Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 14:16



Може и да не съм категоризирала правилно усещането, което носи изречението ти, но ми прозвуча като : ако трябва и с бивш ще е, само да е секс.



Темата беше за бившите съпрузи или тези, които ситуираме като такива, даже и неразписани. Сийбало нуждата и нефелността ако опреш до бивш съпруг, дори мотивацията ти да е, че знаеш кожата му.

Ако положението е на крайна закъсация(както звучеше изречението ти, което апострофирах) излизаш и намираш спортен секс. Чиста ситуация и искрена, без да подвеждаш някой.
Ако не можеш спортен секс, значи не ти е крайно полжението или не ти е нужен само спорт и тестостерон, което пак изключва бившите, защото от там няма да дойде това, което търсиш.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.01.13 14:23



Идвало бе...
Една позната така си намери детето.

WALL·E


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 14:44



Какво общо имат сексуалните взаимоотношения със семейните ?!

.. та правиш разлика между бивш и нов, естествено пак съотнесено към мярката отчаяна-нужда-от-секс-демек-човещинка. И кво подвеждане, кви пет лева ?! Предлагаш и питаш - искаш ли ?! Ако е там и участва .. кво ?! И аджаба тоя секс как го разбираш, че е спортен ?! .. искаш гаранция, правиш кастинг ... ли кво ?! Ми, ако попаднеш на някой нефела ?! На бившия поне му знаеш ставалото и ... може ли, не може ли. Съвсем отделен е въпросът обаче, ако ти не искаш човека и секса му или, ако той има технологичен проблем. Ако го искаш и няма технически спънки ... къв е проблема ?!





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано28.01.13 14:53



Секса пада от дърветата вече, можеш си го набереш от градинката пред блока даже.


Вярно, че говоря по стари спомени, ама все се налага да си бъбрите известно време с някой-НОВ преди да стигнете до същността-секса, имам предвид. След секса най-естественото е да се облечеш и да си тръгнеш, но, обикновено, пак има приказки. И накрая, като нищо те обвиняват в използвачество, защото просто си сексила, а човекът е сексил емоционално. Да не засягаме възможностите с повторенията и вложените по-нататък чуФства.




Докато, ако е с някой, с когото вече се е случвало всички тези етапи се пропущат. Или си казвате "Хайде" или само се поглеждате и хайде.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 15:09



Какво е това жУвотно "спортен секс", Втасала? От онзи, дето пада от дърветата и само чака да се наведеш, ако не си схванат в кръста, че да си го вземеш ли?




Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор bubble ()
Публикувано28.01.13 15:21



ше ме баннат заради теб, но ето:
Седнете отгоре върху партньора си, обхванете го с крака и ръце и се движете нагоре-надолу. При този акт става натоварване на бицепсите, трицепсите и областта на раменете. Ако ръцете ви са силни и здрави, постарайте се да действате само краката си – пренесете натоварването върху тях и започнете интензивно да разработвате мускулите на бедрата.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: bubble]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 15:24



1. Не виждам причина за бан.

2. Това ли било? Значи, вероятно почти всички сме спортистки.



3. Ама надали точно туй се имаше предвид в контекста на разговора.





Редактирано от PipilotaV. на 28.01.13 15:25.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор bubble ()
Публикувано28.01.13 15:29



извадих вече умния и дълбокомислещо задълбочен поглед...начи:
1. Спорт- здраве- лозунг....
2. Рекорди- постижения- тук вее трябва да се вихри словореда на видовете постижения: брой, продължителност, вид, дължини, волни програми, задължителни програми...и так далее...



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 15:45



За да не изпадаме в голословие, ще припомня естеството на темата. Секс с бивш/а съпруг/а и такива, които смятаме за такива, дори без подпис. И пак, за да не разсъждаваме по принцип, а он топик, отчитаме, че авторката прави секс с човек, който не иска да и е бивш, а секса между тях е все още мост за завръщане. Тъй ли е?
Съществува емоционално обвързване, поне видно от нейна страна. Което предполага очаквания и в никакъв случай трезво сядане на масата с въпрос - искаш ли само секс. Ти представяш ли си я в настоящия момент да може да отдели секса с човека, от емоцията, и да го предпочете, защото е позната кожа?! А ако се случи все пак подобен делови разговор - искаш ли - участваш ли, в който той задава въпросите, тя дали нема да се срине от подобна сделка? В момента той все още е субект за нея, а не обект за секс, както предполага твойта сентенция.

Затова реагирах на "по-добре с бивш, отколкото без никакъв секс". Слушай се какво пишеш, ма.:-)
После. Измествайки естеството на ситуацията, казваш и нещо друго.
Роптаеш срещу "спортния секс", който за мен е почти всеки секс без връзка, дори да си пообщувал известно време с обекта (все пак нали трябва да усетиш, че можеш да го...). Може и доста време след това да се се търсите, но останете ли на ниво секс, той не е бивш. Той е някой си.
Тъй, ти човек, с който си имала връзка или пък деца, можеш ли да понижиш в ранг "случаен, само за секс"? Можеш ли да го употребяваш от време- на време?
Каквито и да са ви отношенията след раздялата, преди нея е имало огромно емоционално натоварване. Единия винаги е в позиция на по-чувствителен към старите отношения. Всъщност да не разтягам локуми да те питам конкретно : ти с бившия ти мъж такъв разговор водила ли си ( без да ми казваш, че не, защото не си оставала толкова на сухо) и ако се е случвало, съгласи ли се да го случите и след това да му удариш "Х", а той да ти рече - беше ми приятно, до следващия път. И пак да сте си абсолютно необвързани един към друг.
Такава ситуация, честно не съм срещала. Ако единия кандиса, то трябва да има сериозен мотив за това, или както при Кики да ползва секса за кукичка.
Искам от опит да ми говориш, защото по принцип всичко може.
А пък с последния си пост ми обаждаш, че по-добре да не рискуваме с нов, защото може да стане греда. Проблема е в теб с тази твоя позиция, в страха и несигурността, но това не значи, че е правилен като подход.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 15:52



Не, ма Пипилото! Се неразбрала:-)))))
Спортен е когато не чакаш да възникнат чувства, за да правиш секс.
Значи ако не съм във връзка, ще ми трябва едно технологично време, за да я преживея. Обикновено през туй време не ми се прави и секс, но настъпва момента когато физиологията взима връх над "нежния ми деликатен" характер, а връзка не се задава на хоризонта. Е, приеми, че тогава ми се налага да спортувам и обикновено го правя с мъже, за които грам не ме е грижа. Не обичам да смесвам нещата и да се правя на половина влюбена, само да не си викам...курва. Себе си не искам да лъжа, а мога, ако ми се прище да се заблудя.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.