Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Lincecum]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано12.03.13 23:20



не. Ама ако не бях женена 120% щяхме да се.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: OldWitch]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано12.03.13 23:25



Тези приказки на друг ги разправяй. Въпрос на време е да ти го сложи (ако интересът му е траен), няма защо да ни обясняваш колко много респект таиш към институцията на брака. Животът е много по-хубав и хората много повече ще те харесват ако не си лицемерна.

Subdominans.


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: OldWitch]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано12.03.13 23:27



Това последното е голям виц. Искам да се сетиш за това си изречение когато младежът те опъва на задна прашка.

Subdominans.


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Beщицaтa]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано12.03.13 23:31



Човекът ме провокираше по всякакви начини. Включително, че в тоалетната една му се усмихвала недвусмислено. Казах му да я хваща, няма проблем и двамата да ги закарам у тях (уговорката беше да го карам щото беше решил да се напие). Така и не разбрах кво стана с онази - дали и се пробва, но тя му се изплъзна,или я полсва само за да ми обърне внимание колко в вървежен и да му се натисна. Не го направих като всеки негов опит да ме доближи го блокирах с извинението Тъкмо изкарах грип, не искам да те прехване та затуй стой по-далеч. Но положението беше ясно - в един момент всичката ни приказвка се въртеше около секс. Срещна там негов приятел и аз му казах, че е много сладък. И веднага пита: Искаш да си легнеш с него, нали. А с мен? Казах само, че ако не бях женена нещата щяха да стоят различно ама не задоволих любопитството му с повече подробности. Па колко пъти месечно съм праила секс, па обичам ли мъжа си. Абе мани - ясно е положението. Не че щях да си легна с него, или поне не от първия път. Ама ако не бях обвързана поне по-свободно щях да се държа - знам как да ги предизвиквам мъжовете

. А ся бех като дръвник. Даже ме пита дали не съм лесбийка щото не бил виждал такова чудо

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Lincecum]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано12.03.13 23:32



Няма да се наложи



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Lincecum]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано12.03.13 23:33



Не тая никакъв респект към брака. Обичам мъжа си и не искам да го наранявам. Всъщност това е единствената ми спирачка

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: OldWitch]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано12.03.13 23:34



Всъщност права си, видях какво си написала като резюме на вечерта. Ако не знаех , че си пълнолетна щях да питам дали с младежа не сте в 4-ти клас. Неадекватност отвсякъде. Как ви се случва секс изобщо, бедна ми е фантазията.

Subdominans.


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: ha!]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано12.03.13 23:34



Не - не ми се предложи. Поне не директно - много е сладък и чаровен



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на бар [re: OldWitch]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано12.03.13 23:35



Те всички така разправят преди да се озоват в спалнята ми.

Subdominans.


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на бар [re: Koм]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано12.03.13 23:35



то е много лесно да не изневеряваш като не си излизаш от вкъщи и не срещаш хора. Верността трябва да се тества в реални условия



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.