Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: ariel$$]  
Автор kikimonik (nevidimka )
Публикувано28.01.13 12:41



УФФФ, знаех си, че има нещо сбъркано в мен.
Някак не мога да преживея раздялата, все си мисля, че нещата между нас ще се оправят. Имам си ключ за апартамента му, отбивам се когато искам, повечето ми неща са все още при него. Получавам малки изненади, когато се отбия и той знае предварително, че ще мина през жилището. За капак на всичко секса с него ме привлича неудържимо. Полудявам, определено.
Ама то на мен все така ми се случва. Бившият ми съпруг поне половин година ходеше след мен с надежда да запазим интимните си отношения, аз него го резнах още при първия му опит.
Сега обаче просто ме боли и не мога да прекъсна отношенията си с този човек ...



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор bubble ()
Публикувано28.01.13 12:43



...а с вибратор, брои ли се за секс..или пак е графата-никакъв



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.01.13 12:45



представи си го гол
и на ролкови кънки
и пишоната му се ветрее
.....
хехе
ако пишоната му е голямшка, друга мома ще го прихване
ти ще плачеш
ако му е малка, пишоната
ще се радваш

.........
аллооУУУ
(инструкцията ...чу ли?
или да повтаръм книжката с инструкцийте?
брех! д`би и проклетия, несуразная





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 13:00



На такъв въпрос не може да има универсален отговор, а и за мен въпросът е малко некоректно зададен. Едно е в момент на емоционална празнота и липса на подходящи обекти да се самозалъгваш сантиментално, връщайки се назад и прецеждайки през цедката на спомените само най- хубавото, пък тогава да правиш секс с бивш, друго е в отношенията ви да има грешки, незавършености и прочие, за които да съжалявате и двамата да искате да коригирате в последствие...

Изобщо, има достатъчно много примери на бивши, които пак стават настоящи, но има случаи, в които това няма как да се случи.

Но ако иде реч просто за секс с бивш, предполага се, че за да е бивш, вече не ме вълнува ни най- малко в сексуален план.




Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.01.13 13:01



Да де, ама твоят бивш някак не е съвсем бивш. Щом продължавате да се виждате, макар и тайно, значи е нещо като полу-бивш. Като стане изцяло бивш, тогава ела да питаш.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.01.13 13:09



В смисъл от съпрузи да си се превърнете в любовници

Ама вие нали нямате брак. За секс между бивши гаджета ли говориш дето после си стават любовници ако правят секс? Така ли?

Или не съм разбрала





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: PipilotaV.]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.01.13 13:10



предполага се, че за да е бивш, вече не ме вълнува ни най- малко в сексуален план

Напълно ли си убедена в това?





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: danaia nn]  
Автор kikimonik (nevidimka )
Публикувано28.01.13 13:15



Да, реално нямахме брак. Бяхме семейство, живеехме заедно три години, а сме двойка от 6. И каква е разликата между семейство с официален брак и такова , но без подпис?.
Питам, защото аз съм имала и двата варианта. Според мен подписа не е важно, важни са чувствата, отношенията, усета, подкрепата и т.н.
А не мога да кажа, че сме били гаджета, преди да заживеем заедно, да бяхме, но после станахме неофициално семейство.
Когато ходихме да ми вземе компютър някак ме заболя, когато каза- семейно положение - неженен, аз без малко да ревна.


Вече не живеехме заедно от два дни... и всъщност наистина официално никога не е бил женен
А за мен, ако не живееш с някого и си прекъснал отношенията си, но продължавате със секса всичко някак си се измества в сферата на неангажиращата връзка и взаимоотношения на любовници.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.01.13 13:16



Ами, по принцип е така. Ако имам нещо недовършено в отношенията, може и да имам сантимент и към секса, ако си е струвал, и при наличието все още на химия помежду ни. Иначе твърдо нЙе.




Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.01.13 13:18



Тъй ли?:-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.