Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Темата енови [re: Koм]  
Автор valenty (ветеран)
Публикувано21.01.13 19:56



Не съм казала, че професионалната реализация е недалновидност.
Недалновидно е да занемаряваш личните си отношения именно на тази възраст.
Характер и стереотипи се разгръщат именно на тези години.
То сигурно е вярна приказката за секса и колелото, но не важи за личните взаимоотношения.За кога се отлагат и това отлагане не води ли после до невъзможност?

Във всяка десятка има нула



Тема Re: Темата енови [re: бо]  
Автор valenty (ветеран)
Публикувано21.01.13 20:13



По отношение на стадата.....
ако го мислех и нямах надежди , че ще попадна някога на подходящи мъже щях да напиша именно по начина който си го формулирал ти
По отношение на въпроса който ми задаваш го разбирам двусмислено, за това ще ти отговоря по следния начин.
1.В отношенията си с мъжете които ми харесват съм по скоро наблюдател на техни реакции и ''танцувам'' спрямо възприятията им не ми е в природата да подмамвам, натискам или карам някого насила, като не им изнасям просто си отивам.
2.А що се отнася какво правя когато нещо не ми е по вкуса просто се опитвам да напасна нещата,обикновенно говоря Винаги, нещо от което повечето мъже бягат с цел да не си нарушат статуквото

Във всяка десятка има нула



Тема Re: Темата енови [re: 4ycмивkи]  
Автор valenty (ветеран)
Публикувано21.01.13 20:16





Във всяка десятка има нула

Тема Re: Темата енови [re: Ryan]  
Автор valenty (ветеран)
Публикувано21.01.13 20:27



Привет Ryan,

Благодаря за милото мнение което си ми написал.
Не се притеснявай за мен не си втълпявам, просто съм малко уморена от безмислени отношения.....
Поне на тази възраст туй не е така, съвсем не е така
А коя е възрастта която ти визираш?

Във всяка десятка има нула



Тема Re: Знам, знам...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор valenty (ветеран)
Публикувано21.01.13 20:33




Аз сигурно трябва да съм мъж щото и при мен се получава така
няма отърване от мъже за секс с лопата да ги ринеш.
То и такива като теб и с твоето мислене с лопата да ги ринеш
нещо стойностно ми се иска

Във всяка десятка има нула

Тема Ламбинови [re: ЛAMБИ]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано21.01.13 20:43





Признай си .. молим те, тва за половия живот, отказите и разликите при мъжете и жените, не си го измислил ти ..

Ашколсун ..



Тема Re: Знам, знам...нови [re: valenty]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано21.01.13 20:51



Ако това ще те успокои, и за нас е същата история, пу*ки дал Господ .. душите са малко. И са ценност, комбинацията от двете ..

Ама не мрънкаме че ги няма .. търсим, търсим

ко си мислите, че е лесно да се обладават стотици летви, докат намерим вярната комбинация ли ?

Мдамм .. що се жертваме и ние ..



Тема Re: Знам, знам...нови [re: бо]  
Автор valenty (ветеран)
Публикувано21.01.13 20:58





Във всяка десятка има нула

Тема бо, ...нови [re: бо]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано21.01.13 22:21



... аз си го измислих.



... обикновено не се доверявам на други, пък и не помня чужди "умности", освен грозен и отпуснат съм и тъп..



Тема Re: Знам, знам...нови [re: valenty]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано21.01.13 22:25



нещо стойностно ми се иска - за толкова години зад гърбът си нищо стойностно ли не намери и защо.Стойностното си знае цената, ти какво предлагаш насреща?
Нищо лично, само давам мнение по темата ти.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "


Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.