Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Знам, знам...нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.01.13 17:06



Добре, сладурче. Започвам да се притеснявам от този момент. А ти си помисли сериозно по въпроса защо статистиката показва, че при мъжете, които живеят самотно, има доста по- висока средна смъртност, отколкото при жените в идентично положение. По принцип.






Тема Re: Знам, знам...нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.01.13 17:06



Има една теория на някакъв руснак. Ще я карам по спомени, ама ставаше дума за това, че ако оценим по точки един човек по скалата, да речем, от едно до десет (оценяваме всяко качество), в крайна сметка се събират хора с подобен сбор точки. Та, може да губим по точки откъм години, но пък печелим откъм социален статус. Това важи и за мъжете, и за жените. Следователно, както някои 40-50 годишни мъже се женят за 25-годишни жени, защото едните имат младост, а другите пари, така и при жените няма проблем да се случи същото, ако толкова държат на 25-годишни момчета. Има и други комбинации- примерно единият е хубав (умен) и възрастен, а другият не толкова хубав (умен) и млад и т.н. Разглеждам прости примери, а обикновено е съвкупност.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Няма проблеми!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.01.13 17:06



Охооо, до вечерта колко поводи за бой имаш време да сътвориш.






Тема Re: Знам, знам...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано21.01.13 17:07



Щото мъжете наистина страдат, когато им липсва любов, а жените се оправят и с вибратор.



WALL·E

Тема Re: Знам, знам...нови [re: Haглeц]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.01.13 17:08



Абе, не позна. Имам какво да кажа и по последното, ама ще се въздържа.




Тема Re: Знам, знам...нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано21.01.13 17:09



Мноо сложни неща им обясняваш.
Остави ги да вярват, че са харесвани от 20-годишните убавици.
Все пак е по-добре да общуваш с мъж със самочувствие, отколкото с мъж без.



Тема Re: Знам, знам...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано21.01.13 17:09



Мъжете живеят по-малко от жените по принцип. Но има и нещо, което всеки, предполагам е забелязал: повечето стари ергени са жизнерадостни и отворени хора, с които ти е кеф да седиш на една маса. Което в никакъв случай не може да се каже за повечето стари моми.





Тема Re: Знам, знам...нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано21.01.13 17:11



Пипилота ме подсети за един виц
Подгонила Ламбевица Ламби и той се скрил под леглото.
Тя крещи:
- Ламбее, излизай, че ти счупих главата!
- Няма, няма, да видиш че мъж командва в тази къща! - "храбро" отговаря Ламби из под леглото.

Та и аз няма да наваксвам!!! Оправяйте се сами!



Хм, Кроасанче, точно в това е кефа, че нито съм красив, нито стегнат, ама ... капо не оставам.



Тема Re: Знам, знам...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано21.01.13 17:11



Мнението ми беше умишлено непълно.
Но все пак поне първата му част е вярна според мен.

WALL·E


Тема Re: Знам, знам...нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано21.01.13 17:12



повечето стари ергени са жизнерадостни и отворени хора, с които ти е кеф да седиш на една маса

хахахахахаха

Затова баба ми/която беше с три брака и едва се отърва от четвърти/ ми даде само един съвет - по-добре два пъте разведен, отколкото стар ерген.
И аз спазвам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.