Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Излизам сама с млад мъж на бар  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано09.03.13 21:04



Тази нощ излизам на бар любимият си колега, който е много симпатичен, 8 години по-млад от мен мъж. Много съм говорила на мъжа ми за него, колко е готин и гениален и винаги съм усещала как мъжът ми ревнува. Сега обаче съвсем го довърших като му заявих, че отиваме на бар с него само двамата.
Мъжът ми не ме спря, но аз го усетих, че ревнува. Но одеве седнах и се замислих как аз бих се чувствала ако мъжът ми ми заяви, че излиза с жена събота вечер и то такава, която знам, че харесва. Замислих се и.... се ужасих от себе си. Мислех си, че не съм ревнива, но като си представя тази ситуация разбирам, че май съм. Въпреки че знам, че му вярвам, че няма да ми изневери, самата представа как си гукат двамцата в някой уютен ъгъл ме кара да се чувствам зле.
Затова и реших да споделя тук - може би да потърся успокоение, че все пак има шанс да не съм чак толкова ужасен човек.
Опитах да го успокоя - обясних му, че знам че ревнува, но че няма причина, защото ако съм решила да правя нещо това е последният начин по който бих го направила. Той каза, че ако ревнуваше нямаше да ме пусне. Боже колко добър човек. А знам, че ревнува, но сигурно не иска да ме кара да се чувствам зле.
Някой мъж тук ако може да подскаже как бих могла да го успокоя, защото ми се струва, че това, което направих не стига. Поне на мен не би ми стигало. Знам, че той ми вярва, но все пак ... мисля си, че не му е приятно.
Кажете нещо, квото и да е.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: OldWitch]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано09.03.13 21:13



Кажете нещо, квото и да е.

Казвам, квото и да е: абе що не си....

Майтап, Уили. Дреме ми на уя с кого излизаш. Обаче, ако искаш и вълка цял и агнето сито - каниш мъжо и тримата отивате на бар. Доволни ше останете.

М+З=ВЛ




Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано09.03.13 21:16



нема кой да гледа децата. А и пичът ми говори много лични неща и едва ли би с еотпуснал пред друг мъж. Аз мислех приятелка да взема с нас, ама тя не може да дойде и май по-добре да не смущавам човека с външни елементи.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: OldWitch]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано09.03.13 21:21



Омъжена жена с три деца няма работа да излиза по вечернпо време с друг мъж сама-това е!
Въобще жена, която си държи на семейството няма работа с контакти с други мъже -споделяния и т.н. Другите мъже да се оправят...не е твоя работа.
Това е!

п.с. Освен ако темата не е блъф и изобщо заскучала нещо ми се виждаш



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: OldWitch]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано09.03.13 21:21



Аха, значи телефон на доверието го играеш. Ми няма лошо.

М+З=ВЛ




Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано09.03.13 21:27



Е, ако колегата е гей...като приятелки ще си излизат май



Абе Никито съвсем се смахна...

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: OldWitch]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано09.03.13 21:28



Не съм мъж, ама да се обадя се пак.:-)

Навремето, преди да се оженим с моя бивш, имах един приятел (съученик ми беше). Той се ожени преди мен за една обща съученичка и си поддържахме дружбата всичките. Опитах се да приобщя и бъдещия ми мъж, обаче той се подозрителен към другаря. Аз, будалата му разказвам всичко, кога съм го видяла, някой разговори, а той слуша и видимо се дразни, а аз не разбирам защо, след като съм толкова прозрачна. Един ден, приятелчето ми даде едни пари, които искаше да скрие от жена си до определен момент и аз пак разказах дома... е тогава вулкана Везувий гръмнА!:-))))))
На облещения ми недоумяв мъжъ ми отговори, че туй е преляло чашата. Каза ми, че тва било по-страшно от секс... споделянето на те точно тези "много лични неща". Тъй, че пръй сметка.





Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: OldWitch]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано09.03.13 21:35



Поне вземи се изчукай с младежа, та да има файда че опъваш нервите на съпруга си.....

Мечтая да станеш такава, каквато беше тогава, когато мечтаеше да бъдеш такава, каквато си сега!


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на бар [re: OldWitch]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано09.03.13 21:58



като начало, за кво ти е да излизаш на бар с него?



Тема Re: Излизам сама с млад мъж на бар [re: OldWitch]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано09.03.13 22:02



Тази нощ излизам на бар любимият си колега - кога за последно излезна на бар с любимия си ... съпруг?
По темата - хвалиш ли се или се оплакваш?



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Редактирано от Hoй на 09.03.13 22:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.