Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема За отношениятанови  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.01.13 22:55



Когато Ви удрят удряте ли?
Когато Ви галят галите ли?

Кога постигате почвече в отношенията с хората - когато ги удряте или когато се опитвате да ги разберете?

Майка ми ме упреква, че съм много мекушава с бащата на децата ми. Ако поискал и ризата от гърба ми, щяла съм въпреки всичко да му я дам. И това е вярно, ако преценя, че му трябва повече отколкото на мен ще му я дам.

Конкретните поводи са два: Единия той иска да му дам около 1000 лева, защото ми е ремонтирал колата. Той я ремонтира без моето знание и съгласие. Казва, че го е направил заради децата, да ги возя в изправна кола. Аз смятам, че трябва да му дам парите. Да, трябваше да ме попита и е сгрешил, че не го е направил. Но сега има нужда от пари, а все пак е мило и отговорно от негова страна, че направи ремонт. Не искам да става "Направи добро, изяж л''но".
Втория - иска някои от играчките на децата, които той или майка му са подарили на децата. Играчки, с които аз и децата не играем. А той с децата биха играли с тях. Аз нямам против да му ги дам. Написах списък, подарили са над 50 броя играчки. ТУк и без това има кошмарно много играчки, което не е възпитателно.

Какво бихте направили Вие в тези случаи? А какви ще са резултатите?

В защита на мъжа ще добавя, че когато му поисках прахосмукачката, той просто ми я донесе. Молеше ме да ми сглоби мебелите, дойде и ми ги сглоби. Когато си тръгна, макар че имаше ключ и достатъчно време, не е взел нищо, което аз или децата бихме могли да ползваме.



Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано04.01.13 23:10



По първия въпрос - той колко пари е дал за ремонта? Не време и нерви, а чисто пари? Ако е дал такива - можеш да ги върнеш. Да му плащаш за услуги дето уж за децата - е нелепо.

По втория - давай всичко, което не ползвате редовно. Вещоманията не е добро нещо.

По третия дето не си питала - Дала си му всичко. Не го обвинявай, че не му е достатъчно. И не го "прикотквай" вече.



Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.01.13 23:23



И аз като майка ти смятам.

Спомням си, че той беше против да си купуваш кола. Дори не дойде с теб докато я оглеждаше, плащаше и т. н.

Сега пък пари ще иска, че я бил завел на ремонт.


Ами мъж е, това му е работата!
Ако до 1000 лв е опрял да са му проблем, какъв мъж е!





Тема че вие кога се разделихте...нови [re: Beщицaтa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.01.13 23:25



... егати тъжната тема...

Ако внимаваш какво говориш няма да се чуеш какви ги приказваш!


Тема Re: За отношениятанови [re: Melany99]  
Автор kikimonik (nevidimka )
Публикувано04.01.13 23:27



Що да не му я дадеш, ако на теб не ти трябва?
Но пък за ремонта- не съм съгласна. Имал-дал. Не си го молила, не си длъжна да ги връщаш. Ами ако нямаш и за това не си направила ремонт на колата. След като той е платил ремонта, значи е искал да ти помогне и не е редно, да ти иска пари за това.



Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано04.01.13 23:28



той ли те изрита или ти него



Тема Re: За отношениятанови [re: 2biri]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.01.13 23:33



По първия въпрос - дал е около 1000 лева. Според майка ми след като не съм знаела за ремонта и след като, ако съм знаела не бих се съгласила, не трябва да му давам нищо.

В първия момент и аз мислех, като майка ми, ама после се размислих и реших, че по правилно е да му дам парите.

За играчките. Според майка ми - не трябва да ги давам. Ако все пак ги дам, да му кажа нещо супер гадно и язвително, че да го боли и дълбае.

Наистина всеки път, когато се видим, той казва по нещо язвително. Все в някой от многобройните му смс-и има нещо язвително или обидно. В първия момент ми става неприятно, след 10 минути съм го забравила.

Трябва ли и аз да бъда язвителна и критична?! Мога го, но не ми се иска. Не виждам ползата от това. Имам чувството, че ако го правя, ще падна на някакво ниско ниво и няма да се уважавам. Майка ми смята, че ако някой я остави да го удря, тя ще го удря все повече и повече.



Тема Re: За отношениятанови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано04.01.13 23:34



Нежният той



Ще пуснеш ли тема?



Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано04.01.13 23:37



Ако имаш излишни - дай му. Ако нямаш - недей.
За играчките - твърдо давай.

За гадното и язвителното - няма никакъв смисъл. И за двамата. Не сте си преживяли раздялата още.



Тема Re: За отношениятанови [re: Melany99]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.01.13 23:38



Ами може да му трябват пари, знам ли. Дал ми е 4 лева повече за децата и ми пише, че следващия месец, ще си ги удържи. Досега не е бил такъв. Може да е закъсал.

Ремонтът го е правил преди повече от половин година и тогава каза, че не си иска парите. Сега е преосмислил.

Абе, в наш'та връзка, май аз бях мъжа, ама него много го биваше за женската роля.

И той ме обвини накрая, че съм била "жената - мъж".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.