Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано28.01.13 15:53



Мъка, мъка! Не ти завиждам!



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.01.13 16:01



Да ти кажа благородно ти завиждам. Нещо не съм на ти с този секс, като изключим младите и луди години и в по-късни години веднъж. Нямам ли обект и трепети, и секс не ми се прави.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано28.01.13 16:06



Късметлийка!!!
Този вариант никога не ми се е случвал. И как възприемат ситуацията тези мъже, за които хич не те е грижа?



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: copadevino]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 16:06



За всичко си има време и ситуация, важното е да не се самозаблуждаваш кое какво е и защо го правиш. И тези приказки съм чувала, че секса е еманация на една връзка и не го правим без любов... ама реалността показа друго.:-)
Понякога подобни самовнушения се правят, за да валидираш собствения си страх от отхвърляне. Размисли се върху това, а също и колко трепети и обекти си имала в живота си. Значи, ако не заменяш един с друг, трябва да откараш бая период във въздържание. И едното мога и другото мога... не съм казала кое ми харесва:-)))



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 16:09



Като употребени. Също както и аз.:-)

А ти само във връзка ли си правила секс?:-)



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 16:13



ЗасипАла си ме с информация, ма ..

Аз съм дърт човек, половината не моа ти запомна и смела.
Та .. на едното, което запомнИх, щи отговоря така - да, "понижавала съм се в ранг .." при тва не в случаен, а искан и иницииран от мен, секс с "човек, с който съм имала връзка или пък деца". И обстоятелствата кой с кви очаквания бил и на кво емоционално ниво е, е чиста технологична обстановка. Аз съм отишла там от нужда, моя лична, заявила съм го ясно, предложила съм и попитала - искаш ли ?! Т.е., ако другарят е имал съображения като горните за технологичната обстановка, можеше да ме отпрати по живо, по здраво. Но не, той си участва ... и съвсем не беше в кома. Т.е. направил е избор, там заедно с мен, и си носи отговорността за което. Аз него поползвах, но и той мен също ... Нека не забравяме, че този процес е реципрочен. Сам няма как да го свършиш.

А относно емоционалното обвързване, което те връща отново и отново нейде ... Защо не ?! Ако иска да е с него, той нея също, бе всичкото му наред .. какво ?! ... да се спре ?! От къв зор, в чий интерес ?! На мен пък другото ми се струва по-ненормално - зорлем да си слагам спирачки на желанията.
А относно последния ти абзац - да и страх, и несигурност има. Не ми казвай, че ти си убедена и пееш дитирамби на щастие и радост, когато си за сефте нейде. И що да залагам на непознатото и несигурното, като мога да имам или пък искам сигурното и познатото ?! .. пак повтарям - тез разсъждения, когато работата е на изуй-гащи нали.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 16:21



Този, който понижи в ранг, останали след секса или не се виждате вече? Ако да- отново говорим за различни неща.

А относно емоционалното обвързване, което те връща отново и отново нейде ... Защо не ?! Ако иска да е с него, той нея също, бе всичкото му наред

Това е нещо съвсем друго, извън зададената тема. Срещу това не мога да викам, щом и за двамата е ок, но тези двама не са бивши...





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.01.13 16:23



Като наеВани.

WALL·E


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.01.13 16:28



Ако няма настоящ, защо не. Е, едва ли ще е най-перфектният секс, ама все е по-добре от никакъв.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: bubble]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано28.01.13 16:29



Зависи дали е бившият или настоящият ти вибратор.

М+З=ВЛ





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.