Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: Refurbished]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано21.03.13 00:49



ей са...




а танцитееее ?!?!


П.П. След кат разбрах колко е отговорно да си обвързан и колко неща идват с това...не мога бе

Devil may cry...

Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: chavdar4e]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано21.03.13 00:53



хммм...


1.Обич бих казала, онази топла привързаност (любовта може да я е имало, но не е задължително...стига да узрее положително в обич) ...ако я е нямало, не е страшно. Привързаността води до обич, а това трае много повече от любов , тръгнала в грешна посока.

2.Отговорност.

3.Приятелство и партньорство

горе долу съвпадат



Devil may cry...

Тема Re: Причини за старт на семействонови [re: Melany99]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано21.03.13 00:59



това е мит ....


напротив, трябва да имат повече ОБЩИ неща, отколкото различни...



това доста скрепява една връзка, отколкото да обясняваш на марсианец , колко е готино на Венера и той да кима 'разбиращо' със зелените антенки...

Devil may cry...

Тема Re: брак<->секснови [re: PipilotaV.]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано21.03.13 18:28



танх Пипи, като се замисля колко хора вървят насила срещу нормалните неща в живота само и само "да не паднат по гръб", "да не оставят магарето в калта" и тем подобни без да си дават сметка , че животът е така кратък, така семпъл и могат да бъдат и с малко щастливи



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: брак<->секснови [re: милейди]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано21.03.13 18:36



то нали знаеш хората са го казали за всеки влак си има пътници, та и в тази работа е така, има си хора създадени за семейство и си има други дето ...ами не стават поради една и друга причина
да така е la donna e' mobile



ама това ми напомня тук за една реклама дето върви една дама от 15 век тича след един мъж , който е местният Казанова и му казва чакай , чакай любими аз ще дойда с теб , защото la donna e' mobile

а той й отговаря да, да la donna e' mobile, заради това ти си заприличала като едно нощно шкафче

та си мисля аз от тази мобилност на жената да не стане така , че най накрая да се окаже сама, позастаряла, поизтерясала и т.н.

граденето на стабилна връзка е в интерес на жената скъпа, колкото и да сме хитруши

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Редактирано от dymo на 21.03.13 18:40.



Тема Re: брак<->секснови [re: милейди]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано24.03.13 14:04



Знаех си, че има нещо нечитаво при мене. На мене именно с времето започна да ми харесва секса с моя мъж. Дали поради доверието, напасването по между ни или някакви други фактори, но въобще не си представям друг мъж!



Тема Re: брак<->секснови [re: ariel$$]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано24.03.13 18:34



При теб си е съвсем нормално. Моногамност се нарича.



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор пТичка ()
Публикувано24.03.13 23:47



+1



Тема Re: Да си поиграем на семейство...нови [re: милейди]  
Автор пТичка ()
Публикувано25.03.13 00:00




тва за салсата ме разби - абсолютно същата история и при мен!

с тая разлика, че моя не спря да мрънка през цялото време, докато ходех и все намръщен ме посрещаше от танците (тогава бяхме още гаджета, а не съпрузи, но все едно) аз толкова добре се чувствах от танците, че не обръщах голямо внимание на мрънкането му, мислейки, че му е достатъчно да помрънка, за да се разтовари, ама не, то нещата си били сериозни - ама мъжете как ме били гледали... офф, тва не го разбирам, сега какво - капаци ли да им сложим на всички мъже, че да не гледат или пък от своя страна аз да си скрия някъде мъжа, в случай че се случи и него някъде - някоя да го загледа... еми, тъпо и детинско ми е тва, да не говорим за обидното, щото все едно ми казва как аз нямам глава на раменете си и един вид всеки, който ме погледне може да ми завърти главата... издразних се много, като разбрах, че сериозно ме ревнува, обаче в крайна сметка и аз се съобразих и спрях да ходя, защото просто се поставих на негово място и прецених, че ако на мен не ми харесва нещо, което той прави и му споделя, че не ми харесва също бих искала той да се съобрази с мен - това го мислех преди, а сега ми се струва, че всяко едно подобно ограничаване на свободата на другия може да доведе само и единствено до разваляне на отношенията... никой не би искал да го променят и притискат, в крайна сметка хората трябва да се харесват такива, каквито са, а не да се опитваме да ги променяме и ако нещо в някого не ни харесва, то тогава би трябвало да потърсим други неща, които харесваме в него, които да балансират недостатъка или иначе казано да си дадем сметка чак път толкова фатално ли е за нас това, което не ни харесва у него/нея... мдамм, размислих се... дали пък, все пак, не съм помъдряла с емоциите и с времето или просто вече съм толкова уморена, че дори не ми се занимава да критикувам или променям хората... оф, чувствам се понякога като същинска бабичка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.