Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Melany99]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано14.03.13 16:47



Е, аз пък ти говоря - емпирично!



Някои може да не го фаворизират...но и не го отказват

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: абе баламосва ни Никито:))нови [re: Orcad]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано14.03.13 16:49



Да ни намира на приказка...обзалагам се



Там между закуските на децата, прането, готвенето и бърсането на датски прах се забавлява с клуба...казвам ти

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Haглeц]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано14.03.13 17:09



дано не си познал за моя случай конретно

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано14.03.13 17:21



Ами - да.., сигурно щях да сгреша, обаче нещата не са обратими - в подобни случаи нищо не зависи от задръжките на жените, щото такива вече няма - всъщност всичко зависи от задръжките на мъжа в ситуацията. С други думи - той ако реши - ще има секс. За повече от секс е сигурно, че няма да реши, естествено. И това не го казвам от някакъв мъжки шовинизъм - казвам го като човек, който е имал омъжени жени като основна цел за известно време.

Иначе с другото съм съгласен. Мъжете също се чувстват кофти, ако им липсва същото усещане, но в повечето случаи компенсират с работа и/или пиене - на кой, каквото му е приоритет.
Обаче има и друго - на мъж паднат ли му задръжките - падат за винаги - не е като при жените да се влюбват всяка пролет и да се разлюбват всяко лято.





Тема Re: :)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано14.03.13 17:27



на мен пък ми е интересно защо жените повтарят тая мантра, все едно си вярват.





Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано14.03.13 17:34



Не я нападам... просто и казвам как стоят нещата, щото накрая ще има сълзи, ако това е изобщо реална история.
Доколкото знам Николинка има 3 деца, ходи на училище и в последните 10-на години живее на издръжката на мъжа си. Не казвам, че и е лесно, обаче пък има едно 6 милиарда човека, които не могат да си позволят това, което на Ники са и осигурили, а тя се цупи - нашата, че не и било достатъчно.

Хайде сега си представи за миг, че Николинка (както и всяка друга жена в подобно положение, де) - вземе, че преспи с тоя момък. В началото ще е "само за веднъж", после ще стане за повече и накрая ще я хванат, щото тя още от сега е нагла... та - какво ще се случи според теб с "лошия" живот на Николинка? По-добър ли ще стане? Оня- младия колега ще я вземе с 3-те деца и тя просто ще се премести в друга спалня, ама вече щастлива, а?
Да, да...





Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: OldWitch]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано14.03.13 19:02



Дано!
Аз никому не желая злото.



WALL·E

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Koм]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано14.03.13 21:23



...ми, не не казвам таквоз нещо в никой случай, щастливи от тоя случай няма да има, освен за кратко време, евентуално тя в новата спалня... ама ти не ме разбираш за пореден път, аз говоря, че мъжът е изпуснал нещата в началото... сега, като чета е вече късно, защото тя вече е заминала в някаква друга посока... демек представила си е кефът от новата тръпка, пофантазирала си е и е решила, че е ... от онез мацки със синдрома на междуразкрачието... дето мъжът им им е в кърпа вързан:) ух... прав си, Коме... последните постове ме наведоха на таз мисъл... ех, реши ли една жена, че е мацка, пожар се е запалил... ни младия колега ще я вземе ни стария, ни тоз дет не пали вече ще я поиска обратно.... ми, ще стискаме палци да се вразуми...



...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на бар [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано14.03.13 21:50



Правя мусака ама тук не са и много фенове. Иначе супа топчета горе долу ги научих да ядат

. И свинско с кисело зеле мъжа ми прояде

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на бар [re: Koм]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано14.03.13 21:51



ще видим и докладвам



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.