Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Добре де ..нови [re: White_Witch]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано20.01.13 23:48



.. а речи ми, с ко да блеснат ? С плетки и рецепти или с обилно кърмене .. или с 13 изваяни гоблена, или с умението да са нежни и мили и да създават домашен уют, палейки китайски свещи ароматни клечици ли ?

Нали ще избягате с 300 от място, попаднете ли на такъв, ще го обявите за путьо /с право/ и ще мънкате че не ви грабвал, м ? Стига

.. бъдете 'по-високи'

Съвсем естествено е и кариерите ни, и имотносттта ни, и факта че сме харесвани от жени /и от мъже тоже, ма недай Боже/, и желанието ни да сме ярки и интересни за вас, да искаме и още и да даваме още .. да са ни цели и да са ни базата за градеж и радости. И чара ни ..

В крайна сметка ко искате .. и кой компромис сте склонни да случвате ? дундьовци с плетки или мачовци .. и нарочно те хвърлям в две крайности - бас ловя, че избра втората ..



Тема Re: Добре де ..нови [re: бо]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано20.01.13 23:58



В крайна сметка ко искате .. и кой компромис сте склонни да случвате ?

Летит кирпич, и думает: "Лишь бы хороший человек попался..."

И ние така, кво...



Тема Re: Темата енови [re: 4ycмивkи]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано21.01.13 00:01



Ей на, поредното оправдание .. пфуууу

Абе ей .. на калпав уй, медузите му пречат.

Все всред жени съм бил и в радости и в лошо, и си ги обичам - и те мен, и ги искам - и те мен, и не са ми криви /аз по-често съм - нормално е/ и .. не са ме направили 'такъв'.

Ко правим ?



Тема Re: Добре де ..нови [re: crystalkyle]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано21.01.13 00:15



Хем боли, хем сърби .. /хем балит, хем сърбит/ .. м ? на руски така ли звучи ?

Дабъл хем и казваме на таз ситуация. Разбирам .. но нЕкой са не усещат хич. Ти ми миришеш на жена .. и дай Боже всекиму.



Тема Re: Добре де ..нови [re: бо]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано21.01.13 00:43



Може да се позагубим в превода.



Аз проблема с претенциите (и моите, и чуждите) го приключих по сталински/гьобелсовски едновременно с приключването на първия си брак: няма претенции, няма проблем.

Препрограмирах си вътрешния навигатор да действа по-простичко; устройва/не устройва; променлива/константа; допустимо/недопустимо. Или той сам се препрограмира, зорлем. Както и да е, животът стана някак си по-ясен. И хич не е черно-бял; напротив, изчисти се от ненужния баласт. Но нищо не е окончателно, дори отказването на цигарите.



Тема Re: Темата енови [re: valenty]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано21.01.13 05:21



Няма нужда от такива генерални заключения. Просто не си намерила твоя човек.

Можеш да го намериш до края на живота си , но може и да не го намериш. Въпрос на шанс или по-точно на малшанс.



Тема Re: Темата енови [re: valenty]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.01.13 08:54



Ами, просто желанията на мъжете се различават от тези на жените. На тази възраст повечето свободни мъже са разведени и обикновено си имат деца. За какво да се събират с жена и да се лишават от свободата си, като това не им е жизнено необходимо. Едно време са се събирали, щото свободният секс не е бил толкова разпространен. Сега секс има навсякъде, а на тях това им е неотложната нужда.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Добре де ..нови [re: crystalkyle]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.01.13 09:00



Много сладък виц.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re:Re: Темата енови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано21.01.13 09:05



Свободния секс винаги си е бил разпространен. Иначе си на прав път :)
Хората се събират за да правят нещо заедно, примерно - деца. Или да си делят разходите. За мъж с деца и ... ай, да речем - достатъчно пари да си поеме разходите сам - каква е мотивацията да прави компромиси и да си усложнява живота?



Тема Re: Темата енови [re: valenty]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано21.01.13 10:02



Да ти кажа (жена съм) аз го разбирам този егоизъм (дали точното определение е егоизъм, това е друг въпрос). Аз за себе си съм констатирала, че постоянно съвместно съжителство не ми е по вкуса, предпочитам по-разчупени варианти. Ето защо мога да разбера мъжете, които се дърпат от постоянно съжителство или брак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.