Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Темата енови [re: valenty]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано21.01.13 22:25



то е ясно кой го е направил - БГ жена.
А ти защо точно на българин си се спряла. Разшири хоризонта - може да останеш приятно изненадана

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Темата енови [re: valenty]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано21.01.13 23:01



То сигурно е вярна приказката за секса и колелото, но не важи за личните взаимоотношения.За кога се отлагат и това отлагане не води ли после до невъзможност?

Невъзможност за секс ли имаш предвид?



Тема Re: Темата енови [re: valenty]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано21.01.13 23:04



Аз понеже за 40-50 не знам, та да кажа за 30-40.
Повечето са женени, на разведените им се хойка. Или лешперят, или много работят. Та надали е от възрастта.

Сега за половете. Ми аз съм жена с дете. Работя средно поне 10 часа на ден, с транспорта значи 11. Старая се (вече) да не работя уикендите. Имам ангажименти към детето всеки ден. Отдавна живея сама и съм отвикнала да се съобразявам с партнер до себе си. Често си мечтая някой да ми помогне с работата или домакинството, вместо да ме занимава с разходки по пълнолуние. Ще ми се види изключително романтично, ако някой ми донесе на работа 2 бири и вземе да копира 2 часа, докато аз пиша или смятам нещо по-смислено. После ще го скъсам от секс

Та и аз не ставам от тая гледна точка. Та надали е от половете.

Иначе си е до мерак. И техните (на твоите 40-50 годишни) и моите принципни мрънкания отиват на кино при подходящия човек. Приеми, че подходящият е съкровище. Няма как да е всеки трети или на всеки 3 месеца. Когато - тогава и ако.

Иначе да не помислиш, че съм идиот. И аз искам човек до себе си. Обаче щом съм такъв чукундур, явно не искам кой да е.



Тема Чудо!нови [re: PipilotaV.]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано21.01.13 23:47



Пак ми се размина!

Не че не съм направил за бой - казах на Пуфи глезльо. Пуфи е пуделът. Не си беше изял храната, пък на мен не ми се ядяха гранули от черен дроб... Абе въобще не й се давам аз, ъхъ! Просто се измъкнах ... пак с оня номер на Котарака в чизми от "Шрек" с хвататата шапка за периферията пред ония голеееми, влажни и жални очи... ... удари ми един зад врата и каза с отвращение: "Я бягай да измиеш чиниите!" Пфуу... пак ми се размина, ама тя моята си е душица! Убича си ме тя мене, ами как!? Иначе най-малко две счупени ребра не ми мърдаха...
Пък и не ме издаде на Мама (майка й), ето видя ли колко ме обича!? Щото ако Мама разбере, ще спа на студа в мазето при плъховете и хлебарките. То там има тръби на парното, но последния път така ми се наби гърба със стъклена вата, че още ме сърби... а може и от заздравяващите рани от точилката да е...

Та, Пипи, аз съм реализирал мъжката мечта за семейно щастие и домашен уют, щото съм я намерил - нея, Жената!!!

Хайде, Пипи, чао, че пералнята изпра, отивам да простра и да си лягам, ... че утре пак.

Редактирано от ЛAMБИ на 21.01.13 23:50.



Тема Re: Чудо!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.01.13 00:00



Йеееее, даже са те пуснали до компа по това време.



Хайде, Ламби, чао, пък ако имаш проблеми с гърба, свирни да ти пратя чудодеен мехлем. Нема се пуашиш.




Тема Стойностно, викаш?нови [re: valenty]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано22.01.13 00:08



Стойностно!? - Това вече е проблем!!!



Не, не че ги няма, просто са като принцесите пазена от триглавите лами. Е, може да не са триглави, но мерките им са 90-60-90 и с еей такива нокти, бе ако питаш мене си е чиста ноктопластика (каквото и да означава това), ама нейсе! Това са най-охраняваните мъже на света! Малко са богоизбраните, които могат да припарят до тях и повервай ми не са от женски пол.



Тема Re: Темата енови [re: valenty]  
Автор Ryan ()
Публикувано22.01.13 00:39



Възрастта, когато човек е натрупал разнообразен жизнен опит. Бил е от една, но и от другата "страна на барикадата". Допускал е достатъчно грешки, за да осъзнае какво може и какво не иска да загуби. Възраст, в която има достатъчно (и като брой, и като комплексност) ангажименти и отговорности, за да се е понаучил да ги управлява и балансира. Възрастта, когато бързо разпознава безсмислеността на някакви отношения и ги прекратява, за да не губи своето и чуждо време, освен ако това не е съвсем наред за двамата.

От едно време нататък, което се определя от житие-битието, не от годините, възрастта няма кой знае какво значение.

Да, безсмислените отношения са уморителни, но човек така е устроен - почива си и започва пак голямото търсене, намиране, понякога по-къс или дай бог продължителен успех. Нагоре, надолу и все нагоре!



Тема Re: Знам, знам...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано22.01.13 08:30



Той е една, минимум седемточкова калинка. Или по-скоро калин. Но не орела.

М+З=ВЛ




Тема Re: Знам, знам...нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано22.01.13 08:34



Чай ся, кафето и закуската в леглото ли са? Преди или след? Или по време на сутрешния... кво беше?
Най-мразим да ми сервират закуската в леглото, да знайш. Не за друго, покапвам си пижамата.

М+З=ВЛ




Тема Re: Темата енови [re: valenty]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано22.01.13 08:36



Какво значение имат причините довели до настоящото положение?
Знанието им няма да ти помогне да си намериш мъж.

А дори и да намериш "далновиден", зрял по твоите критерии мъж,
това съвсем не означава, че той ще си падне точно по теб - разумната 40 годишна жена, нали?

Житейско правило - не от сега, а от векове е, че след 40 години, хеле пък сле 50 години
изборът на жената за качествен, свободен мъж се стеснява по ред причини.
Срещу това не трябва да се възмущаваме и да драпаме, а да приемем спокойно
положението и да се съобразим с реалностите... да продължим търсенето на другарче,
без да трупаме горчивина и гняв срещу "несправедливостта на света".
Последното, всъщност е израз на нашата собствена "женска" незрялост.

В контекта на горното - апелирам за това да ценим правото си на по-задълбочен
избор на партньор, когато подбираме мъжете още на младини.
Спомнете си съветите на майките, като сте били на по 20+...не бяха ли верни?!


Може би още има какво да научим от тях - дори и като станем на 40+...ммм?

Не искайте много, за да може да платите цената.


Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.