Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 13:54



"По-добре секс с бивш, отколкото никакъв .."

Разбирам отчаянието от никакъв секс като толкова голямо, че само заради това да похлопаш на бивш. Щом за секс става дума само - нови няма ли?! Секса пада от дърветата вече, можеш си го набереш от градинката пред блока даже.
Така формулирано изречението ти ми звучи като...като едно, дето щях си го бодвам в сигнатурата





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: bubble]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 13:56



Е ... стискам палци значи.







Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор bubble ()
Публикувано28.01.13 13:58



ЗНАЧИ ОПИРАМЕ ДО ТЕРМИНОЛОГИЯТА И...ама и това не е така, защото освен самозадоволяване, може някой да използва и думичката с 'Ч"...и кекс със себе си...и правене на любов със себе си...
Със зъби и нокти се боря, просто да не опирам до бивш, бе...не че обичам да споря





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.01.13 13:59



Пълни глупости!



Макар историята да знае , че и разведени пак са се събирали и женели дори...в повечето случаи повторният им брак е бил кратък

п.с. Помислих, че за първият ти съпруг става дума и затова се опулих:))
Но с този приятелят ти...вие не сте имали официален брак...прави каквото искаш:))...то не се брои. Като се ожените и разведете с всичките му патаклами-тогавай задавай тоз въпрос...пу-пу, дано не се случва де

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Редактирано от Lira Emerald на 28.01.13 14:08.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.01.13 14:02



Бе, ти я се нАгъзи, пък да видим...

WALL·E


Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Втасахме_я]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 14:04



Отчаянието, както го наричаш, ще да е еднакво по сила съотнесено като мярка към бивш или нов. Бившият (поне) ми знае кожата, а и аз неговата - това първо. И второ - като съм толкоз отчаяна, поне да се излагам пред наши хора, а не пред чужденците.







Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.01.13 14:06



Така или иначе употребата на вибратор си има един куп предимства пред употребата на бивши. Поне за мен, де.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: bubble]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.01.13 14:06



Абе и аз не искам да споря. Само знам едно за мене си - не искам, докато се самозадоволявам, да се чудя дали не са променили секса през туй време.







Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор юpaтa ()
Публикувано28.01.13 14:08



ако питаш за твоя случай - това не е секс с бивш.
Ако питаш в официалния случай, аз съм против!Някак да ближеш там, където си се и.....л не върви. Но хора всякакви де.





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 14:10









Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.