Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема ОФФ. Явно ми е ден  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано30.01.13 16:45



Я вижте и коментирайте това и другото. В контекста е на нищените днес теми.





Редактирано от Лили Bиxpoнpaв на 30.01.13 16:48.



Тема Re: ОФФ. Явно ми е деннови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор 4ycмивkи (член)
Публикувано30.01.13 16:48



От известно време я дават по нова при Цветков и разни пикли се включват по скайп

Е да, ама приключи.
Спестявам си кометарите за девойките :)

Редактирано от 4ycмивkи на 30.01.13 16:50.



Тема Re: ОФФ. Явно ми е деннови [re: 4ycмивkи]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано30.01.13 16:51



Виж сега, аз съм съгласна и с щерката на Бехар и с другата позиция.

Мисля, че светът е на младите и те трябва да са оптимисти, възторжени, че могат да го променят.
Но човекът, който й отговаря е напълно прав.



Тема Re: ОФФ. Явно ми е деннови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор bubble ()
Публикувано30.01.13 16:57



МИсля, че господинът е объркал Средно с Минимално...и така всичко си идва на мястото...А относно статистическите данни използвани от Бехар- прекалено много се е хванала за сухите натъкмени проценти.
А това е от коментарите под видетото е тубата:
-секс туризма и прочие- поне правим чужденците щастливи с евтини и качествени услуги:
activebg
Преди 4 минути

You're going nowhere cause I give you 50 euro per hour for sex and that's enough for you. :) You fuck me pretty good I'm happy with that :)



Тема Re: ОФФ. Явно ми е деннови [re: bubble]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано30.01.13 17:01



Освен това дали ще е 100 евро пенсията или 138 - все тая.



Тема Re: ОФФ. Явно ми е деннови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Brezichka ()
Публикувано30.01.13 17:05



Мисля, че господинът, за жалост, е много по-близо до истината.
А за госпожицата смятам, че е целяла да изяви себе си като е написала това открито писмо.



Тема Re: ОФФ. Явно ми е деннови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор bubble ()
Публикувано30.01.13 17:09



абсолютно...и това е от коментари...не искам да съм злостна, но е лесно с пари...без пари е "интересно" ето и коментара:
Това вероятно е дъщерята на Максим Бехар. Не я съдете остро, защото момичето просто не знае какво говори и какво реално се случва с повечето от хората в България, защото още живее в света на приказките... Само да отбележа, че за издръжката си по време на образованието си Ралица е похарчила £50 000 (освен факта, че не всеки може да бъде приет за сметка на някой университет), което по лесни сметки е 423 български минимални заплати, което пък е 35 години работа на един човек, ако ги спестява без да се храни или плаща сметки. Не, че е лошо да учиш в скъпо училище, но да злорадстваш на гърба на тези, които не могат да си го позволят не е хубаво.



Тема Re: ОФФ. Явно ми е деннови [re: Brezichka]  
Автор 4ycмивkи (член)
Публикувано30.01.13 17:19



Мисля, че господинът, за жалост, е много по-близо до истината.
А за госпожицата смятам, че е целяла да изяви себе си като е написала това открито писмо.

Господина не го мисля.
Госпожицата обаче......докат и четях писмото....имах чуството, че...аха-аха и ще падне на колене да му извърти една...., докато го гледа чинопоклонически нагоре.....
Като иска да се изявява....да каже поне нещо съществено.
Там не ги ли учат на ...теза, изложение, заключение :)



Тема Поради това ни ...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано30.01.13 17:34



чудесно,чисто българско качество,в ада до казана с българи няма пазач.Ние сами се накисваме.Без предпране.Никога не сме били,а и няма да бъдем НАЦИЯ и НАРОД.С главна буква.Българин помогна за обесването на Левски,българин предложи да сме 16-та република на СССР,българи ни продават и сега.
Не искам да се ядосвам,но не мога.Не ми се говори.



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: ОФФ. Явно ми е деннови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано30.01.13 17:54



Тая бих я шибнал с кеф. Иначе и едното и другото писание са пълен боклук.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.