХУБАВ секс

??


тия двете понятия след известно време не се връзват... губи се тръпката, колкото и огнена да е била в началото...

зашеметяващия, трепетен и страстен секс винаги е бил и винаги ще бъде извън семейните порти


факт!

най-много до приличен петъчен секс може да се докара положението след амнайсе годинье заено ...

или на някоя почивчица без дЕца, да се припомни тръпката... и толкуз...

Devil may cry...

Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано19.03.13 20:53



В отговор на:


А от най-голямо значение е правилната преценка ПРЕДИ да си положиш подписа в гражданскито. Да имаш реална преценка за себе си, и за човека, с когото се обвързваш. Защото да знаеш, че този човек има черти в характера си, които те дразнят, и да си мислиш, че видиш ли, ма той щот ме обича ще се промени е най-голямата заблуда и най-прекият път към 13-та зала.[




точно за това става въпрос, доколко имаме РЕАЛНА представа за ситуацията с друг човек, наречена- ще ми се пречкаш ежедневно оттук насетне , или - ще вървя житейския рамо до рамо с теб... ПРЕДИ фаталния подпис(или там нанасяне заедно под един покрив, модерно му - без подпис)

Кога хората започват да си пречат и да се дразнят един от друг?

Най-често е когато не са се оправдали очакванията им за отсрещния. Начи или из начално погледът им е бил замъглявен или другия умело се е преструвал и е минал кат един стелт през преценката.

Най-честото явление: когато не са разбрали кой за какви задължения поема юздите... Понякога е окей единия да се нагърби с по-голямата част от задълженията, стига самия той да няма нищо против. Но когато не са наясно двама души, кой ква роля изпълнява в тази малка манифактура и стават търканията....малки, големи, по-големи и дранн... 13та зала..

......, и се крепи на взаимното уважение и разбирателство.
....и секса (биха изревали вкупом маса клубари)

Devil may cry...

Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано19.03.13 20:56



със сигурност бях в 90% преди


сега се стремя да не повтарям стари грешки

, дано не съм пак сред тях

Devil may cry...

Тема Причини за старт на семействонови [re: 2biri]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано19.03.13 21:12



1. Любов - да речем ще я туря тая причина на първо место, защото все още вярвам, че много семейства(особено млади) се създават с това пламенно чувство в сърцата и което си е прекрасно, стига да проработи в дългосрочен план.

(Моето семейство, също беше създадено с тази причина като база, но не проработи, кво да правим...)

2.Приятелство: общи интереси и затопляне на отношенията с годините, без наличие на бурни начални чувства.

(Според мен това са едни от най-стабилните семейства, стъпили на добра основа)

3.Общи интереси - да обединим сега тук имането, бизнеса и т.н. Т.е. по сметка. В много случаи излизат дълготрайни бракове, защото всеки е наясно, защо е с другия.

4.Време ми е да се женя, ТИК–ТАК - хваща се първия подходящ за ушите(похват на дами дет ги е страх ,че ще останат без дечица) Обикновено изборът е дългогодишен търпелив фен или човек в подобна позиция...

за тези се сещам на прима виста, ако има други, добавяйте...

5 Случайна бременност(след купон и други такива) : изчезващ вид причина, но в близкото минало е била сериозна... В днешно време с тези аборти,а и мъжете се изхитриха, с бебе не мож ги върза



Най-нетрайни от гореизброените за съжелелние са тези стъпили на розовите крила на чувствата и готЕния секс. Само това в ежедневието не стига...

Devil may cry...

Редактирано от милейди на 19.03.13 21:38.



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано19.03.13 21:17



Отлично, дай да видим какво си научила.



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано19.03.13 21:32



Има рестрикции, колкото и да не ти се иска... те са в пакета с обвързването..


елементарен пример- имам нов колега, с който си имаме обща приказка и е привлекателен и ме кани на бар: обаче аз съм женена и си уважавам мъжа...

Как ще постъпя:

1. Ако бях сама , моментално излизам на бара и си прекарвам страхотно.

2. Но не съм- аз съм от другата страна на обвързаните: съобразявам се с факта,че на човека до мен няма да му е приятно да излизам с друг мъж на бар. Дори да ми даде съгласие, няма да му е приятно, а ако му е безразлично, толкова по-зле за брака ни.

Т.е. няма как и вълкът сито и агнето цяло - и бар и флирт и човека до нас доволен... Не се получава. Това са именно рестрикциите за които говоря аз. Веднъж като си решил ,че даден човек си заслужава да се съобразяваш с него, си го правиш.

и въобще кат си имаш полвинка много от нещата се правят ЗАЕДНО. дори понякога да ни се иска сами да си правим нещо,което преди сме си правили, не става...трябва да се съобразим с присъствието на другия и с чувствата му. Сами сме си избрали този път.

Пример от личния ми живот: преди години много обичах салса, ...но и мъжът си обичах. За съжеление, той не си падаше по танците, а аз умирах да танцувам. Уж беше толерантен да танцувам, но в един момент се оказа,че хич не му е било приятно и вместо да ми каже от начало, беше таил всичко в себе си. А така като трупаш трупаш в един момент всичко ескалира и избухва. Оказа се, че през цялото време не му е било приятно и е очаквал аз да се сетя, ама аз нали млада и глупава, а и си мислех че не правя нищо лошо(аз и не правех)...но късно. От насилена толерантност(дет си я е налагал) и несподеляне, нещата излязоха извън контрол.
Истината е,че и двамата бяхме сгрешили - той ,че не ми каза,че не му е приятно да танцувам, а пък аз ,че си мислех- кав готин мъж имам, как ме пуска да си правя кефа...Единия скрил, а другия не прозрял



Та в името на брака си се отказах от танците, които обожавах, щото в крайна сметка, той така и не престана да ме ревнува... Отказах се от нещо дет обичам, в името на друго нещо, дет обичах повече и хич не ми беше леко, ама...избор...

След развода се оттанцувах де...

Devil may cry...

Тема Re: брак<->секснови [re: милейди]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано19.03.13 22:10



е мацка след като разсъждаваш така за брака и хубавия секс , извини ме , но за мен си или 1. ретро соц стил , където всеки се е е....л с когото свари за да поддържа "тръпката"
2. или действително брака за теб е...как да кажа социална застраховка и си от тези дами , които се по....ват насам натам за разнообразие, разбира се не искам да те обиждам или да се заяждам отскоро ми махнаха бана



за мен, най- добрия и качествен секс е в брака, пълно отпускане, доверие, тръпка, с една дума принадлежност и всеки прави с другия това, което знае, че му доставя удоволствие, НО за това са необходими наистина някои условия , а именно да си влюбена в съпруга си , съпругата си и наистина да сtе ИСТИНСКА двойка, а не хора събрали се по принуда на съдбата

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Редактирано от dymo на 19.03.13 22:17.



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано19.03.13 22:17



Омъжвай се, Ве.





Тема Re: Причини за старт на семействонови [re: милейди]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.03.13 01:09



Общи интереси имаш предвид финасови интереси, или общи интереси като събиране на жалти кламери и туризъм?
На мен защото ми е интересно, ако и двамата са филателисти няма ли да им е скучно и вкъщи заедно, и в клуба заедно?

Ако хората имат различни занимания е колко по-добре вечер да си споделят различните преживявания.





Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано20.03.13 01:52



Лейди!
майт сноубер снайт
хм
милая!?

отдай на твой супер красавец женска красота, в помисъл
отдай, каткен, женската хубост в мисленето
отдай всичко в наличност
...............
жените сте щуро красиви, аз го казвам
кот!
оставете да ви води женската красота
уфх
КОТ!



Тема Re: брак<->секснови [re: милейди]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.03.13 09:22



Глупости на търкалета. Може сексът да не е като в началото, но си е хубав. Секс само в петък вечер за мен си е като да тръгна към бракоразводното.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от Kpoacaнчeтo на 20.03.13 09:23.



Тема Re: брак<->секснови [re: dymo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.03.13 12:06



за мен, най- добрия и качествен секс е в брака, пълно отпускане, доверие, тръпка, с една дума принадлежност и всеки прави с другия това, което знае, че му доставя удоволствие, НО за това са необходими наистина някои условия , а именно да си влюбена в съпруга си , съпругата си и наистина да сtе ИСТИНСКА двойка, а не хора събрали се по принуда на съдбата

Ако и да не ми се е случило в брак досега по ред причини, дълбоко вярвам в това. Чудесно написано.






Тема Re: брак<->секснови [re: PipilotaV.]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано20.03.13 12:14



А, успех с това.



Тема Re: брак<->секснови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.03.13 13:20



А, благодаря. Да ти се връща.






Тема Re: брак<->секснови [re: PipilotaV.]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано20.03.13 14:46



Само един въпрос - вкарвайки в системата любов, романтика, емоционален заряд, интелектуално преживяване и всичкия останал холивудски булшит, тя не се ли усложнява прекалено много?



Тема Re: брак<->секснови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.03.13 15:18



Усложнява се, ами как!


Що да е лесно, като може да е трудно!




Тема Re: брак<->секснови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.03.13 16:42



В системата се вкарва основно чувство за принадлежност към другия и доверие, а с тях, при повечко късмет и старание към една връзка, се случва и най- добрият секс. Затова иде реч, за мен. "Еднодневните" връзки не са интересни даже и в това отношение. Така разбирам аз това, което съм цитирала от поста на Димка. И не става въпрос изобщо за целия романтично- клиширан холивудски булшит, завързан с розова панделка. Той върви основно с пуканки, за кратко.




Тема П.П.нови [re: PipilotaV.]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.03.13 16:46



Разбира се, не вярвам, че страстта може да бъде задържана на същото високо ниво години наред, това е нормално и логично. Но пък и човек в едно семейство има много други приоритети и проблеми за решаване- сексът рядко е на първо място в главата му години наред, колкото и да му доставя удоволствие практикуването му, грубо казано.




Тема Re: брак<->секснови [re: PipilotaV.]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано20.03.13 17:07



Какви са предпоставките да се случи това? За тях говорих.



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: PipilotaV.]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано20.03.13 18:39



... не го приемам навътре, спонтанно беше(както казваше Тодор Колев)

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: брак<->секснови [re: dymo]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано21.03.13 00:39



охо, и ти номерираш... аз много обичам да си правя планчета и да си номерирам (схематизирам)разни нещица, щото по-лесно се помнят...

Тва дет казваш е много хубаво,....само че е FICTION

(фантастика)




Формулата е добрият стар триъгълник, ако искаме да не се лишаваме от нищо.

Ако полвинката си заслужава, аз бих сектирдосала новите тръпки...но те са там, навън...и дебнат гадовете ...да те гепат в момент на слабост...

Съгласна съм, че най-голямо удовлетворение се получава с дългогодишен партньор, НО наистина, не се съхранява елемента на тръпката... а ние жените сме си флюбчиви,.... мъжете пък ебателни ...

Трябва да призная - мъжете са по-железарки,ако решат да са верни...

женките сме MOBILE ...както се пее в една песничка, оперна...

мноо верно БТВ

но също е верно,че сме големи хитруши

Devil may cry...

Тема Re: брак<->секснови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано21.03.13 00:44



В петък вечер е гала-секса... така да се каже




Зависи от сексуалните апетити, на някои дори САМО петък вечер им е множко...


според зависи е тва с количеството ...важно е качество да има

Devil may cry...

Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: Refurbished]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано21.03.13 00:49



ей са...




а танцитееее ?!?!


П.П. След кат разбрах колко е отговорно да си обвързан и колко неща идват с това...не мога бе

Devil may cry...

Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: chavdar4e]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано21.03.13 00:53



хммм...


1.Обич бих казала, онази топла привързаност (любовта може да я е имало, но не е задължително...стига да узрее положително в обич) ...ако я е нямало, не е страшно. Привързаността води до обич, а това трае много повече от любов , тръгнала в грешна посока.

2.Отговорност.

3.Приятелство и партньорство

горе долу съвпадат



Devil may cry...

Тема Re: Причини за старт на семействонови [re: Melany99]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано21.03.13 00:59



това е мит ....


напротив, трябва да имат повече ОБЩИ неща, отколкото различни...



това доста скрепява една връзка, отколкото да обясняваш на марсианец , колко е готино на Венера и той да кима 'разбиращо' със зелените антенки...

Devil may cry...

Тема Re: брак<->секснови [re: PipilotaV.]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано21.03.13 18:28



танх Пипи, като се замисля колко хора вървят насила срещу нормалните неща в живота само и само "да не паднат по гръб", "да не оставят магарето в калта" и тем подобни без да си дават сметка , че животът е така кратък, така семпъл и могат да бъдат и с малко щастливи



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: брак<->секснови [re: милейди]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано21.03.13 18:36



то нали знаеш хората са го казали за всеки влак си има пътници, та и в тази работа е така, има си хора създадени за семейство и си има други дето ...ами не стават поради една и друга причина
да така е la donna e' mobile



ама това ми напомня тук за една реклама дето върви една дама от 15 век тича след един мъж , който е местният Казанова и му казва чакай , чакай любими аз ще дойда с теб , защото la donna e' mobile

а той й отговаря да, да la donna e' mobile, заради това ти си заприличала като едно нощно шкафче

та си мисля аз от тази мобилност на жената да не стане така , че най накрая да се окаже сама, позастаряла, поизтерясала и т.н.

граденето на стабилна връзка е в интерес на жената скъпа, колкото и да сме хитруши

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Редактирано от dymo на 21.03.13 18:40.



Тема Re: брак<->секснови [re: милейди]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано24.03.13 14:04



Знаех си, че има нещо нечитаво при мене. На мене именно с времето започна да ми харесва секса с моя мъж. Дали поради доверието, напасването по между ни или някакви други фактори, но въобще не си представям друг мъж!



Тема Re: брак<->секснови [re: ariel$$]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано24.03.13 18:34



При теб си е съвсем нормално. Моногамност се нарича.



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор пТичка ()
Публикувано24.03.13 23:47



+1



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор пТичка ()
Публикувано25.03.13 00:00




тва за салсата ме разби - абсолютно същата история и при мен!

с тая разлика, че моя не спря да мрънка през цялото време, докато ходех и все намръщен ме посрещаше от танците (тогава бяхме още гаджета, а не съпрузи, но все едно) аз толкова добре се чувствах от танците, че не обръщах голямо внимание на мрънкането му, мислейки, че му е достатъчно да помрънка, за да се разтовари, ама не, то нещата си били сериозни - ама мъжете как ме били гледали... офф, тва не го разбирам, сега какво - капаци ли да им сложим на всички мъже, че да не гледат или пък от своя страна аз да си скрия някъде мъжа, в случай че се случи и него някъде - някоя да го загледа... еми, тъпо и детинско ми е тва, да не говорим за обидното, щото все едно ми казва как аз нямам глава на раменете си и един вид всеки, който ме погледне може да ми завърти главата... издразних се много, като разбрах, че сериозно ме ревнува, обаче в крайна сметка и аз се съобразих и спрях да ходя, защото просто се поставих на негово място и прецених, че ако на мен не ми харесва нещо, което той прави и му споделя, че не ми харесва също бих искала той да се съобрази с мен - това го мислех преди, а сега ми се струва, че всяко едно подобно ограничаване на свободата на другия може да доведе само и единствено до разваляне на отношенията... никой не би искал да го променят и притискат, в крайна сметка хората трябва да се харесват такива, каквито са, а не да се опитваме да ги променяме и ако нещо в някого не ни харесва, то тогава би трябвало да потърсим други неща, които харесваме в него, които да балансират недостатъка или иначе казано да си дадем сметка чак път толкова фатално ли е за нас това, което не ни харесва у него/нея... мдамм, размислих се... дали пък, все пак, не съм помъдряла с емоциите и с времето или просто вече съм толкова уморена, че дори не ми се занимава да критикувам или променям хората... оф, чувствам се понякога като същинска бабичка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.