Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Офф и охх !нови  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано05.02.13 14:41



Така ...
Имам си едни конвекторчета дОма. Половината са закачени по стените. Обаче, що така ?!?, имат една особеност - опушват ми стената. И нещата бяха горе-долу поносими, щото пушеното, внушавайки си силно, можеше да мине и за светлосенки .. до неделя, когато ... Забелязах, че някое от домашните животни, а най-вероятно съм аз, си оставило отпечатък от ръчичката там, но ... голяма красота станАло. Внезапно, с лек микс от паника и яд, ми хрумна, че това вече трябва да се почисти, поради твърде видимия, но неуместен, натюрморт на средата на латексовата ми стена. Предприех немедлена акция по заличаване на следите с прилежащите му там кофи, парцали, препарати и ... не помня още кво. И колкото повече чистя, толкова повече мажа. Оформих едно прекрасно, но за сметка на това огромно, петно, по форма и цвят приличащо на градоносен облак, баш на средата на хола.
И тук иде ваш'та роля - моля, помагайте със съвети и идеи, ко да го правя т'ва леке ?! Боята отпада като вариант към момента, поради обясними и сезонни причини. Искам нещо, което временно да реши проблема ... щото окьоравях от гледката.



Благодаря ви ..





Тема Re: Офф и охх !нови [re: pravil_nick]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано05.02.13 16:02



Щом не можеш да боядисваш сега, то сложи зад уреда (предполагам, че се пада между него и стената с петното) някакъв екран с културен вид на пано от типа на:
- пано от корк (както ги продават готови);
- метално фолио с вид на отражател, но в рамчица някаква (предполагам в Бриколаж ще ти я стъкнат лесно);
- просто намацай нещо с вид на рисунка отзад.... (ха, ха)!



WALL·E

Тема Re: Офф и охх !нови [re: pravil_nick]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.02.13 16:06



Ако имаш машина с пара, може и успееш да го докараш до не толкова облачест вид.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Офф и охх !нови [re: pravil_nick]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано05.02.13 16:12



Що за конвекторни печки, които пушат?!?


Да не би да има много прах в тях и затова да изгаря той... иначе твърди частици под формата на пушек, не би трябвало да отделят. Другият вариант е ако сте върли пушачи у дома и не проветрявате.

Аз бих сложила върху въпросното петно:
1.голяма географска карта, възможно най-шарената и интересната в книжарницата - варират на цени от 10 до 50 лева за най-големите.
Картите са чудесна тема за разговор, освен това навяват позитивни мисли за пътешествия... светът е голям и спасение дебне отвсякъде...

2. фото тапет, ако няма карта, но той трябва да се лепи, а после отлепя, като дойде време за боядисване.

Може и да разреша на детето да рисува цветни петна върху него / водни бои също се получава/ - или другият вариант, който лично аз съм правила навремето в соц-беднотият: купуваш цветни маркери и пишеш по стената най-любимите си цитати от книги, стихотворения и прочие...и всеки гост пише своите крилати мъдрости на различни места, с различни цветове, може да добави и шарж някакъв...Лошото е само, че след време / особено ако си млад с много приятели/ стената става твърде ценна и има сантиментална стойност, та не ти се ще да я замажеш...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Офф и охх !нови [re: pravil_nick]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано05.02.13 16:31



1.Спрей за графити
2.Яви ми се във ФБ да ти дам един линк с друга идея, която няма как да опиша тук.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Офф и охх !нови [re: pravil_nick]  
Автор Чудеси (познат)
Публикувано05.02.13 16:40



Ако е спрей за графити ми се обади.Ще ти подаря флаконче.





Тема Re: Офф и охх !нови [re: Haглeц]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано05.02.13 16:49



Намацай си ти у вас.

Ааа ... на чужд гъз и сто лекета са малко.

Но тва с корка е идея. Благодарско.





Тема Re: Офф и охх !нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано05.02.13 16:51



А, латекса ? Ще му стане ли нещо ? И да не ми заприлича петното на октопод, и да тръгне по пода ?





Тема Re: Офф и охх !нови [re: Чудеси]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано05.02.13 16:58



Прати ми чаветата. Аз флаконче ще им дам.







Тема Re: Офф и охх !нови [re: pravil_nick]  
Автор danaia nn ()
Публикувано05.02.13 17:21



Освен да се подпишеш под шедьовъра като автор

друга идея нямам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.