Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Я да питам колегитенови  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано17.02.13 20:48



забелязали ли сте, че женурята налитат на женени/обвързани мъже повече?
Напоследък ходя с едно хубавичко девойче и жените направо ме гледат с мръснишки погледи. Често се случва да ме заговарят дори без да им пука, че сме двамата. Понякога улавям поглед, който казва "искам да те еба" дори от жени в компания на мъже



Защо така се получава?



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано17.02.13 20:55



Най-силно съм засичал тея моменти, когат тамън са бях оженил и после кат се развеждах



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано17.02.13 21:18



Няма такова нещо. По-скоро ги отказва. Явно просто си в добра форма, фитнесче нещо, това-онова?



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано17.02.13 21:19



... да ти отговоря, като човек с опит... от алчност и от завист... и няма да се спре само с е...ето ми ще продължат и нататък... просто са алчни женорята, искат да погълнат света:) ... и още, свободните мъже ги плашат, но таквиз дето са обвързани , връзката им изглежда хармонична и жените в нея добре обгрижени, те са върховната провокация... ако искаш мога да опиша поетапно процеса през, който минават тез девойки... та, изводът е, че явно се държиш добре с девойката и тя изглежда емоционално и телесно задоволена... хм, пък и вероятно си и хубавец

...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Аз искам ..нови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано17.02.13 21:57



ако искаш мога да опиша поетапно процеса през, който минават тез девойки

А иначе /+1/ за отговора ти.

Т. нар. свободни мъже, ненапразно са 'свободни', има си причини .. и обратното - обвързаните, неслучайно са обвързани - струват си.





Тема Re: Аз искам ..нови [re: бо]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано17.02.13 22:20



А въъъй тук масово не струваме, а?





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано17.02.13 22:25



Еее, айде сега и ти!
И Сладунка е описала добре механизмите, но в добавка на "хубаво девойче" се превръщаш в доста апетитна хапка за нахъсаните за нещо качествено жени.
Ще те заговарят, я. Щом си забърсал хем девойче, хем хубаво...



Ако трябва обаче да бъда честна докрай, сякаш има и друго. Жените възмъжаха.
Много жени днес имат точно същото отношение към връзките и секса, както и повечето мъже. Дали защото не им се създава семейство или защото вече са имали, по-удобно им е да имат нещо неангажиращо под ръка. Така си гонят кариерата, интересите и хобитата, без усложнения. Грижат се за себе си и собственото си удобство без да си вкарват допълнителни проблеми. А един готин и обвързан вече мъж е доста... хм, подходящ за подобно светоусещане.



Тема Re: Аз искам ..нови [re: 2biri]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано17.02.13 22:29



Надявам се, да не съм произвел новина ..



А и .. колко 'тук' са необвързани е друга тема. И колко си го признават - трета ..



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано17.02.13 22:29



... че какво по-хубаво от това да се изсексиш с женен мъж или омъжена жена... после няма да ти висне на главата и ще се прибере в къщи



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано17.02.13 22:30



Според мен щото излъчваш задоволеност и щастливост. Като се съчетаят сексуална, емоционална, интелектуална, професионална и финансова удовлетвореност - човек някак грее. И обратно - погрознява при липса на обич, секс, работа, храна за ума или пари. Естествено когато му липсват конкретните неща, не е задължително да му липсва всичко в момента, по-скоро липсата загрозява.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.