Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Темата енови [re: valenty]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано20.01.13 23:00



Да .. ти попадаш на 'такива'. Нещо повече - и да не са такива, слагайки ги в личните си категории и рамки /общо май 3 на брой/ сама определяш целите и таргета си ..

Много е несериозно и тъпо, да се облича половината /мъжкия/ свят на тази възраст - едновременно градивна, бъгава - да, знаеща, натрупала знание и сигурност, опит и страхове - човещинки, знаещи какво искат и какво не искат .. в несретните рамки, които ти виждаш у тях.

Нима наистина мислиш, че ние /аз съм в таз група/ сме стада от неосъществени професионално несретници и свалячи с ниско самочувствие, което галим със правене на списъци на жени, преминали през креватите ни, които ние като всеядни прасета, неподбирайки или е*ем или се скриваме от тях, страхливо пазейки си егото, личното и още ко ли не .. за да не поемаме отговорности и да споделяме радости и/или хубавини .. ? М ?

Нещо си в грешка ..

По темата ти още един въпрос - ако някой, примерно аз, те подкани, подмами, накара, поиска, зарази, натисне със .. нещо, което 'като цяло не Ти е по вкуса' .. тоест - прави стъпка, различна от твоите рамки и възприятия за 'нормалност' .. то, ти как постъпваш ? Оставаш .. правиш крачка и ти .. бягаш .. речи ми ..



Тема Re: Темата енови [re: crystalkyle]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано20.01.13 23:19



Не знам ко е имала предвид Валенти, но кото и да е то, на мен ми звучи като /нейно/ оправдание.

Искаш ли да ти цитирам един мъжки олигофрен, дет е наслагал де що жени - знайни и незнайни, в рамките на три негови си категории .. цитирам:
'Ако мога да разделя основно дамите на три типа:
1. Финансови оферти или правещи секс подред...
2. Желание, но и страх
3. Искам те за себе си....
Да не говорим за все по-ширещата се ниска култура, включително и полова, което определено отблъсква.'


Аз познавам /и някои харесвам/ доста повече категории жени и никога, повтарям - никога не бих си позволил да съм толкоз категоричен слагайки ви в личните си /да пази Бог - толкоз тесни/ категории.

Тоз 'мъш' сичката таз простотия, я казва при свалка - смятай какви и що са му критериите и знанията и таргета .. мен лично ме е срам от такива. Тоз са е самообесил .. Би следвало и вас да ви е срам от горните оправдания и категоризации ..

Казах ..



Тема Re: Темата енови [re: бо]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано20.01.13 23:26



Тук ми стана навика да ходя да търся ъгъл да се срамувам, само дето не разбрах сега защо трябва. Категоризациите на Валенти са си нейни, тя да им бере срама; аз, мисля, не категоризирах - обясних как виждам вариантите в случай, че интересите не съвпадат.
За компромисите не мисля да се срамувам; по-скоро го казах на шега, защото отношенията са динамични и могат да започнат съвсем неангажиращо, а после... както стане. С други думи: пододът "зех тъ, Радке, зах тъ" и мен би ме уплашил, ако и да не съм мъж в разцвета на силите си.



П.С. Всеки има право да има всякакви претенции. Само... да не ги налага.
Надявам се, че просто не те разбрах, бо.

Редактирано от crystalkyle на 20.01.13 23:28.



Тема Re: Темата енови [re: valenty]  
Автор 4ycмивkи (член)
Публикувано20.01.13 23:27



Та се питам какво направи български мъж такъв?

Отговор:
Вероятно българската жена....през годините.



Тема Re: Темата енови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано20.01.13 23:28



+1

Сблъскваме се с личните си /тъпи/ граници.

Изградил се секи /или всяка/ някаква картина, по образ и подобие на личните си страхове и идеали и .. на всяка цена я гони. Да ама картините са статични, мъртви, само мементно отражение са на тва дет ни се случва и/или спомен от случило се.

Е да но, насреща ни има живи хора, мърдат .. грешат, падат, стават, смеят се, искат, дават .. ко правим ? Търсим 'принца'от личната си приказка ли ? Ми не .. не става .. без компромиси не става.

Мрънкалници ..



Тема Re: Темата енови [re: бо]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано20.01.13 23:30



О, не съм имала предвид, че кариерата е проблем. Напротив. Това е една от сферите, които предоставят на мъжа възможности за успех, себеутвърждаване и т.н. И то сфера, която аз много уважавам.

Въпросът е, че повечето от тях търсят възможности да блеснат, да се изявят, да покажат колко са безценни и в други сфери - множеството жени, което аз не възприемам като надежден показател



Това, което исках да кажа е, че мъжете 35-50, че даже и малко отгоре, не се стремят към сериозни връзки. Кариерата е една от причините. Желанието да натрупат опит и да не пропуснат нещо ценно и уникално от женски пол е друга причина. Има и още, ама ще навлезем в ненужна полемика.

Аз в никакъв случай, че не обвинявам тези мъже. Проявявам разбиране: някои от тях до момента са имали стабилни семейства, от които току-що са се "освободили" и е време вече да опитат и те своя късмет... А и не поставям всички мъже в тази възрастова категория под общ знаменател. Има и изключения... и надеждата ми, че съвсем случайно може да срещна някое от тях

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Тема Re: Темата енови [re: crystalkyle]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано20.01.13 23:32



Разбра ме ти ..

ми аз се поядосах .. леко само. Много леко ..

А често в такива случай покрай сухото, гори и мокрото. Бъдете мокри .. и стига мънкяли. Тва е ..



Тема Re: Темата енови [re: crystalkyle]  
Автор White_Witch (In Wonderland)
Публикувано20.01.13 23:32





А аз си мислех, че тези мъже вече са помъдрели

Винаги се прицелвай в слънцето. Дори да не го уцелиш, поне ще бъдеш сред звездите.

Тема Re: Темата енови [re: бо]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано20.01.13 23:37



Яяяяя бързо

Клепачите ти натежават....
Ядосал се бил...



Тема Re: Темата енови [re: White_Witch]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано20.01.13 23:42



Има една полска поговорка, за дявола, който дебне да почне да ти посивява косата.


Кой знае нас накъде ще ни избие тогава. Затова не ща да се заричам, не е от безпринципност, просто... гаранции само за момента, а някога... знам ли...
Ето и за теб .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.