Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво е това, според васнови [re: 2biri]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано09.03.13 23:10



мдааа имайте си ги и главите в това няма лошо разбира се, но дамата е там за 30 минути гола, голана и той без ерекция, разбирам мъжката ти солидарност , но все пак



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Ееегати ..нови [re: dymo]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано09.03.13 23:12



И време и хапове и хапове .. то при толкоз проблеми, дет ти се увидяха

.. па гаджета ли били, па женени ли .. мааахни.

Ти от кога не си правила бърз, инцидентен, трескав секс ? Ма честно ..



Тема Re: Какво е това, според васнови [re: Втасахме_я]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано09.03.13 23:13



така трябва да направят да, какво като децата са им големи, ма какви са тези работи от времената на дядо и баба



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Какво е това, според васнови [re: dymo]  
Автор Топа (непознат )
Публикувано09.03.13 23:15



Ама какъв проблем? С него имахме активна сексуална връзка връзка една година, наистина много активна. Освен това се познаваме от няколко години, достатъчно трудности и весели купони сме изживяли в работата заедно.
А и да ти кажа не ме притесняма сексът изобщо, ама изобщо. Желаещи за секс винаги се намират.
По скоро се замислям, че вече все по рядко ми се случва да се смея със сърцето си... Не знам как да го обясня... Тялото излъчва топлина, а светът изчезва... Остава само нежността и сърцето, изпълнено с нежност към другия...


Далеч съм от мисълта, че с този колега би се получила истинска връзка, по скоро мисля, че не. И аз може би ще избягам, именно за да запазя усещането за споделения смях...



Тема Re: Ееегати ..нови [re: бо]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано09.03.13 23:16



от снощи



направихме го в колата хахахха и то на една по осветена улица ей така заради идеята и заради тръпката

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Какво е това, според васнови [re: Втасахме_я]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано09.03.13 23:17



Бе стига бе,
чунким само се ебете с хората, дето са ви кеф.

Тва емоцията си е по-ебане. Голяма работа, че нямало тва в онова. Харесват се, смеят се, прегръщат се. Кво лошо, че така било веднъж? Ако беше драма "аз се лизгах, пък той се смееше", друго е. Ама в случая е било ок. Драма няма.

Нали е първа среща след повече от година? Нали е "не знам той, не знам аз". Няма драма, че не било баш квото се очаква. Не пречи да се превърне в повече от влажно-надървен втори път.

Аз съм оптимист. И е някак ок,ако са се смели двамата наистина. Тва си е близост.



Тема Re: Какво е това, според васнови [re: Топа]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано09.03.13 23:19



това за смеха ми хареса, права си, малко са мъжете, които умеят да разсмиват да



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Какво е това, според васнови [re: 2biri]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано09.03.13 23:22



Ясно, бе. Спамим само.:-))))

Ама да не се повтаря повече от два пъти, щото хващат клиничната пътека с направление от Димо.:-))))



Тема Re: Какво е това, според васнови [re: Втасахме_я]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано09.03.13 23:28



Аз, ако чакам Димо да ми каже кво ми е - да ме е опяла



Бе гледай кво, ако е наистина сериозна мацката, аз съм ЗА че има шанс за повече. Те тая година са се ебали и ебали. Не е като да не знаят, че им става. Ако ич пък не става вече, също е ок. Ама тва с една смешна среща няма как да стане.



Тема Re: TOBA E ЛЮБОВнови [re: Топа]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано09.03.13 23:37





ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.