Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Хм ..  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.03.13 21:02



Не, че клубът цъфти и връзва напоследък, амА ... да се поздравяваме за това, че някой си се развел и взел най-правилното решение ?! Сериозно ли ?! .. на фона на тая нищета откъм души и хора ?! Явно същността ми нацяло се е сбъркала, за да мисли, че посоката е - как да останем и съхраним, а не обратното ?! Така разбирам и взаимопомощта ... всъщност. Се две думи - или на мен нещо ми куца, или на клуба (като идея).

Пъ Съ: Най-лесно е да не сме някъде ..





Тема Re: Хм ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано07.03.13 21:06



Предлагаш да си изказваме съболезнования ли?

Живи сме все пак.



Тема Re: Хм ..нови [re: pravil_nick]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано07.03.13 21:08



Има една поговорка - по-добре ужасен край, отколкото ужас безкрай. По ли ще е добре да живееш в непрекъснати скандали??

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Хм ..нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.03.13 21:20



Мда, те скандалите идват по факса ...





Тема Re: Хм ..нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.03.13 21:23



Честно казано ... така мисля - да. Гуулямата гордост и келепир ... да си разведен.





Тема Re: Хм ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано07.03.13 21:28



Я ми припомни, твоите ли мнения нямаше да чета?
Отдавна не бях влизала тук, забравила съм.



Тема Re: Хм ..нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано07.03.13 21:30



Голям Уй лапни, голям развод не прави





Тема Re: Хм ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано07.03.13 21:36



Бе, я стига зор!



WALL·E

Тема Re: Хм ..нови [re: pravil_nick]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано07.03.13 21:41



Еми, според официалната световна статистика, над 50 % от браковете завършват с развод. И кат имаш предвид, че да речем при 1/3 от населението - араби или по-католици от папата, развод няма, процентът скача към 70. Сигурно всички са опитвали со кротце со благо и с малко или много компромиси да решат проблемите, ама не се е получило. Според мен в такива случаи разводът е по-доброто решение, отколкото живот зорлем заедно, в условия на "гореща" или студена война.
Абе, бракът си е и егати шанса. Особено за поколенията родени до края на 60-те, когато таков дзвер кат съжителство преди брака нямаше. Шот тва, че Пешо е бил готино гадже, в никакъв случай не го прави автоматично пригоден за семеен живот. Естествено, същото важи и за Пена. А, как има една поговорка - влезнат ли проблемите през вратата, любовта излита през коминя.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Хм ..нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано07.03.13 21:44



Ако добавим и двойките, живяли без брак - отива на 90%. Като цяло, изглежда безполезно занимание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.