Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема За и против секса с бившите  
Автор kikimonik (nevidimka )
Публикувано28.01.13 11:36



Ей сега ще ме линчувате, но ми е интересно да зная на някой случвало ли му се е подобно нещо и въобще дали си заслужават гимнастики от този род.
В смисъл от съпрузи да си се превърнете в любовници.
Сякаш преоткриваш другия и ти иди да се нариташ самин отзад.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.01.13 11:38



Всичко е според капацитета на хората.
Чукайте се както и с когото си щете и после си въобразявайте, че заслужавате нещо повече от това, в което сте се превърнали.

WALL·E


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Haглeц]  
Автор kikimonik (nevidimka )
Публикувано28.01.13 11:51



Ехей, чак пък както и с когото си щете.
Тогава едва ли ще имам и себеуважение, а за гордост да не говорим.
Ама от друга страна всичко, което се случва е последици от предишни грешки и недоразумения. Казано по друг начин- Каквото си надробим, това ще сърбаме ...





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Haглeц]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.01.13 11:57



Все пак, ролята на форумния хейтър по право е моя, така че контролирайте се, моля.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.01.13 12:02



Веднъж с едно бившо гадже, първата ми голяма любов, само за да разбера, че вече нищо не е същото. От тогава избягвам подобни упражнения.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Haглeц]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.01.13 12:06



Ама темата не е с когото си щем, а само с бившите. Моля, не се отклонявай.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано28.01.13 12:19



Какъв секс, какви 5 лева! Аз защо съм се развела!? От март 2004 не сме се виждали и чували и така е най-добре! Жив ли е още, не знам!



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано28.01.13 12:28



Това за какво .... за благодарност, че едва не ме вкара в болница?

Щастлива съм, че не съм му виждала физиономията повече от две години, а преди това - от датата на второто дело!

Не искам и да го виждам, дори от разстояние, за секс.....





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 12:29



По-добре секс с бивш, отколкото никакъв ..





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 12:34





Не разбрах кой на кого бил любовник



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: ariel$$]  
Автор kikimonik (nevidimka )
Публикувано28.01.13 12:41



УФФФ, знаех си, че има нещо сбъркано в мен.
Някак не мога да преживея раздялата, все си мисля, че нещата между нас ще се оправят. Имам си ключ за апартамента му, отбивам се когато искам, повечето ми неща са все още при него. Получавам малки изненади, когато се отбия и той знае предварително, че ще мина през жилището. За капак на всичко секса с него ме привлича неудържимо. Полудявам, определено.
Ама то на мен все така ми се случва. Бившият ми съпруг поне половин година ходеше след мен с надежда да запазим интимните си отношения, аз него го резнах още при първия му опит.
Сега обаче просто ме боли и не мога да прекъсна отношенията си с този човек ...



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор bubble ()
Публикувано28.01.13 12:43



...а с вибратор, брои ли се за секс..или пак е графата-никакъв



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.01.13 12:45



представи си го гол
и на ролкови кънки
и пишоната му се ветрее
.....
хехе
ако пишоната му е голямшка, друга мома ще го прихване
ти ще плачеш
ако му е малка, пишоната
ще се радваш

.........
аллооУУУ
(инструкцията ...чу ли?
или да повтаръм книжката с инструкцийте?
брех! д`би и проклетия, несуразная





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 13:00



На такъв въпрос не може да има универсален отговор, а и за мен въпросът е малко некоректно зададен. Едно е в момент на емоционална празнота и липса на подходящи обекти да се самозалъгваш сантиментално, връщайки се назад и прецеждайки през цедката на спомените само най- хубавото, пък тогава да правиш секс с бивш, друго е в отношенията ви да има грешки, незавършености и прочие, за които да съжалявате и двамата да искате да коригирате в последствие...

Изобщо, има достатъчно много примери на бивши, които пак стават настоящи, но има случаи, в които това няма как да се случи.

Но ако иде реч просто за секс с бивш, предполага се, че за да е бивш, вече не ме вълнува ни най- малко в сексуален план.




Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.01.13 13:01



Да де, ама твоят бивш някак не е съвсем бивш. Щом продължавате да се виждате, макар и тайно, значи е нещо като полу-бивш. Като стане изцяло бивш, тогава ела да питаш.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 13:09



В смисъл от съпрузи да си се превърнете в любовници

Ама вие нали нямате брак. За секс между бивши гаджета ли говориш дето после си стават любовници ако правят секс? Така ли?

Или не съм разбрала





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.01.13 13:10



предполага се, че за да е бивш, вече не ме вълнува ни най- малко в сексуален план

Напълно ли си убедена в това?





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: danaia nn]  
Автор kikimonik (nevidimka )
Публикувано28.01.13 13:15



Да, реално нямахме брак. Бяхме семейство, живеехме заедно три години, а сме двойка от 6. И каква е разликата между семейство с официален брак и такова , но без подпис?.
Питам, защото аз съм имала и двата варианта. Според мен подписа не е важно, важни са чувствата, отношенията, усета, подкрепата и т.н.
А не мога да кажа, че сме били гаджета, преди да заживеем заедно, да бяхме, но после станахме неофициално семейство.
Когато ходихме да ми вземе компютър някак ме заболя, когато каза- семейно положение - неженен, аз без малко да ревна.


Вече не живеехме заедно от два дни... и всъщност наистина официално никога не е бил женен
А за мен, ако не живееш с някого и си прекъснал отношенията си, но продължавате със секса всичко някак си се измества в сферата на неангажиращата връзка и взаимоотношения на любовници.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 13:16



Ами, по принцип е така. Ако имам нещо недовършено в отношенията, може и да имам сантимент и към секса, ако си е струвал, и при наличието все още на химия помежду ни. Иначе твърдо нЙе.




Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 13:18



Тъй ли?:-)



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.01.13 13:21



хмм. Доста стерилно се изказваш, когато е публично.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 13:29



Колко по- нестерилно трябва да е? Темата не е моя и нямам за цел да разнищвам своя интимен живот. Ако искам, ще пусна специална тема по въпроса.




Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано28.01.13 13:33



Щом правиш секс с някого в момента. Този Някой си е настоящ, не е бивш. Пък все едно как ще го наречеш.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 13:37



Не сте били семейство, и да ревеш, и да не ревеш



Бива ли човекът да лъже заради някакъв си компютър

Има разлика дали е с подпис или без, виж там въпросите по наследствата

А за отношенията всеки сам си решава. Тия с подписите всичките ли са семейства според теб



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 13:37



Тъй ами ..







Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: bubble]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 13:42



Нцъ ... не се брои.







Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.01.13 13:44



Че защо? Ако те докарва до оргазъм що да не се брои?



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.01.13 13:44



Нямах предвид интимния ти живот, ами риториката. Както и да е.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор bubble ()
Публикувано28.01.13 13:50



Б*си...Между другото точно днес си мислех да се обадя на някой бивш...но ми мина мерака, защото не ми се занимава и обяснява със стари плочи -грамофонни...значи безсексието продължаваааа....





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: copadevino]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 13:54



Щото оргазма е следствие, не секс.







Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 13:54



"По-добре секс с бивш, отколкото никакъв .."

Разбирам отчаянието от никакъв секс като толкова голямо, че само заради това да похлопаш на бивш. Щом за секс става дума само - нови няма ли?! Секса пада от дърветата вече, можеш си го набереш от градинката пред блока даже.
Така формулирано изречението ти ми звучи като...като едно, дето щях си го бодвам в сигнатурата





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: bubble]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 13:56



Е ... стискам палци значи.







Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор bubble ()
Публикувано28.01.13 13:58



ЗНАЧИ ОПИРАМЕ ДО ТЕРМИНОЛОГИЯТА И...ама и това не е така, защото освен самозадоволяване, може някой да използва и думичката с 'Ч"...и кекс със себе си...и правене на любов със себе си...
Със зъби и нокти се боря, просто да не опирам до бивш, бе...не че обичам да споря





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.01.13 13:59



Пълни глупости!



Макар историята да знае , че и разведени пак са се събирали и женели дори...в повечето случаи повторният им брак е бил кратък

п.с. Помислих, че за първият ти съпруг става дума и затова се опулих:))
Но с този приятелят ти...вие не сте имали официален брак...прави каквото искаш:))...то не се брои. Като се ожените и разведете с всичките му патаклами-тогавай задавай тоз въпрос...пу-пу, дано не се случва де

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Редактирано от Lira Emerald на 28.01.13 14:08.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.01.13 14:02



Бе, ти я се нАгъзи, пък да видим...

WALL·E


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 14:04



Отчаянието, както го наричаш, ще да е еднакво по сила съотнесено като мярка към бивш или нов. Бившият (поне) ми знае кожата, а и аз неговата - това първо. И второ - като съм толкоз отчаяна, поне да се излагам пред наши хора, а не пред чужденците.







Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.01.13 14:06



Така или иначе употребата на вибратор си има един куп предимства пред употребата на бивши. Поне за мен, де.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: bubble]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 14:06



Абе и аз не искам да споря. Само знам едно за мене си - не искам, докато се самозадоволявам, да се чудя дали не са променили секса през туй време.







Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор юpaтa ()
Публикувано28.01.13 14:08



ако питаш за твоя случай - това не е секс с бивш.
Ако питаш в официалния случай, аз съм против!Някак да ближеш там, където си се и.....л не върви. Но хора всякакви де.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 14:10








Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 14:16



Може и да не съм категоризирала правилно усещането, което носи изречението ти, но ми прозвуча като : ако трябва и с бивш ще е, само да е секс.



Темата беше за бившите съпрузи или тези, които ситуираме като такива, даже и неразписани. Сийбало нуждата и нефелността ако опреш до бивш съпруг, дори мотивацията ти да е, че знаеш кожата му.

Ако положението е на крайна закъсация(както звучеше изречението ти, което апострофирах) излизаш и намираш спортен секс. Чиста ситуация и искрена, без да подвеждаш някой.
Ако не можеш спортен секс, значи не ти е крайно полжението или не ти е нужен само спорт и тестостерон, което пак изключва бившите, защото от там няма да дойде това, което търсиш.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.01.13 14:23



Идвало бе...
Една позната така си намери детето.

WALL·E


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 14:44



Какво общо имат сексуалните взаимоотношения със семейните ?!

.. та правиш разлика между бивш и нов, естествено пак съотнесено към мярката отчаяна-нужда-от-секс-демек-човещинка. И кво подвеждане, кви пет лева ?! Предлагаш и питаш - искаш ли ?! Ако е там и участва .. кво ?! И аджаба тоя секс как го разбираш, че е спортен ?! .. искаш гаранция, правиш кастинг ... ли кво ?! Ми, ако попаднеш на някой нефела ?! На бившия поне му знаеш ставалото и ... може ли, не може ли. Съвсем отделен е въпросът обаче, ако ти не искаш човека и секса му или, ако той има технологичен проблем. Ако го искаш и няма технически спънки ... къв е проблема ?!





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано28.01.13 14:53



Секса пада от дърветата вече, можеш си го набереш от градинката пред блока даже.


Вярно, че говоря по стари спомени, ама все се налага да си бъбрите известно време с някой-НОВ преди да стигнете до същността-секса, имам предвид. След секса най-естественото е да се облечеш и да си тръгнеш, но, обикновено, пак има приказки. И накрая, като нищо те обвиняват в използвачество, защото просто си сексила, а човекът е сексил емоционално. Да не засягаме възможностите с повторенията и вложените по-нататък чуФства.




Докато, ако е с някой, с когото вече се е случвало всички тези етапи се пропущат. Или си казвате "Хайде" или само се поглеждате и хайде.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 15:09



Какво е това жУвотно "спортен секс", Втасала? От онзи, дето пада от дърветата и само чака да се наведеш, ако не си схванат в кръста, че да си го вземеш ли?




Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор bubble ()
Публикувано28.01.13 15:21



ше ме баннат заради теб, но ето:
Седнете отгоре върху партньора си, обхванете го с крака и ръце и се движете нагоре-надолу. При този акт става натоварване на бицепсите, трицепсите и областта на раменете. Ако ръцете ви са силни и здрави, постарайте се да действате само краката си – пренесете натоварването върху тях и започнете интензивно да разработвате мускулите на бедрата.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: bubble]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 15:24



1. Не виждам причина за бан.

2. Това ли било? Значи, вероятно почти всички сме спортистки.



3. Ама надали точно туй се имаше предвид в контекста на разговора.





Редактирано от PipilotaV. на 28.01.13 15:25.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор bubble ()
Публикувано28.01.13 15:29



извадих вече умния и дълбокомислещо задълбочен поглед...начи:
1. Спорт- здраве- лозунг....
2. Рекорди- постижения- тук вее трябва да се вихри словореда на видовете постижения: брой, продължителност, вид, дължини, волни програми, задължителни програми...и так далее...



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 15:45



За да не изпадаме в голословие, ще припомня естеството на темата. Секс с бивш/а съпруг/а и такива, които смятаме за такива, дори без подпис. И пак, за да не разсъждаваме по принцип, а он топик, отчитаме, че авторката прави секс с човек, който не иска да и е бивш, а секса между тях е все още мост за завръщане. Тъй ли е?
Съществува емоционално обвързване, поне видно от нейна страна. Което предполага очаквания и в никакъв случай трезво сядане на масата с въпрос - искаш ли само секс. Ти представяш ли си я в настоящия момент да може да отдели секса с човека, от емоцията, и да го предпочете, защото е позната кожа?! А ако се случи все пак подобен делови разговор - искаш ли - участваш ли, в който той задава въпросите, тя дали нема да се срине от подобна сделка? В момента той все още е субект за нея, а не обект за секс, както предполага твойта сентенция.

Затова реагирах на "по-добре с бивш, отколкото без никакъв секс". Слушай се какво пишеш, ма.:-)
После. Измествайки естеството на ситуацията, казваш и нещо друго.
Роптаеш срещу "спортния секс", който за мен е почти всеки секс без връзка, дори да си пообщувал известно време с обекта (все пак нали трябва да усетиш, че можеш да го...). Може и доста време след това да се се търсите, но останете ли на ниво секс, той не е бивш. Той е някой си.
Тъй, ти човек, с който си имала връзка или пък деца, можеш ли да понижиш в ранг "случаен, само за секс"? Можеш ли да го употребяваш от време- на време?
Каквито и да са ви отношенията след раздялата, преди нея е имало огромно емоционално натоварване. Единия винаги е в позиция на по-чувствителен към старите отношения. Всъщност да не разтягам локуми да те питам конкретно : ти с бившия ти мъж такъв разговор водила ли си ( без да ми казваш, че не, защото не си оставала толкова на сухо) и ако се е случвало, съгласи ли се да го случите и след това да му удариш "Х", а той да ти рече - беше ми приятно, до следващия път. И пак да сте си абсолютно необвързани един към друг.
Такава ситуация, честно не съм срещала. Ако единия кандиса, то трябва да има сериозен мотив за това, или както при Кики да ползва секса за кукичка.
Искам от опит да ми говориш, защото по принцип всичко може.
А пък с последния си пост ми обаждаш, че по-добре да не рискуваме с нов, защото може да стане греда. Проблема е в теб с тази твоя позиция, в страха и несигурността, но това не значи, че е правилен като подход.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 15:52



Не, ма Пипилото! Се неразбрала:-)))))
Спортен е когато не чакаш да възникнат чувства, за да правиш секс.
Значи ако не съм във връзка, ще ми трябва едно технологично време, за да я преживея. Обикновено през туй време не ми се прави и секс, но настъпва момента когато физиологията взима връх над "нежния ми деликатен" характер, а връзка не се задава на хоризонта. Е, приеми, че тогава ми се налага да спортувам и обикновено го правя с мъже, за които грам не ме е грижа. Не обичам да смесвам нещата и да се правя на половина влюбена, само да не си викам...курва. Себе си не искам да лъжа, а мога, ако ми се прище да се заблудя.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано28.01.13 15:53



Мъка, мъка! Не ти завиждам!



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.01.13 16:01



Да ти кажа благородно ти завиждам. Нещо не съм на ти с този секс, като изключим младите и луди години и в по-късни години веднъж. Нямам ли обект и трепети, и секс не ми се прави.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано28.01.13 16:06



Късметлийка!!!
Този вариант никога не ми се е случвал. И как възприемат ситуацията тези мъже, за които хич не те е грижа?



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: copadevino]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 16:06



За всичко си има време и ситуация, важното е да не се самозаблуждаваш кое какво е и защо го правиш. И тези приказки съм чувала, че секса е еманация на една връзка и не го правим без любов... ама реалността показа друго.:-)
Понякога подобни самовнушения се правят, за да валидираш собствения си страх от отхвърляне. Размисли се върху това, а също и колко трепети и обекти си имала в живота си. Значи, ако не заменяш един с друг, трябва да откараш бая период във въздържание. И едното мога и другото мога... не съм казала кое ми харесва:-)))



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 16:09



Като употребени. Също както и аз.:-)

А ти само във връзка ли си правила секс?:-)



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 16:13



ЗасипАла си ме с информация, ма ..

Аз съм дърт човек, половината не моа ти запомна и смела.
Та .. на едното, което запомнИх, щи отговоря така - да, "понижавала съм се в ранг .." при тва не в случаен, а искан и иницииран от мен, секс с "човек, с който съм имала връзка или пък деца". И обстоятелствата кой с кви очаквания бил и на кво емоционално ниво е, е чиста технологична обстановка. Аз съм отишла там от нужда, моя лична, заявила съм го ясно, предложила съм и попитала - искаш ли ?! Т.е., ако другарят е имал съображения като горните за технологичната обстановка, можеше да ме отпрати по живо, по здраво. Но не, той си участва ... и съвсем не беше в кома. Т.е. направил е избор, там заедно с мен, и си носи отговорността за което. Аз него поползвах, но и той мен също ... Нека не забравяме, че този процес е реципрочен. Сам няма как да го свършиш.

А относно емоционалното обвързване, което те връща отново и отново нейде ... Защо не ?! Ако иска да е с него, той нея също, бе всичкото му наред .. какво ?! ... да се спре ?! От къв зор, в чий интерес ?! На мен пък другото ми се струва по-ненормално - зорлем да си слагам спирачки на желанията.
А относно последния ти абзац - да и страх, и несигурност има. Не ми казвай, че ти си убедена и пееш дитирамби на щастие и радост, когато си за сефте нейде. И що да залагам на непознатото и несигурното, като мога да имам или пък искам сигурното и познатото ?! .. пак повтарям - тез разсъждения, когато работата е на изуй-гащи нали.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 16:21



Този, който понижи в ранг, останали след секса или не се виждате вече? Ако да- отново говорим за различни неща.

А относно емоционалното обвързване, което те връща отново и отново нейде ... Защо не ?! Ако иска да е с него, той нея също, бе всичкото му наред

Това е нещо съвсем друго, извън зададената тема. Срещу това не мога да викам, щом и за двамата е ок, но тези двама не са бивши...





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.01.13 16:23



Като наеВани.

WALL·E


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.01.13 16:28



Ако няма настоящ, защо не. Е, едва ли ще е най-перфектният секс, ама все е по-добре от никакъв.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: bubble]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 16:29



Зависи дали е бившият или настоящият ти вибратор.

М+З=ВЛ




Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор bubble ()
Публикувано28.01.13 16:36



е така стават нещата...сега и ново партизанско име ще ми излезе





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 16:37



Ей туй нивга няма да ми е ясно- как да пусна в леглото си мъж, за който грам няма да ме е грижа, както казваш.

Иначе, приемам, бе, колко му е, само че на мен ми е малко трудно предварително да сложа етикета и границата: с този може и да ми се получи емоционално задълбочение, разбираш ли, а от снажното тяло на този само ще се възползвам, спортувайки. Но приемам, де, нъл требва да съм модерна.






Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: copadevino]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 16:38



На мен може и да ми се прави, но не съм вече на акъла да не мога хептен да се контролирам, за да дефилират разни неважни "герои" в постелите ми. Да се отчета и аз по въпроса, де.






Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 16:40



Ам' чи какво му е на въздържанието? Човек спокойно може да прави секс със себе си през "сухите" периоди. И пак да му е... относително влажно.






Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 16:44



Що трябва някой някъде да остава, бе ?! Къде ?! Секс и ... кой от къде е. Що непременно секса трябва да е с продължение ? Някак с "някой, за който не ти пука" го приемаш, пък с бивш - не. Т.е. за бившия ти пука ?! Е, като ти пука, значи секса си е съвсем оправдан. Или е другаде причината. Последно ?!
И, да - виждаме се. Имаме общи деца.







Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 16:47



Тва не е въздържание. Истинското въздържание идело след 65-сеемсе години. Макар някои извратеняци да твърдят, че и тогава се правел било секс



М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 16:50



Абсолютно не мога да допусна да ситуирам бащата на децата ми в категорията на употребен човек. Ако някога преспя отново с него, ще е защото съм искала да бъдем заедно. Всичко друго ми е само не човек за една нощ.


За секса няма оправдания. Искаш - правиш, но знаеш какво правиш.:-)



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 16:52



Те го! Още един объркан. След шейсе и пет не е въздържание, а опит да си спомниш за ко си се събличал някога преди лягане, а сега си обуваш и вълнени чорапи.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 17:03



Не е нужно да ти е ясно или да го приемаш, защото не те навивам да си сменяш гледната точка. Осен ако не държиш да ме осъдиш и на база тва, да се почувастваш по-висока.


Да те питам, ти търсиш ли, очакваш ли мъж?



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 17:08



Е тия дет не праим секс, с балтоните ли да спим



М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 17:09



Втасо, ама хич даже нямаше да вземам отношение по тойзи въпрос, ако с такъв, едва ли не нетърпящ възражение тон не го бе пльоснала това за секса, дето бил по дърветата, пък за спортния секс, пък за мъжете, за които човек грам не го е грижа, ама няма нищо против да обменя най- интимните си сокове с тях.

Нямаше да го обсъждам изобщо, нито пък да се потрисам изобще, ако не беше споменато като нещо, което се подразбира от само себе си. Ами не, на мен не ми звучи просто. Ама никак.

Пък да осъждам някого, за да се почувствам по- висока, ми е чуждо и непотребно. Ще приема, че днес не ти е ден за добро чувство за хумор. Щото иначе определено те бива и те чета с кеф често.

П.П. Та... какво за мъжа, дето го чакам?


Редактирано от PipilotaV. на 28.01.13 17:10.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 17:20



Е как да търпи възражение тона ми, когато става въпрос за мен?! Пита ко е спортен секс, казах ти ко имам предвид. Обаче не предлагам и не навивам, че съм права. Обясних за себе си как съм възприела нещата. Инак, ако трябва да бъда категорична и туй да е позицията ми в темата, то тя ще е, че секс с бивш не е ОК.

Обаче по-важно беше да се декларира кой как може и не може да допуска в креватя си.
Забрави за мъжа дето го чакаш, бях наумила във въпроси и отговори да стигнем до една идея, обаче отказвам. Тва не помага на темата, а ще стане личен раздум.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 17:22



Да си юбиляр, па да не напрайш масраф? Кога стана на шейсе и пет, ееехх...





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 17:25



еми, в шеги и закачки, животя си отишъл



М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 17:27



Тва не помага на темата, а ще стане личен раздум.


Именно.






Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.01.13 17:43



Добре, а кво правим в следната ситуация: спиш с някой веднъж, харесва ти, почваш да спиш с него периодично. В един момент решаваш, че много те кефи и искаш връзка. Обаче той има друго мнение по въпроса, той те употребява. Става ти едно тегаво, обаче породължаваш да се срещаш и да спиш с него с надеждата, че ще успееш да го убедиш че си мега-яката пичка, дето той цял живот си е мечтал за таква. Докато един ден просто не ти посочва вратата със заявлението, че си е намерил друго забавление.
Вени или хапчета?



Тема Re: НЕкои, докато...нови [re: Втасахме_я]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.01.13 17:52



...не завъдите ХИВ, нЕма да мирясате



Само секс в главите ви.

ЧЕкам да сЪ поФалите с нещо друго...най-накрая!

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 18:00



Благодаря за въпроса, дето се вика. Дойде много на място, за да илюстрира, подхода, който съм си избрала.:-)
Това, което описваш, според мен се случва в 50-60 процента от контактите между мъж и жена. По същата схема. Значи той е заявил, че не търси връзка, тя го чува уж в началото, но в един момент решава, че многократността на срещите предполага развитие в отношенията, а то обикновено не е така. Следват драмите от страна на жената, претенциите и натоварването и той се опитва да избяга с триста, а тя се чувства зарязана и употребена. Всичкото това, защото не чуваме какво сме се уговорили в началото. И - хапчета, защото не цапат.:-)
За да не изпадам в такава схема, избрах човек, който освен физически, с нищо друго не може да ми кореспондира. Разбирай, че и при добро желание, няма как да намерим пресечна, житейска гледна точка. Разбира се, познавах го предварително доста отдавна и бях наясно с габаритите му. Та това имах предвид под " грам не ми пука за него", щото няма как да влезе в моя свят и повторенията не водят до нищо.





Тема Re: НЕкои, докато...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 18:01



Уших един гоблен. А ти недей кълнИ!:-)))

Сега се сетих, че ти не ползваше презервативи. Млъкни тогава!:-))))

Редактирано от Втасахме_я на 28.01.13 18:03.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано28.01.13 18:11



Секс можеш да правиш с всеки , който ти въздейства сексуално, независимо дали е бивш, сегашен или бъдещ.
Обаче за мен той трябва да е подарък само за специални за мен хора, а не за просяци. Секс с бивши съпрузи и гаджета никога не ми се е случвал и няма да ми се случи поради тази причина. Имам самоуважението да не се превръщам в просяк и да искам подаяния от хора, които са ме отхвърлили по някаква причина в миналото. Човек струва повече от това. Ние сме социални животни, но животното в мен не е по силно и неконтролируемо от човека. Мозъка контролира нашите емоции, ако не можете да се контролирате и вземате смислени решения проблемът си е изцяло във вас.

Редактирано от ellynora на 28.01.13 18:13.



Тема Re: НЕкои, докато...нови [re: Втасахме_я]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.01.13 18:11



Къде видя па ти клетва тук?



Егати мисленето

Сега времената са по-страшни...не е като едно време...еее, едно време, беше друго...

Абе сигурно е дерт сега...де да знам, което не го разбирам, не го разбирам.

Какъв гоблен уши?

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.01.13 18:16



Не, Дева темерут...



WALL·E

Тема Re: НЕкои, докато...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 18:17



Бе не съм ушила, ама много искам, обаче очите ми изневеряват:-)



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано28.01.13 18:31



Не. Чак пък толкова да са се свършили жените...
При раздялата има два етапа - когато си ядосан на бившата - в началото и после - когато ти стане безразлична. И в двата етапа не виждам причина да правя секс с нея, вместо да вложа усилия да си намеря жена, която ме кефи.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.01.13 19:12



Ако не е твърде интимно, как ти протичат срещите с въпросния пич?
Уговаряте си час и място (примерно у вас или у тях), събирате се, казвате си здрасти, събличате се, секс 15-20 мин., после се обличате и кой от къдет' е?



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор 4ycмивkи (член)
Публикувано28.01.13 20:02



Ко да кажа, точно пък аз :))))
....................

Само мога да кажа, според мен си.
За да стигаш до това с бившия, то значи, че никога не ти е бил настоящ, а нещо ерзац.
Ку шъ съ шибаме кат разгонените твари...след като сме си казали, че няма ....то значи....че и преди е било така и не е имало нещо повече.
Аз не разбирам, но ако се изчукам с бившата, то се едно изчуквам и това, което го е имало /поне за мен/.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: 4ycмивkи]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 20:07



таман тъй:-)



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 20:22



Чета те и не вярвам на очите си, че това го пишеш ти. Във всеки случай съм тъй засрамена, че сега научих какво е туй спортен секс. Верно съм толкова задръстена, като Правилната де





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: danaia nn]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 20:25



Позволи ми да се съмнявам, че си толкова задръстена.
Харесва ли ти това изречение:

Аз не разбирам, но ако се изчукам с бившата, то се едно изчуквам и това, което го е имало /поне за мен/.

На мен много. :-) И ако трябва да "изчукам" някой, няма да е бившият ми мъж.:-)



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 21:07



ай стига сте се чукали вече де

стари ора, за секс мислят

М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 21:12



Що ми цитираш 4усмивки?

Може би аз и Правилната (да ме извинява, че се хващам) е съвсем друго.

И ако трябва да "изчукам" някой, няма да е бившият ми мъж.:-)

Не разбирам и думата "изчукам" казана от жена



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 21:16



Ти нали горе спомена за чорапи ли беше, балтони ли?





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: danaia nn]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 21:17



викаш, да надявам балтона и да си легам?

М+З=ВЛ




Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 21:19



Бе не е важно кво е, важно е как изглежда. Мълчи сега, паднало ми се е да са развявам кат... порядъчна жена. После ше се оправдавам, че нямам сестра.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 21:20



А не знам що си се поразвил нещо, интересно ли ти стана

че вземаш участие



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: danaia nn]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 21:21



ми що... тъпа носталгия по онези времена, когато тук беше приятно местенце :)
споко, ще ми мине

М+З=ВЛ




Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: danaia nn]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 21:21



Понякога думите са по-безобидни от действията. И са за предпочитане груби, пред меката топлина на грозната действителност.:-)



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 21:22



спортиска!



М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 21:22



пенсионер!





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 21:23



комсомолец старша възраст!



М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 21:24



... ма с балтон!





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 21:24



Е беше приятно местенце да, и мен не ме влече вече

разбирам



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 21:27



Мда, да търсите нови и нови употреби и с това да се правите на .... привидно истински, айде бе ше повярвам





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: danaia nn]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 21:27



Нещо като секс с бившият е... тегли те носталгията, връщаш се...а там вече друг човек. Секса му също.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 21:30



Ся се убедих напълно, че не си правила секс с бившия





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 21:31



с балтон, ама....



М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: danaia nn]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 21:31



Рядко лъжа, в крайна нужда:-))))



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 21:32



И искаш да те запомнят като курва ли

Чест ти прави... ролята



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 21:32



ужасена ли е или се смее?!





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 21:33



някои го наричат просто възторг



М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: danaia nn]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 21:34



Грешиш дефиницията за курва. Аз съм практична... понякога.:-)



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 21:36



На теб що не ти викат курв, ем си показваш голотиите?!





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 21:37



ба ли га
сигур щот съм п*тьо

М+З=ВЛ




Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 21:38



Добре де, аз искам да ми викат кат на тебе





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 21:39



Какво значи практична спортистка



В отговора си наблегни на практиката



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 21:39



червена шапчица?

М+З=ВЛ




Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: danaia nn]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 21:40



Каквото имах да казвам - казах го... останалото е порнография и нездрав интерес!





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 21:41



без заспала!





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 21:43



останалото е мълчание :)

М+З=ВЛ




Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано28.01.13 21:43



Аз един съпруг съм имала - няма начин да правя секс с него. Намирам го за безкрайно унизително и за двамата (нас конкретно). Но предполагам зависи кой как и защо се е разделил. За нас е финито сексуално още преди изнасянето. Сигурно щото е било с години отлагано решение. И тва мразя те, ма те искам, пък те обичам, а те не ща, го минахме докато бяхме заедно.
Ама раздели всякви.

Аз познавам разведена двойка, които са с нови връзки и са любовници с години. За мен е извратено, тях ги кефи



Ако той поиска да се съберете пак, ще се съгласиш ли?



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 21:44



Ще се помотая още малко тук, колкото да не ви кажат, че се сваляте, а вие ми отговаряйте от време на време ... ако не разбера какво се питате





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 21:44



тц, предел:-) да му помълчим:-)



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: 2biri]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 21:45



офф разваляш всичко



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 21:48





М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано28.01.13 22:00



... Много тъпо ми се струва да разлюбиш някой ... и след като те засърби да установиш, че никой друг не ти връзва дори за секс... освен бившия(та)...
Преоткриване.. бла.. бла... дръжки... Преоткриваш и след няколко месеца старата песен на нов глас...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: danaia nn]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано28.01.13 22:06



Нищо не развалям бе, аз съм си от по-развалените и по-добре 10 пъти проба-грешка, отколкото пак да кацна на... грешката





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.01.13 22:33



Вени или хапчета? Як рев, прескачане на сърцето и прочие благини и после вероятно търсиш следващия. Може да стане дори преди да са ти обявили другото забавление. След няколко такива случки най-вероятно Оня горе, понеже е милостив, ти праща някоя готина болест и така.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: 4ycмивkи]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.01.13 22:36



А не е ли възможно да сте се разделили, не защото не искате да сексувате, а поради други причини?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.01.13 22:53



Супер, кефи ме оптимизма ти.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.01.13 23:03



Има само един недостатък- остават некви страдащи.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.01.13 23:19



Що бе, не те ли кефят душевните мъки на хората?



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.01.13 23:22



Де да знам. Не съм ги гледала отгоре.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.01.13 23:28



Забавни са. Най-вече с тъпотата си да повтарят едно и също нещо завинаги и, съответно, да страдат вечно.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Melany99 ()
Публикувано29.01.13 00:03



А, какво ще стане ако този мъж, който уж не искал да се обвързва и ала-бала вземе след н-брой срещи за секс да иска нещо друго и те обвинява, че го употребяваш?





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Melany99]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано29.01.13 00:09



Очевидно отчаяние, а няма по-жалка твар от отчаяния за секс мъж. Жените следва да избягват такива. Ако вече си правила секс с такъв, то очевидно, ти също си отчаяна и непотребна, следователно сте една порода мизерници, създадени един за друг и би било грешка да не се омъжиш (и след някоя друга година да се разведеш) с такъв.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано29.01.13 00:59



не се карайте


йоко, цуки, маваши, май
и в креватинга
гу `ба
девочка, девчонка, как называли проклятая обретатебьница
орган, соответвуштий



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Melany99 ()
Публикувано29.01.13 01:13



Абе що си мислите, че жените само драпат да се омъжват!



Може да е омъжена жената, или да си има гадже, или да иска само спортен секс като Втасалата...



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Melany99]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано29.01.13 01:19



не барай втасалата, викам
лани си беше срещнала бившия мйж
чист, бръснат, и точно в точката
тя си каза, че се разпеперудила в корема,
ама не на него го признала
а в клуб, КНР
женска й работа



Тема Re: Зависинови [re: 2biri]  
Автор kikimonik (nevidimka )
Публикувано29.01.13 01:42



Много зависи за кой той ме питаш. Ако е за бившият ми съпруг- не, определено не. Той е просто и единствено баща на сина ми.

Виж другият човек е нещо много по-различно. Там играят и чувствата, емоции и всякакви неща от този род.
Нали точно за това пуснах темата. За да убедя някак себе си, че любовта и страстта един към друг не са загубена кауза...



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано29.01.13 01:43



... да...и с чорапите, ако може, за по голяма яснота:)

... ко, става сега тука... бившите са хора, с които винаги можеш да спиш, което е една безкрайна скука...обаче, добре позната и с почти сигурен оргазъм... и, прибави, че не ти пука, нито как изглеждаш, нито дали ще дойде пак... (това е по темата)

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано29.01.13 08:42



Новото е добре забравено старо.
Откъде ти хрумна, че оргазмът ти е осигурен? Да не си абонирана за него



М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Apxaнгeл]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.01.13 08:43



Ами, ако много други ти връзват за секс, ама не те кефят, не е ли по-добре да си го правиш с някой, който със сигурност те кефи?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Втасата:)нови [re: Melany99]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано29.01.13 09:18



Е просто един Спортакус и мъжете ги ползва като "спортни бонбони"



Който е гледал филмчето знае какво е:))
/спортни бонбони във филма са ябълките:))/

Демек Втаса ги схрусква и захвърля

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Зависинови [re: kikimonik]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано29.01.13 09:20



В такъв случай заглавието на темата ти е подвеждащо:)...що се касае до твоя случай



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано29.01.13 10:04



Да ти кажа не е толкова до контрола, колкото до това, че като си нямам дружка изпитвам по-скоро емоционални липси, отколкото сексуални. Тези емоционални липси с другарче за спортен секс няма как да се наваксат.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано29.01.13 10:33



А ти само във връзка ли си правила секс?:-)


При мен е все едно и също. Започва се с предложение за секс. После се оказва, че всъщност това било предложение за връзка. Затова вече категорично отказвам сексуалните предложения. Сега се надявам, че предложенията за връзка, ще се окажат предложения за секс.



Разбирам те. На теория си го представям. Но не ми се е случвало, затова ми е интересно и питам.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано29.01.13 11:25



Че кой страда вечно? Какви са тези упорити страдалци, които страдат цял живот? Човек пострада, пострада, пък отръска перушина, изправи се и продължи напред.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано29.01.13 13:00



Да ти обадя...и сега е същото:-) Започват с предложения за секс, а като откажеш ти натриват носа с репликата... ми стой си сама тогава и си чакай принца!:-))))
Другия вариант ( тези по-мазните ) казват, че търсят връзка, но са длъжни да те убедят, че тя започва със секса. Демек се връщаме на таковатата, но казано по-мазно.

Въпрос на изказ само. Ако обаче приложиш същото спрямо тях, пищат повече от жена.

За протокола, нищо, че станах нарицателно за... спортистка в клуба. Случвало ми се е само веднъж да направя осъзнат спортен секс. Престанете да ме цитирате... или пък не преставайте:-))))))))



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Melany99]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано29.01.13 13:06



Ами това ви е програмирано в мозъците. Без значение кво си фантазирате.



Тема Re: Втасата:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано29.01.13 13:07



Машалла, Лиро! Не вервах да доживея ти да ми дигаш рейтинга!





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.01.13 13:10



Късно е чадо, мандалото лопна.

Спортистка си и това е.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано29.01.13 13:11



Ще си сменя ника на...Спортакус, обаче нямам сестра!:-))))))))))))

Редактирано от Втасахме_я на 29.01.13 13:13.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано29.01.13 13:22



Имаш, имаш ... Не скрОмничи.







Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано29.01.13 13:24





Тва беше удар под кръста! Да съм ти платила, пак нема тъй да ме хвалиш...



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано29.01.13 13:31



Веднъж е повече от нито веднъж. Така че си стъпвай върху пиедестала и се пъчи и това е.



Моят вариант досега е: получавам/правя предложение за секс, после се оказва, че сме имали връзка. Сега отказвам всякакви предложения за секс, щот не съм готова за връзка.

Сега чуденката ми е, ако получа предложение за връзка, какво ще се получи, ама ще видим, когато му дойде времето. А може и никога да не получа.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано29.01.13 13:32



А брат имаш ли???



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано29.01.13 13:39



м.с. Втасахмея

хихихихийййййййййййййййй

м.с. да се чете като майстор на спорта, не медицинска сестра!

М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано29.01.13 13:41



Моят вариант досега е: получавам/правя предложение за секс, после се оказва, че сме имали връзка.

Е, с ко си по-различна от мен тогава?! Ако го бех казала по твоя начин засукано, нямаше да седя сама на пиедестала. Тъй, че... ше се смястя, за да седнете и вие ( щото не си само ти).



Напоследък ме заплашват с фразата за началото на половия живот, който при мъжа започвал с откази, а при жената завършвал с откази. Иначе са грижовни, мислят ме...



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано29.01.13 13:42



Не ме копирай! Аз се смея така!... ако искаш да приличаш на мен - подигни си малко...гиричките!хихихихихихихихййййййййййййййй





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано29.01.13 13:44



всъщност, ся се замислих
бе то и мед. сестра не е зле



М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано29.01.13 13:46



закопчавай си ципчето бааавно, бааавнооо... да не стане мизерия!





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано29.01.13 13:50



балтона е с копчета, споко



М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано29.01.13 13:55



не са зле мед сестрите
втасала не е мед сестра
призна си преди време кво е извъртолила във вишуто
хм
аз имам опит със сетриците, плюс една докторка, от военоморската
мамата си тракат медицинските служителки
грижовни са, и прочие





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано29.01.13 13:55



Не подстрекавам, а споделям:

"Преди като се погледнех в огледалото, ми идваше да си посегна, а сега като погледна, ми идва да се гръмна?"



Дай да сменим темата, че ме обзема отчаяние...



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано29.01.13 13:57



добрееееееее



М+З=ВЛ


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано29.01.13 14:14



Е, щом ми правиш място на пиедестала, ще се наместя. Скромността вече толкова ме е разкрасила, че в момента не я ползвам.



Туй за половия живот и отказите има друг смисъл - в началото мъжът иска, може и да може, може и да не може, а накрая само иска. А жената докато чака мъжа да се назландиса, свършва и куп други задачи.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор danaia nn ()
Публикувано29.01.13 14:38



Как така само веднъж? Ако не си правила секс с бившия, само веднъж ли след развода? И с туй ли дойде да се пофалиш





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: danaia nn]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано29.01.13 14:47



по-важна работа имаш
не ме карай през клуб да говоря
влизай със скок между очите
знам, че е трудно
но аз съм инструктор, и акъл знам да давам
...............
втасалата още не е дозряла за бой
само ръчка из клубовете
ниеее..., че я провокирам
(ауу, проговорих по варненски, на мягхий знак и "э" оборотное)
айде!
късмета и прочие сичкото
нема отказвачка в групата
да не са се фащали разни, и безобразни





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Orcad]  
Автор danaia nn ()
Публикувано29.01.13 15:15



Важната работа съм си я свършила, не се притеснявай за мен



И вместо да се правиш на адвокат на Втасалата, по-добре кажи за секса с бившата



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: danaia nn]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано29.01.13 15:25



дубренце де
отговарям:
- секс с бившата не мога
не ми става пишката,

дето според бившата ми ставала и от кози, на околовръстното шосе
отговорих на тоя въпрос
има тайнствени работи,
които не са навързани с клуб и секс
има въздух, с ветреене
има вода, с бълбукане
има девойки, с ясен поглед и взор
на джаз ме избива
извини ме
прос съм си
чеки тука са малку


хм Кот
стига ми и малка усмивка, ама в момента за нападение,
да е усмивката
всичко е в точката на очакване
изтървеш ли момента,
заеби
прошло ж`все
изслушай кот парчето

заради теб го пляснах

извини

забравих, че съм в службата
сега го тикнах парчето качествено
изслушай текста
подозирам, че освен таляно
шпрехаш и по малко инглиш
за кротване
много ме дърви тва

Редактирано от Orcad на 29.01.13 15:31.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано29.01.13 16:07



Всъщност не ми липсва самият секс.
Липсва ми усещането да съм желана и желаеща. Липсва ми докосването. Липсва ми притискането. Липсва ми уханието. Липсва ми общия смях. Липсва ми споделянето.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано29.01.13 16:33



Категорично против! Щом нещата не са се получили веднъж, не виждам защо трябва да се залъгва другия с полвинчати работи (секс)! :)

Иначе да си призная, хич не гледам на бившите си като потенциална възможност за секс! Повече от чисто приятелско възприятие за тях нямам, а и то е не за всички...



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано29.01.13 16:43



Приготви се да ти липсва до края на живота ти.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано29.01.13 16:47



Е кво сега, щом все още ставаш за поцепване, що да'н ти отпери бившия една кожа?- да си припомни доброто старо време! То лошите неща се забравят, ако не си злопаметен естествено. Виж ся ако си много остаряла и си пуснала шкембе и са ти провиснали циците и месата и си добила целулит, вече си е извратено едно таков кръшване от правия път





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано29.01.13 18:51







Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор lalara (вече блондинка)
Публикувано29.01.13 18:58



Първото нещо, което сигнализира раздялата при мен е секса. Така че няма как да правя нещо, от което съм се отказала, решавайки да се разделя...

тъй че- няма как да тръгна да правя нещо, което вече не ми е кеф...
И тъй като секса за мен е на едно от първите места за стабилност на връзката- няма ли секс- няма и връзка...





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: lalara]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано29.01.13 19:17



няма ли секс- няма и връзка...

дийл!
продадено
чука е чукнал по масата
иди го кажи тва на моя бивша
тя още си въобразява
хмхм
хехе
и как да й кажа на моя бивша,
че съм я забравил чрез ....абее....
повече от десетина...
абее...
и после иди да разправяш в кревата искреност и чувства
хехе
сийбаломаата



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.01.13 19:45



Тя говори за мен, бе, не за теб!



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано29.01.13 21:36



.. щом си се разделил с някой... наистина е имало защо.... Тоест не виждам защо човек трябва да повтаря грешките си... освен ако е мазохист...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Въздържала сенови [re: kikimonik]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано29.01.13 23:24



Случи ми се. С бившия ми мъж не де, обаче с бившия ми приятел...1-2 години след кат се разделихме и не се бяхме чували дори. Той ме изненада на работа кат изникна от нищото един прекрасен ден. Тогава не бях ангажирана емоционално с друг още и чувствата ми към него не бяха изтляли ... След този секс уж щяхме да си даваме нов шанс ама, фантазии- не се беше променил и на йота.


не мога да кажа дали съм ЗА/ПРОТИВ - тея работи просто се случват...

в нашия частен случай сексът ни винаги е бил ТОП, само доверието изчезна...

сега вече си имам друг с който правя главозамайващ секс и ако трябва да избирам с кой - еми, с новия



продължаваме напред

Devil may cry...

Тема Re: Въздържала сенови [re: милейди]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано29.01.13 23:34



еби и не питай
ай стига цвъркала, като такову, из клуб
знаш кви акъли мога да раздавам?
щот съм войнстващ ортодоксален моралист
Боже, поспри ме!





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Факличка (fuego)
Публикувано30.01.13 01:26



Супер тема

да, правя секс с бившия, и той след 3 дена пише че е обвързан, ма не е с мен хахахаа е, как да ги да разбера мъжете......смешници

“Толкова много програми, пари и усилия за ромите, а за циганите никой не мисли.”[/

Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Apxaнгeл]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.01.13 08:15



Разбира се, че щом си се разделил с някого е имало защо, само че причините може да са доста встрани от секса, а сексът да си е перфектен. Правейки секс с този някой, ти не възстановяваш връзката (или поне не е нужно да я възстановяваш), а просто използваш най-хубавото от тази връзка. Ако така или иначе не искаш друга връзка по някаква причини, дали ще правиш секс без любов с някой случаен от сайтовете за запознанства, или с женения колега, или с бившия... Бившия е за предпочитане, щото знаеш какво да очакваш.
Разбира се, ако искаш или имаш нова връзка, това е най-лошото решение, но за неангажиращ секс...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано30.01.13 10:14



Много огнено, за да е спорт.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано30.01.13 10:17



Отдавна е написано:

Я вас любил: любовь ещё, быть может,
В душе моей угасла не совсем;
Но пусть она вас больше не тревожит;
Я не хочу печалить вас ничем.
Я вас любил безмолвно, безнадежно,
То робостью, то ревностью томим;
Я вас любил так искренно, так нежно,
Как дай вам Бог любимой быть другим.


1829






Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано30.01.13 10:44



и от къде извади тоя руски?
веднъж, в една кръчма си призна,
че си обикновена химия, СУ, органична химия, твои думи
откърти ме направо, с тоя руский
красива котка





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Orcad]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано30.01.13 10:55



Осем години в руско училище.



Знам го наизуст това и още купища стихотворения и песни. Но в случая го копирах от Гугъл.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано30.01.13 11:21




и ся косата тий огнено червена, или нормъл?
да знам
как да те каня на танц
..........
много готино
не смея сега да пусна нищо
по руски
след малко може и да се утърва с лафа



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Orcad]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано30.01.13 11:39



Тъжна съм.

Това не е за танц, но откакто съм ги чула тези песни, са ми влезли в душата:





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано30.01.13 11:56



няма да ти пускам нищо
това не е със секс свързано
изживей го мила
ще премине
дано късмета е с теб
ставам банален с клишетата, но ще го потретя
КОТ!
................
хм
не всеки е роден да отдаде почтеност
приеми го
абее...
чушки в бобът, и ръгай



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано30.01.13 12:07



Неплохо, дорогая, очень даже неплохо. Как я понимаю, ты вечером перед сном фантазируеш о такой любви?



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано30.01.13 15:37



ако още се обичат - защо да е грешка?



твоята ситуация ми прилича повече на криза във връзката, отколкото на края й



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано30.01.13 20:58



... ми, видя ми е сериозна причина за правене на спортен секс с бивши... инак къв смисъл има да се прави секс , с когото и да било...

,,,,

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано30.01.13 21:07



апа аз...
е така просто ши й откъсна главата на Тайсън
от обич ще я скъсам главата й
като Бирлибан, със заека, дето възлюбвал
и му скъснал главицата
дано всичко се оправи при тях
адски са ми истински
..........
и ходът на плаж с матрЯл
ракия произвеждат
и мъж й пише етикети
Смокослив
беше последното

мореейй
как ши я оттрескам тая красавица, стрелкинята, дето
затрайвам си тук
многозначително



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано30.01.13 23:31



... бе от познати гледам... секса с бившите все е ангажиращ.... То не бяха 2-ри шанс ... 3-ти шанс... и така до 3-та възраст...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Пин ()
Публикувано31.01.13 00:07



за.
след като се разтовари отрицателния заряд и се поотмие тинята, често установяваш, че човек който ти е бил толкова време близък има своите качества и основания да бъде харесван от теб, същевременно, няма тайни и напрвжение, защото позите отдавна са паднали....и е някак уютно, поне за известно време.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано31.01.13 07:14



.. всъщност с бившите- нищо.... нито секс, нито каквото и да било... 2-3 служебни разговора до навършване на пълнолетие на детето и това е... и бивши гаджета и мъже... животът трябва да продължава, това че са бивши означава много...



...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: ariel$$]  
Автор TCNQ ()
Публикувано04.02.13 21:34



това беше мнооого добро!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.