Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Уффф...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.03.13 14:59



Abe права си от една страна , но доста клиширано звучи това доста сме изписали, както го казваш...Та ти зорлем му набутай разведената си приятелка за компания и придружаване, после рискове разни...та май и аз се очертавам консерва



Около мъжете-особено семейните, колкото по-малко изкушения и повече семейни ангажименти-толкова по-добре

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Уффф...нови [re: Orcad]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.03.13 15:02



Айде и ти с клише ми се изказваш...прочети ми отговора към Надя:))

Има си мъже дето колкото по-малко му провокираш слабият ангел, по-добре:))



Била съм разведена дваж, знам какво говоря:))...има си начини...не съм поисквала не съм "отмъквала" някой...знаем силата и ползването и на 25-я кадър
Накрая обаче го направих...та знам, какво мислят и как действат/ме нЕкои -каки:))...сал съм била една от тях

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Редактирано от Lira Emerald на 15.03.13 15:03.



Тема Re: Уффф...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано15.03.13 15:02



.. ми то май не става дума за тебе, а за мъжът на една позната на Лира...

а по добре, лапни нещо голямо, ма недей казва големи думи:) малко тесногръдо и доста категорично се изказваш, недей така, случки много такива, както и хора такива... и мъже се е случвало да отмъкват жени целенасочено и обратното... както и да се измъкват ни лук яли и да казват е аз не бях сериозен/зна не си виновен, че се е вързала... малко по меко, по човешката го дай, де, недей толкоз категорично:)

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: 2biri]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано15.03.13 15:07



... ами,незнам, ама има... и то немалко... една позната казваше за мъжът си, аз съм му дала себе си, а той какво? с мизерната си заплата , с вмисирания им апартамент, в който живеем с майка му... и той странно, се поддаваше на това виждане... и още са си семейство... и... пичът изобщо не е мухльо!

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.03.13 15:17



Това умение с вменяването чувство на вина направо съм го признала за висш пилотаж



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Koм]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано15.03.13 15:18



...ех, Коме, няма как да разбираш жените, ама все пак, хора сме, само си представи> 3 малки деца, едното проблемно или в такава възраст, 10 години ги гледаш съвсем сам, нямаш кой знае какви контакти и созиализация, щото на практика стоейки си в къщи не си социален... мъжът, кйто освен, че участва в гледането на децата, ходи на работа и осзествява социалните контакти на семейството, на него също му е писнало и от известно време я е оставил та и малко понякога седи срещу нея... свекърва, която не познаваш добре, но която винаги малко те гледа с пренебрежение и подозрително... социалните служби, даскалите, които ако съдя по тез тука дето са малко по на юг, не ще да са кой знае колко широкоскроени и човеколшбиви, а за разбиращи и човечни да не говорим... е, след всичко това, съдбата ти изпраа един мил и нежен и разбиращ, който ти обрза внимание и зачита и изслушва твоето мнение... и те кара да си спомниш, че и ти си човек... че си и жена, т.е. имаш някакъв пол, но не по задължение......................ааааааа, кажи сега... аз я разбирам... и мисля, че и другите... никаква не е била целта на срещата, Никито просто се поддаде на клубните внушения и поприказва и пофантяазира малко повече...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Lira Emerald]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано15.03.13 15:20



.. и аз, и аз... ма пусто не го може всеки и не при всеки сработва...



...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.03.13 15:25



Ох, моля те продължи, така хубаво и увлекателно започна да пишеш сценария...

...чак Ричърд Гиър го видях в ролята на разбиращия познат:))))))))))))))))))))

Пиши, пиши.....


Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на бар [re: Lira Emerald]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано15.03.13 15:27



... добре, де.. ок... попрекалих ли или го описах много картинно:) ще нвзема да те послушам и да се отдамм на белетристиката

може по да ми провърви:)))

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на бар [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.03.13 15:32



Въобще не си прекалила...напротив, така си е, както си го описала, изкефи мекато го четях...само дето Никито още много и подскачат хормонките, ненаживяло се е детето и и се ще онуй дето не гасне:))...обаче в неподходящата ситуация, време, обкръжение и статус!



направо не мога да и дам съвет...каквото трябва да стане-ТО ще стане в нейният случай:))

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.