Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Знам, знам...нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.01.13 17:43



Само толкова ти е нужно? Или по- скоро достатъчно?
Не бих те съветвала да имаш такава програма- минимум. И задачата не ечак толкова трудна, колкото ти изглежда. Но ми изглежда лишена от смисъл.




Тема Re: не вади пистолета:)нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано21.01.13 17:44



Живей, че аман от стрелящи се напоследък!...аз например се кефя на кекса си и ухаещото пране, готвя, чистя и ми е кеф да си стоя у нас. Съпругът вади парите най-вече. Аз посрещам-изпращам него, детето-ангажименти с тях бол:)...през останалото време поработвам по малко моят си бизнес, гледам си хобитата.
Външната среда трудно ми понася от десетина години насам. Преди това съм си взела лайфа с лихвите



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Редактирано от Lira Emerald на 21.01.13 17:45.



Тема Re: Знам, знам...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано21.01.13 17:50



Не схвана намека - разбира се, че не е задължително да се застрелям или оженя, просто с тия хиперболи подчертавам, че е рядкост. Но и може би аз все още не съм и чак толкова стар и за това средата около мен е такава.



Тема Re: Знам, знам...нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.01.13 17:53



Ами, почакай да остарееш- може и дотогава да се научат.






Тема Re: Знам, знам...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано21.01.13 17:57



Ще видим.



Тема Re: Знам, знам...нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано21.01.13 18:06



Така сладко ви течеше лафът, че не ми се искаше да се намесвам, обаче... момко, ако някога, някой ми беше рекъл, че ме желае страстно, щото съм... добра домакиня, щях незабавно да загубя интерес към компанията и офертата му.


Макар че, като се замисля, дори и на "лелкина" възраст, пак така бих реагирала. Може би на 70, да ми прозвучи романтично.

Та не се бой, дори и да има някоя биваща домакиня около теб, надали ще го разбереш.
Преди много години мина времето на жената домакиня. Сега жената е И домакиня, наред с много други неща, които е. Отвори очички и гледкай. Те стващите да домакинстват, често си носят тези качества подмолно и скрито, не ходят с препасани престилки насам-натам...
Айде, като станеш голям и се ожениш, да черпиш един локум!



Тема Re: Знам, знам...нови [re: Raf OFecin]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.01.13 18:14



А и човекът си е сговорчив даже.






Тема Re: Знам, знам...нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.01.13 18:15



Влез във Фейсбук и виж колко конкурса на кулинарни и всякакви такива теми има!

Всеки ден приятелки ме молят да гласувам за произведенията им.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Знам, знам...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано21.01.13 18:16



Направо те сваля даже, ама ти се правиш, че не забелязваш



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Знам, знам...нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.01.13 18:16



Ама тя ще те иска ли?

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.