Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Да ме води насам натам  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано24.01.13 21:20



Приятелка на 36 (обаче наистина не аз). Нова връзка. Всеки път същото - на гости на младежа, секс, пийване, телевизия и така до следващия път. Тя е недоволна. Казва "Ама аз не съм на 50 все пак".

Пък аз тайно си мисля, че просто не е влюбена.

Колко свалка е необходима, за да се впечатли човека? Месец? Разходка до луната? Подходящият човек?

Щото аз съм просто дете и на питие с новините мога да съм ок, стига да харесвам човека и да си бърборим. Обаче барът кога е необходим? В началото? За адреналин?

Вашите настоящи и бъдещи нови как (да) подхождат? Изобщо кво очаква една жена от новата партия и кво очаква един мъж? Най-общо поведение в началото - джиджи-биджи - как?

Темата е за простосмъртни, диаманти и екскурзии в Париж са някви такива много екстремни свалки, чак да се пукнеш от задължение да се усмихваш докато отказваш

. Но в самото начало ако секс и разговори не стигат, ми после?



Тема Re: Да ме води насам натамнови [re: 2biri]  
Автор Melany99 ()
Публикувано24.01.13 21:32



В отговор на:

Темата е за простосмъртни, диаманти и екскурзии в Париж са някви такива много екстремни свалки,




Е, хайде сега без камъни в чужди градини.

На мен ми стига секс и телевизия...



Тема Re: Да ме води насам натамнови [re: 2biri]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.01.13 21:32



На мен в началото даже и разговори не ми трябват.

Шегувам се, разбира се. Спомням си едно начало, в което всяка събота и неделя се затваряхме в един апартамент, правехме секс до откат, после гледахме филми и после пак секс и гушкане. Това са едни от най-хубавите моменти в живота ми.
И аз мисля, че не е влюбена.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Да ме води насам натамнови [re: Melany99]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано24.01.13 21:38



Никви камъни, човекът е с не такъв доход като за Париж.



Тема Re: Да ме води насам натамнови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано24.01.13 21:41



Значи си на моя страна.
Според нея не е нормално още в началото да я карат като пенсии. Тя казва "Ние сме млади, мога ли да правя същото, което и у нас и само заради секса?"



Тема Re: Да ме води насам натамнови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано24.01.13 21:42



Тая па лелка и с претенции. Нищо чудно че на 36 е сама. Да си дава там гъза до откат и вечер през сълзи тайно да се моли пича да благоволи да я покани да отиде да живее при него.



Тема Re: Да ме води насам натамнови [re: 2biri]  
Автор Melany99 ()
Публикувано24.01.13 21:47



Тя какво друго иска да прави с него?

Ремонт?





Тема Re: Да ме води насам натамнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано24.01.13 21:48



Ти как ги сваляш 23-годишните?
Ама не анализирай неуспешните лалки и бабки, а себе си. Къде ги водиш?



Тема Re: Да ме води насам натамнови [re: Melany99]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано24.01.13 21:49



Да станат "сериозни гаджета" примерно. Откъде да знам





Тема Re: Да ме води насам натамнови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано24.01.13 21:53



Абе 23 годишните са деца. И гледат телевизия. Ходиш редовно на фитнес, подържаш добра форма и не е нужно да правиш друго.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.