Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано29.01.13 16:07



Всъщност не ми липсва самият секс.
Липсва ми усещането да съм желана и желаеща. Липсва ми докосването. Липсва ми притискането. Липсва ми уханието. Липсва ми общия смях. Липсва ми споделянето.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано29.01.13 16:33



Категорично против! Щом нещата не са се получили веднъж, не виждам защо трябва да се залъгва другия с полвинчати работи (секс)! :)

Иначе да си призная, хич не гледам на бившите си като потенциална възможност за секс! Повече от чисто приятелско възприятие за тях нямам, а и то е не за всички...



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано29.01.13 16:43



Приготви се да ти липсва до края на живота ти.



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано29.01.13 16:47



Е кво сега, щом все още ставаш за поцепване, що да'н ти отпери бившия една кожа?- да си припомни доброто старо време! То лошите неща се забравят, ако не си злопаметен естествено. Виж ся ако си много остаряла и си пуснала шкембе и са ти провиснали циците и месата и си добила целулит, вече си е извратено едно таков кръшване от правия път





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано29.01.13 18:51







Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: kikimonik]  
Автор lalara (вече блондинка)
Публикувано29.01.13 18:58



Първото нещо, което сигнализира раздялата при мен е секса. Така че няма как да правя нещо, от което съм се отказала, решавайки да се разделя...

тъй че- няма как да тръгна да правя нещо, което вече не ми е кеф...
И тъй като секса за мен е на едно от първите места за стабилност на връзката- няма ли секс- няма и връзка...





Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: lalara]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано29.01.13 19:17



няма ли секс- няма и връзка...

дийл!
продадено
чука е чукнал по масата
иди го кажи тва на моя бивша
тя още си въобразява
хмхм
хехе
и как да й кажа на моя бивша,
че съм я забравил чрез ....абее....
повече от десетина...
абее...
и после иди да разправяш в кревата искреност и чувства
хехе
сийбаломаата



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.01.13 19:45



Тя говори за мен, бе, не за теб!



Тема Re: За и против секса с бившитенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано29.01.13 21:36



.. щом си се разделил с някой... наистина е имало защо.... Тоест не виждам защо човек трябва да повтаря грешките си... освен ако е мазохист...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Въздържала сенови [re: kikimonik]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано29.01.13 23:24



Случи ми се. С бившия ми мъж не де, обаче с бившия ми приятел...1-2 години след кат се разделихме и не се бяхме чували дори. Той ме изненада на работа кат изникна от нищото един прекрасен ден. Тогава не бях ангажирана емоционално с друг още и чувствата ми към него не бяха изтляли ... След този секс уж щяхме да си даваме нов шанс ама, фантазии- не се беше променил и на йота.


не мога да кажа дали съм ЗА/ПРОТИВ - тея работи просто се случват...

в нашия частен случай сексът ни винаги е бил ТОП, само доверието изчезна...

сега вече си имам друг с който правя главозамайващ секс и ако трябва да избирам с кой - еми, с новия



продължаваме напред

Devil may cry...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.