Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:51 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Я да питам колегите  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано17.02.13 20:48



забелязали ли сте, че женурята налитат на женени/обвързани мъже повече?
Напоследък ходя с едно хубавичко девойче и жените направо ме гледат с мръснишки погледи. Често се случва да ме заговарят дори без да им пука, че сме двамата. Понякога улавям поглед, който казва "искам да те еба" дори от жени в компания на мъже



Защо така се получава?



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано17.02.13 20:55



Най-силно съм засичал тея моменти, когат тамън са бях оженил и после кат се развеждах



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано17.02.13 21:18



Няма такова нещо. По-скоро ги отказва. Явно просто си в добра форма, фитнесче нещо, това-онова?



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано17.02.13 21:19



... да ти отговоря, като човек с опит... от алчност и от завист... и няма да се спре само с е...ето ми ще продължат и нататък... просто са алчни женорята, искат да погълнат света:) ... и още, свободните мъже ги плашат, но таквиз дето са обвързани , връзката им изглежда хармонична и жените в нея добре обгрижени, те са върховната провокация... ако искаш мога да опиша поетапно процеса през, който минават тез девойки... та, изводът е, че явно се държиш добре с девойката и тя изглежда емоционално и телесно задоволена... хм, пък и вероятно си и хубавец

...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Аз искам ..нови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано17.02.13 21:57



ако искаш мога да опиша поетапно процеса през, който минават тез девойки

А иначе /+1/ за отговора ти.

Т. нар. свободни мъже, ненапразно са 'свободни', има си причини .. и обратното - обвързаните, неслучайно са обвързани - струват си.





Тема Re: Аз искам ..нови [re: бо]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано17.02.13 22:20



А въъъй тук масово не струваме, а?





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано17.02.13 22:25



Еее, айде сега и ти!
И Сладунка е описала добре механизмите, но в добавка на "хубаво девойче" се превръщаш в доста апетитна хапка за нахъсаните за нещо качествено жени.
Ще те заговарят, я. Щом си забърсал хем девойче, хем хубаво...



Ако трябва обаче да бъда честна докрай, сякаш има и друго. Жените възмъжаха.
Много жени днес имат точно същото отношение към връзките и секса, както и повечето мъже. Дали защото не им се създава семейство или защото вече са имали, по-удобно им е да имат нещо неангажиращо под ръка. Така си гонят кариерата, интересите и хобитата, без усложнения. Грижат се за себе си и собственото си удобство без да си вкарват допълнителни проблеми. А един готин и обвързан вече мъж е доста... хм, подходящ за подобно светоусещане.



Тема Re: Аз искам ..нови [re: 2biri]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано17.02.13 22:29



Надявам се, да не съм произвел новина ..



А и .. колко 'тук' са необвързани е друга тема. И колко си го признават - трета ..



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано17.02.13 22:29



... че какво по-хубаво от това да се изсексиш с женен мъж или омъжена жена... после няма да ти висне на главата и ще се прибере в къщи



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано17.02.13 22:30



Според мен щото излъчваш задоволеност и щастливост. Като се съчетаят сексуална, емоционална, интелектуална, професионална и финансова удовлетвореност - човек някак грее. И обратно - погрознява при липса на обич, секс, работа, храна за ума или пари. Естествено когато му липсват конкретните неща, не е задължително да му липсва всичко в момента, по-скоро липсата загрозява.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано17.02.13 22:39



Фитнеса го спрях спрях преди година някъде, ама аз никога не съм бил маниак... не съм в някаква особена форма - просто не съм дебел.





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: 2biri]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано17.02.13 22:42



Пак /+1/ .. на никой не му се секси, с мрачна жена с вид на неуспешно дефлорирана - седем пъти, примерно. Или с мъж с нервна, недобре обгрижена чурка ..



И двете ли личат и са заразни за околните. Докато, когато човек някак грее си е друга бира .. мнозина искат да отпият.



Тема И аз искамнови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано17.02.13 22:43



да опишеш процеса, де...
Тая тема ми се върти отдавна, ама не я пускам заради ей-такива предположения: хм, пък и вероятно си и хубавец

Не съм хубавец... нормален човек - малко по-висок и малко по-слаб от масата мъже на моя възраст.





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Raf OFecin]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано17.02.13 22:46



може би... аз съм казвал и друг път тук, че имаше период, в който имах връзки с омъжени жени... и това беше една от причините - лесно, без обвързване...



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Apxaнгeл]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано17.02.13 22:47



Абе, на нас ни личи, че не сме женени... нямаме пръстени, а тук това се гледа...
Иначе те разбирам, де...



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.02.13 22:52



Чак алчни - не.
Но пък като видиш готин мъж с някаква си там, си казваш - абе тая колко е по-нехубава от мен, а този изглежда готин. Защо да не съм аз на нейно място!





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано17.02.13 22:52



Е, ясно е, че поради няква причина им се виждаш привлекателен. Моментната ти (псевдо)обвързаност, обаче, има много нищожен принос и той е по-скоро в отрицателна посока.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано17.02.13 23:04



Моментната ти (псевдо)обвързаност, обаче, има много нищожен принос и той е по-скоро в отрицателна посока

И това го твърдиш в ерата на обратнитъе?!



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано17.02.13 23:17



Не само това, не само.
Щом водиш хубаво девойче, ще рече, че я си паралия, я имаш талант в интимната сфера, я и двете! Че как да не те гледат красноречиво?





Тема Re: И аз искамнови [re: Koм]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано17.02.13 23:24



... хубаво сега, недей се обяснява, аз само се закачам... под шеговитите загатвания, леко закодирано се крие обикновено посланието, а то народя го е казал: чуждата кокошка, патка се вижда... или по механизма и аз искам... та, залюбват се двама души и им е добре заедно, хубаво им е, секса хубав, общуването приятно... летят из въздуха на малки облачета омайващи феромони, стоящите наблизо ги вдишват и... т.нар. жени със самочувствие реагират първи: и аз искам, защо на нея , а на мен- не... о-хоооо, тя може да е хубава, но аз съм умна, хитра и оправна( разбирай безскрупулна) и започват игри и манипулации... Опасни връзки 2... там е описано всичко... борят се женските да си докажат на себе си колко много стават... и докато се усетят хората от двойката, нещата отишли в реката заедно с коня....

с други думи, хармонията провокира силите на дестабилизацията, общоказано:)

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Melany99]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано17.02.13 23:25



Това е за състезателните натури.
Я виж, ако всички жени бяха като мен - вкарай ме в някаква конкуретна ситуация в междуполовите отношения и тутакси губя интерес. Малиии, какъв свят би бил този...





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: 4ycмивkи]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано17.02.13 23:30



това не го разбрах



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Melany99]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано17.02.13 23:43



...

алчността и тя си има степени на проявление... даже в леките степени, някои я намират за симпатична... напр. я колко симпатично пищно девойче, а то пищно щото яде като за последно всеки път, ма понеже е само закръглено никой не се пита защо...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано17.02.13 23:47



Ами да уточня.
Кат се загадже с мома и за другите моми е ясно, че не е педал бе - освен всичко друго, дет женорята го думат.
Та затъ казах, че в ерата на обратните си е се друго да го видят со женско.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.02.13 23:57



Девойката може да е пищна, защото обича храната, виното и живота.
Може да е генетично, може да е целенасочено, може да е симптоматично, а не алчност.



Исках да кажа само, че хубавите жени не приемат готините мъже да не им принадлежат и не допускат в клуба си случайни други жени...



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Raf OFecin]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.02.13 23:58



Няма ситуация в междуполовите отношения.
Просто елиминиране на конкуренцията.



Редактирано от Melany99 на 18.02.13 00:03.



Тема Re: И аз искамнови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 00:12



Ей това е много добре казано: хармонията провокира силите на дестабилизацията, общоказано:)





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 00:17



Това, което си писал противоречи на опита ми - точно затова пуснах темата. Би трябвало да е така, наистина - (псевдо)обвързаността ми да влияе отрицателно, но е точно обратно. И не си въобразявам - защото мога да сравня два сравнително близки периода, в които всичко друго е било приблизително еднакво. Особено - погледаното отвън от непознати хора.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Raf OFecin]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 00:20



Дали е паралия човек си личи с девойче или без. Дрехи, коли, джиндиплявки и т.н.
А за интимната сфера - там вече нямам представа как се ориентират жените - затова ще ти повярвам.





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Melany99]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано18.02.13 01:33



... нали, нали... бе, баш си е от алчност, както впоследствие се разбира... а те хубавите жени нямат нужда да се състезават и борят... те само трябва да участват...а и честно казано, не им се занимава и с чужди мъже и не им се набърква и в отношения.... това дет го говорим го правят тез дет не са хубави, но им се иска да са в отбора на големите...но не са щото имат най- често по някой очеваден кусур... мдааа , общо взето светът е пълен с изкукали видоизменени женски създания, дето нямат индивидуалност и самоличност, но навирайки се в чужда такава им е супер добре...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re:абсолютно вярно!нови [re: Koм]  
Автор Filer099 (Schutzstaffel)
Публикувано18.02.13 01:59



Според абсурдната и уродлива женска антилогика обвързаният мъж е по-ценен от свободният. Това го установих още в края на 90те години.

Satan sitting there is smiling hahahha



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Melany99]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано18.02.13 06:38




Въпреки откровеното ми нежелание това да е така, както го казваш, тоя път ще ти призная, че си е точно така. Е, поне в нестройките на тия жени. Какво става в действителност вече са бая грозни биографии...

WALL·E

Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано18.02.13 07:45



Не само това, но и обратния вариант съм забелязала. Една бивша колежка - ергенка се това опяваше - 'бе, от вас, омъжените до мъж не можем да се доберем'.
Може би се дължи отчасти на факта, че битува мнение - щом е сам/сама, значи има някаква причина, демек не е читав/читава. Или, че обвързаните ги приемат като по-стабилни, или че са идеални за флирт и неангажираща връзка, щот няма да ти виснат на врата, а най-вероятно се дължи по малко и на всичките тея причини, коит изредих.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Я да питам колегитенови [re: 2biri]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.02.13 08:03



Мда. Ако изобщо има такова явление, то това ми се струва най-вероятна причина.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.02.13 08:05



Едва ли всички женуря. По-скоро тези, които търсят неангажиращи връзки и нЕкоя и друга кучка, която така си помпи самочувствието. Аз дори на танц не каня мъже, които виждам, че са си с приятелките или жените.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано18.02.13 08:18



Hehe, този аспект - помпане на 'самочувствие' - ми беше убягнал като причина. "аз мога да имам който/която си пожелая". Звучи ми много тъпо, ама го има, дее.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано18.02.13 08:32



Да отбележа и аз за статистиката: никакво предизвикателство не са ми обвързаните мъже, което не означа, че не мога да се забъркам с такъв. Ако да, обаче не би било по причина на неговия "ангажимент". По- скоро обвързаността на мъжа тутакси ми говори за проблеми, най- малкото, и ме кара да се замислям за отговорността, която искам, мога или не искам и не мога да поема, ако иде реч за нещо, което напира да се случва. Но да ме амбицира- никак даже!




Тема Re: Я да питам колегитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано18.02.13 08:38



Не само тъпо, а даже противно, понеже говори за комплекс за себедоказване на всяка цена.




Тема Re: Я да питам колегитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 08:54



това несъмнено е така. Само да кажа, че аз тук не говоря за някакви действия, секс или даже флирт... става въпрос за усещания най-вече... с други думи искам да кажа, че факта, че няма да има обвързаност - би трябвало да е без значение, щото то е ясно.





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 08:56



Мда... нямам никаква статистика - просто го усещам повече от обикновено и това е всичко. Не са всички женуря, да.





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Raf OFecin]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.02.13 09:49



Мда. И за мен най-сигурният начин да се отвлюбя е да видя Ебекта с друга жена.

Сега започвам да разбирам защо ме обвиняват в егоизъм.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано18.02.13 10:19



Няма такова нещо. По-скоро ги отказва. Явно просто си в добра форма, фитнесче нещо, това-онова?
Не съм предполагала, че мога да се съглася с теб. Приятно чувство е.



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано18.02.13 10:35



Коме, друго да те питам аз...като как мислиш да завърши връзката с хубавичкото девойче, то явно влюбено...има ли задълбочени очаквания някакви?



Като как виждаш нещата засега?
Готов ли си за евентуални зададени въпроси след време от нея?:)))))

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Присъединявам се.нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано18.02.13 10:44



Едва ли всички женуря. По-скоро тези, които търсят неангажиращи връзки и нЕкоя и друга кучка, която така си помпи самочувствието. Аз дори на танц не каня мъже, които виждам, че са си с приятелките или жените.
+1

В ситуация като тази, която описва Ком - готин, видимо задоволен мъж, с девойче под ръка,
бих тръгнала да задирям мъжа, само ако искам да ми обърне внимание...девойчето.





Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано18.02.13 13:08



Коме, ти сигурен ли си, че тези мръснишки погледи не ти се привиждат нещо? Аз, примерно, обичам да наблюдавам някоя хубава двойка, приятно е за окото. Не казвам, че го правя постоянно, но ми се е случвало да го правя. Сега изтръпвам, като си помисля, че моето естетическо възхищение би могло да се възприеме като "мръснишки поглед".



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: copadevino]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано18.02.13 13:26



А в тази връзка се сетих друго. Онази вече се хилихме с едни приятелки тъкмо по повод мъжкото ви самочувствие. Едната разказа за неин колега португалец, кинта и петдесет, зализана коса, как и разправял, че в пощата му било аваланш от съобщения от жени, които го ухажвали. На думата аваланш се спукахме от смях...На български не звучи така смешно. Образно си представих как напъват ли, напъват на талази, привлечени от неустоимия му чар...



Редактирано от copadevino на 18.02.13 13:27.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: copadevino]  
Автор Melany99 ()
Публикувано18.02.13 15:45



Португалците са готини любовници, може пък да е вярно...





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Melany99 ()
Публикувано18.02.13 15:48



В отговор на:

...щом е сам/сама, значи има някаква причина, демек не е читав/читава...




Наде, ами то това в повечето случаи си е вярно.
На 40+ сам индивид наистина поражда въпроси от такъв род...




Тема Re: Я да питам колегитенови [re: MamaNetty]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано18.02.13 15:48



Еми те всички женски от форума му го обясняват това на автора, обаче той продължава да си упорства.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Ryan ()
Публикувано18.02.13 15:51



Хм, това с пръстените наистина прави впечатление и тук. Аз, дето съм съвсем ненаблюдателен, забелязвам как жените поглеждат за пръстен.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Ryan ()
Публикувано18.02.13 15:57



Тъй, тъй, танцуват си само един с друг тези двойки, съответно не се развиват в танците.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Melany99]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано18.02.13 16:00



Може и да са готини любовници, ама така, както ми го описа...малко бррр...Пък и нямам вяра на тези, които много се хвалят.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор BGanio (селянин)
Публикувано18.02.13 16:03



Ще изкажа тука едни много смели предположения :)

Може би има жени на които им минава през главата чат пат идеята че биха праснали нещо чуждо.
Може би има жени за които това е просто мисъл, която не биха реализирали поради някакви социални, морални, религиозни или друг вид задръжки.
Може би дори има жени които си дават сметка че един такъв невербален намек, би могъл да предизвика напълно реална реакация в отрещната страна.

Та ако има такива жени, най вероятно и те като другите биха искали на всяко тяхно "искам да те еба" да получават веднага "и аз искам да те разпоря от горе до долу", но тъй като те искат да се ограничат само до ментално ниво, логично би било да си позволяват такива намеци само към индивиди за който предполагат че също биха им отвърнали само на това ниво, а каква по добра предпоставка един мъж да се ограничи само до виртуален отговор на такава декларация от това до него да има дама която го кара да се чуства щастлив и пълноценен.

Значи ако предположенията са ми верни и добавиш и тези жени към другите които така и така "искат да те ебат"наистина ще се получи че когато си обвързан ти налитат повече жени.





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: copadevino]  
Автор Melany99 ()
Публикувано18.02.13 16:03



Както го описа - кинта и пейсе и на мен не ми го вдига, но говорим по-принцип...





Тема Re: Присъединявам се.нови [re: MamaNetty]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 17:24



е, ти ме размисли сега...





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Lira Emerald]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 17:26



Кома е винаги готов... аз за край никога не мисля, а и връзката е още млада - няма и година. Ако питаш дали мислим за сватба - отговора е "не". Тя също не мисли или поне така казва.





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: copadevino]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 17:32



ами... да - разбирам те - понякога наистина ни се иска да виждаме повече от реалността, ама на нашата възраст - мъжете и жените би трябвало да сме развили способност за преценка...
но съм си мислел - дали пък не става въпрос за погледи от типа: "бе тая пък какво е намерила в този"


Така и ще си остане - мистерия явно.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано18.02.13 17:36



Много малка част от жените развиват умения за реална преценка на заобикалящия ги свят изобщо. От което следва да се възползваме.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Melany99]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано18.02.13 17:36



Те затова ли и индвидките пощръкляват след тая възраст като им се захоризонти из чашите неква самота?
Га че ли не живеят с по 20 гОдин повече и не си знаят, че ще са все кукувици в космоса необятен...



WALL·E

Тема Re: Я да питам колегитенови [re: BGanio]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 17:41



много добър анализ. Да - така е - аз мисля точно като теб.
Интересно е да се наблюдават жените в тълпа - не знам дали си обръщал внимание - примерно в метрото по време на час пик... ще забележиш, че има жени, които много внимават да не срещнат нечии поглед. Впрочем повечето жени са така. Едното обяснение е, разбира се, че бързат. Другото е, че не искат да дават погрешни сигнали.

Даже не съм сигурен дали го осъзнават. В малки групи - тези ограничения падат, а може би при наличие на друга жена - падат съвсем, ако се приема за нещо като гаранция, че погледа или започването на разговор няма да се изтълкува погрешно.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 17:45



хе-хе... тук не си съвсем прав. Всъщност - голямата част от жените ги имат тези умения, просто са на съвсем друга плоскост от нашите.


Помисли си например колко много жени минават през живота без да са работили нито ден, или пък - дето работят нещо, колкото да имат социален живот.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано18.02.13 17:48



Всъщност са доста малко. Хубавите жени са много, чичковците с парички - малко. А и обективно, не всички търсят пари, доста голяма част от тях проституират за други неща. Номера е да определиш какво точно се търси и да го имитираш успешно - въпросната липса на реална преценка ги прави лесни жертви.





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 18:02



в България - може би са малко, да... и въобще не е задължително жената да е хубава, за да живее на гърба на мъжа си, нито пък е задължително той да е милионер.





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано18.02.13 18:03



Хммм...последното ти изречение звучи напълно логично, но приложено към мен, а и предполагам не само, не е свързано пряко със секса. То е като да наблюдаваш с възхищение предмет на изкуството без да изпитваш стеснение. Тоест ако предположим, че мъжът е страхотен и придружен, можеш спокойно да му се насладиш, но пак казвам, това няма общо с желанието да си легнеш с него.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: copadevino]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 18:09



"Появата" на желанието се предизвиква по-лесно, отколкото си представяш. Но - това вече са разнополови роли и умения.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор BGanio (селянин)
Публикувано18.02.13 18:50



За съжаление Коме с тебе се возиме у различни метра
Тука повечето жени които крият погледа си, го правят за да не видиш че не им е останал никакъв живец (радост, надежда или мечта) :(. Още по лошо - има такива дето даже не си правят труда и това да скрият ...

Е за щастие, аз никога не пътувам в пиковите часове и може би картинката сред активно трудещите се е по различна.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано18.02.13 21:43



Аз винаги гледам в очите. Чак прекалено. И понеже с годините ослепявам и оглушавам - чак се взирам и се опитвам да ги подслушвам по устните



Понеже редовно ползвам градски транспорт - наблюденията ми са обратни - жените оглеждат, мъжете гледат през прозореца. Ако пак не си съгласен - ще кажа, че тукашните жени сме си мъже и половина



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: 2biri]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.02.13 22:33



хе-хе... явно сте пичове





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Пин ()
Публикувано19.02.13 00:11



тцъ.
женорята, както казваш, по моему не се стървят толкова на чуждо.
или ти много ги радваш, или девойчето ги дразни та се набират да й натрият нослето. така или иначе наслади се на момента.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано20.02.13 22:28



Личното ми мнение по темата се припокрива с това на Сладка Медунка.

Но се включих да ти кажа, че когато съм била в такава ситуация /разбирай в ролята на твоята придружителка/ съм наблюдавала не какво правят жените ....ами как реагира мъжа



Разбирам, че мъжкото его в такъв момент се размазва, но е хубаво ако за момент даде знак, че е готов да защити и егото на дамата с която е

Защото хич не ме вълнува, коя и как точно иска да се състезава/доказва/завладява и каквото там....повече ме вълнува мъжа в един отбор с мен ли играе или съм там като част от публиката

Ако някога ти се отдаде възможност /и се сетиш и имаш желание/ ...вземи ги срини със земята подобни ....и ела да разкажеш ...лично на мен страшно удоволствие ще ми направиш

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Jolee]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано20.02.13 22:41



Е, ти пък... няма да ги сривам със земята - просто учитиво се правя, че не разбирам.





Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано20.02.13 22:47



Уф забравих, че си учтив и добър човек

Въпреки всичко си оставам с желанието някога да стана свидетел /макар и косвено/ на това как мъж "слага на място"/"срива със земята" жени с подобно поведение

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Jolee]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано21.02.13 06:05



Не си права, Джолка. Нищо не слага на място/срива със земята повече, отколкото пълната липса на внимание.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Jolee]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано21.02.13 10:39



Нда, класическата фантазия за принца.



Тема Re: Я да питам колегитенови [re: Koм]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано21.02.13 18:05



Коме, заради тебе се позагледах малко тея дни.
Откъм погледи на жени и т.н.
Правих си и експерименти даже.
1. Отивам на някое място "излъскан" и сам.
После "излъскан и придружен от мома.
После сам и неугледен.

2. Отивам неугледен / все пак в някакви пооносими рамки де/ и сам.
После "бързащ от нейде" и по-читава форма
После и с мома.

Аз понеже съм мн неебателен откъм женски погледи и ги зяпвам право в очите...ако ги усетя да ме оглеждат де....и се доубедих, в което и преди години.

Първия поглед е за...интересен нов субект - оттам си правят някакви изводи - бива или не бива - според която както си....
....Но неминуемо накрая ....оглеждат ботушите на момата


Т.е. ако съм с мома - започва огледа от нея :)
Ку мъ сфащаш....
И оттам тръгва "натоварена" преценка и за мене....
п.п:Забавни са тея експерименти :)

....
А да, ако двойката е в синхрон и "лъсната" погледите са все по- крадешком и с растяща "прикрита завист". Пак зависи и кой гледа.
Ако е в контраст. Там е смех - почва чуденка кое как е и кой кой е /поне "погледно"/.
Не че реално на някой му пука.
А и зависи на кое и какво място ще се "изтърсите".
Но така или иначе, ако затракат токчета и всички жени първо поглеждат към обувките на жената :)

Та моята мисъл е , че по- скоро преценяват жената, а не толкова мъжа - когато са заедно де.
Т.е. жената до мъжа им е един вид "лакмус" на женичките :)
Преценявайки жената до мъжа - то си вадяят и некви си техни заключения.....
Говорим все пак за около 30-40 годишни жени, нали?

Редактирано от 4ycмивkи на 21.02.13 18:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.