Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Ryan ()
Публикувано18.02.13 15:57



Тъй, тъй, танцуват си само един с друг тези двойки, съответно не се развиват в танците.



Тема Re: Я да питам колегите [re: Melany99]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано18.02.13 16:00



Може и да са готини любовници, ама така, както ми го описа...малко бррр...Пък и нямам вяра на тези, които много се хвалят.



Тема Re: Я да питам колегите [re: Koм]  
Автор BGanio (селянин)
Публикувано18.02.13 16:03



Ще изкажа тука едни много смели предположения :)

Може би има жени на които им минава през главата чат пат идеята че биха праснали нещо чуждо.
Може би има жени за които това е просто мисъл, която не биха реализирали поради някакви социални, морални, религиозни или друг вид задръжки.
Може би дори има жени които си дават сметка че един такъв невербален намек, би могъл да предизвика напълно реална реакация в отрещната страна.

Та ако има такива жени, най вероятно и те като другите биха искали на всяко тяхно "искам да те еба" да получават веднага "и аз искам да те разпоря от горе до долу", но тъй като те искат да се ограничат само до ментално ниво, логично би било да си позволяват такива намеци само към индивиди за който предполагат че също биха им отвърнали само на това ниво, а каква по добра предпоставка един мъж да се ограничи само до виртуален отговор на такава декларация от това до него да има дама която го кара да се чуства щастлив и пълноценен.

Значи ако предположенията са ми верни и добавиш и тези жени към другите които така и така "искат да те ебат"наистина ще се получи че когато си обвързан ти налитат повече жени.





Тема Re: Я да питам колегите [re: copadevino]  
Автор Melany99 ()
Публикувано18.02.13 16:03



Както го описа - кинта и пейсе и на мен не ми го вдига, но говорим по-принцип...





Тема Re: Присъединявам се. [re: MamaNetty]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 17:24



е, ти ме размисли сега...





Тема Re: Я да питам колегите [re: Lira Emerald]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 17:26



Кома е винаги готов... аз за край никога не мисля, а и връзката е още млада - няма и година. Ако питаш дали мислим за сватба - отговора е "не". Тя също не мисли или поне така казва.





Тема Re: Я да питам колегите [re: copadevino]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 17:32



ами... да - разбирам те - понякога наистина ни се иска да виждаме повече от реалността, ама на нашата възраст - мъжете и жените би трябвало да сме развили способност за преценка...
но съм си мислел - дали пък не става въпрос за погледи от типа: "бе тая пък какво е намерила в този"


Така и ще си остане - мистерия явно.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано18.02.13 17:36



Много малка част от жените развиват умения за реална преценка на заобикалящия ги свят изобщо. От което следва да се възползваме.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Melany99]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано18.02.13 17:36



Те затова ли и индвидките пощръкляват след тая възраст като им се захоризонти из чашите неква самота?
Га че ли не живеят с по 20 гОдин повече и не си знаят, че ще са все кукувици в космоса необятен...



WALL·E

Тема Re: Я да питам колегитенови [re: BGanio]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 17:41



много добър анализ. Да - така е - аз мисля точно като теб.
Интересно е да се наблюдават жените в тълпа - не знам дали си обръщал внимание - примерно в метрото по време на час пик... ще забележиш, че има жени, които много внимават да не срещнат нечии поглед. Впрочем повечето жени са така. Едното обяснение е, разбира се, че бързат. Другото е, че не искат да дават погрешни сигнали.

Даже не съм сигурен дали го осъзнават. В малки групи - тези ограничения падат, а може би при наличие на друга жена - падат съвсем, ако се приема за нещо като гаранция, че погледа или започването на разговор няма да се изтълкува погрешно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.