Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.01.13 02:58



тогава не разбирам - защо ти е вземал колата?
За какво те съди?



Тема Re: За отношениятанови [re: Koм]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано05.01.13 03:17



Ремонтът на колата беше преди месеци. Аз я оставих през зимата да и падне акумулатора. Напролет попитах човека дали ще ми го зареди, защото има нужното устройство, или да ме научи аз да си го зареждам, или да моля съседите.

Той изсумтя, взе ключовете и документите на колата. След месец- два ми съобщи, че и е направил ремонт и той струва толкова и толкова. Той счита, че е неразумно да се купуват стари коли, защото даваш много пари за ремонт, което си е вярно. Аз си купих стара, защото знаех, че може и да не се реша да я карам. Тогава му казах, че нямам излишни пари за скъпи ремонти, и че е трябвало да ме пита, но когато имам пари ще му ги дам. Той каза: Не ти ща парите, направих го за децата. Ти си луда, ще ги качиш на развалена кола.

Сега се оказва, че си ги искал. Няма лошо според мен.

Съди ме за това, че иска да взема децата два уикенда в месеца и през някои от празниците и 45 дни лятото. Нямам против да ме съди, напротив, така нещата ще се подредят. Разбрали сме се, докато ме осъди, да взема децата, както той иска, т.е. според горенаписаното. Но има случаи, когато те не искаха да ходят - надявам се, че ги преодоляхме, или когато са болни - тогава не знам какво се прави. Давам децата, но ми е много мъчно, знам, че ще го преодолея. Писането в предните теми ми помага да погледна по-трезво и спокойно на ситуацията.



Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.01.13 03:27



Не разбирам - като нямаш против - за какво те съди? Има излишни пари ли? Ако е така - да ми ги прати на мен.



Ако сте разделени - спри да му искаш услуги, въобще - ако не можете да се държите като хора без връзка - спрете да се срещате и нещата ще почнат да се успокояват.
Намерете си нови връзки и - така. На мен ми се струва, че той нещо се опитва да те "наказва", а вероятно и ти си така. Има ли някаква причина за подобно поведение? Изневяра, примерно?

Трябва да решиш за себе си накъде ще вървиш - знам, че е трудно, ама няма да имаш мир докато не го направиш. Едното решение е - без него - тогава късаш всички връзки с него и изграждаш нови. Ама - завинаги, а не за 2 седмици. Другото решение е - чакаш го да ти прости или да му дойде акъла - тогава продължаваш както сега и се надяваш с риск никога да не се случи.


Звучи страшно - знам, ама всички сме минали от там. При теб продължава дълго, обаче... раздели, събирания, деца, пак раздели...



Тема Re: За отношенията *DELETED*нови [re: Втасахме_я]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано05.01.13 03:28



Прочетох те преди да се изтриеш. И ти благодаря, че пишеш и си много права.

Най-добре е да спра да пиша, хем да не си вадя кирливите ризи, хем да не ви навявам спомени и да отварям зарастнали рани.

Не съм раздразнителна, само се шегувах. Аз и в най-голямата трагедия, като попадна, все ще намеря повод за шега и за смях.



Всичко ще мине и ще се нареди или аз ще го наредя.

Все още изпадам във въртопи, а като напиша тук и Ви прочета и излизам от въртопа, за да попадна в следващия, де.

Извинявай, извинявай за всичко, което написах.

За да те разсмея ще ти кажа, че водих децата при една приятелка да се запознаят с котката и. Че аз съм против домашните животни и децата растат в неживотинска среда, а не е хубаво. После Васи ми обяснява: Аз галих котката по бялото, не по черното. И това няколко пъти. Аз: Добре. Вечерта Васи: Аз галих котката по бялото, за да не си изцапам ръцете, ако я пипам по черното.

Наско: Котето имаше розов нос, а ти защо имаш розова уста?



Тема Re: За отношенията *DELETED*нови [re: Beщицaтa]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано05.01.13 03:41



А да, бе, земи сега, че с мене се съобразявай. Ма ти верно голем тиквеник ше дойдеш! Любезен лос такъв!:-))))))

Затва се изтрих, защото всичко си има време, място и смисъл. Трябва да пишеш, щом ти помага. Не се знае от кой храст ще излезе заровеното куче.:-))))
Сичко ше се намести за добро. :-)

Слушай, тоз таксиметър на колко е?:-)))))))))))))))))



Тема Re: За отношениятанови [re: Koм]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано05.01.13 03:43



Някои сме хронични направо.



Съди ме, защото така е решил. Смята, че аз съм виновна, че дъщеря му ревеше и не искаше да ходи при него. Тя преди ходеше, но детската градина и това и дойдоха вповече. Беше само 2 пъти. Сега вече и харесва да ходи.

Но пък после децата се разболяха и пак не ходеха. Според него, те не са били наистина болни. И бележката от лекаря не помага, защото аз съм му била носила подаръци. Децата бяха наистина болни. Предложих му или да идва с нас при лекаря, или да ни смени лекаря. Само мир да е.

Със сигурност има причина за подобно поведение и причината съм аз. Нямам идея какво съм му направила. Не съм му изневерявала, откакто пак сме заедно. В 4-те години, в които не живеехме заедно и той беше казал, че сме свободни, съм имала връзки, в моменти, когато съм считала, че сме прекъснали отношения.
След като се разделихме, имахме само един разговор, в който аз попитах защо, той каза, че не му се обяснявало (точно тогава, тук имаше тема, че хората предпочитат разделите без обяснения) и че имам много високо его. После написа, че съм "летяла в облаците" и било добре да се приземя.

Много неща ми се случиха накуп. Искам да ги подредя, после ще продължа напред. Смяташ ли, че има мъж, който доброволно ще се навре в нашата лудница? Защото аз - не, а дори да се намери, няма да му позволя, защото ще ми е жал за него. Защото ако някой реши, че има сили да се навре, ще е смел и сърцат човек или напълно луд.

Та първо ще превърна лудницата в нещо нормално и благоразумно.



Тема Re: За отношенията *DELETED*нови [re: Втасахме_я]  
Автор щицт (smilestears)
Публикувано05.01.13 03:50



В профила съм си сложила, че може да ми се пишат бележки, сега се проверих.

Може би има проблем в дир-а, защото писах на Анбра преди дни, а тя, май, не ми е получила бележката и ми излезе съобщение за грешка.

Таксиметъра е на 40 и няколко, ти сега какво, кат си напред с материала, викаш: Запознай ме, а?!

На мен ми е любимец дядото-съсед 27-ми набор. Дано и аз съм толкова жизнена на тези години.



Тема Re: За отношенията *DELETED*нови [re: щицт]  
Автор Вещицата (smilestears)
Публикувано05.01.13 03:53



Този Дир какво направи с Ника ми?!

Направо го сдъвка!





Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано05.01.13 04:35



Единия той иска да му дам около 1000 лева, защото ми е ремонтирал колата. - твърдо НЕ.С тази кола ти возиш децата Ви.Обясни му, че тези 1000лв., които той е дал за ремонт / благодаря за което /ти компенсираш с N лв. за гориво, консумативи, засраховка и т.н. неща за същата тая кола с която возиш Вашите деца.
Щото иначе - той дава 1000лв. за ремонт - ти даваш 3000лв. за гориво и консумативи... ми вземете си счетоводител и си делкайте разходите или продай колата и ползвай градския транспорт.
Срамота. но си мисля, че тези искания не са от него, а от "маминка'та му стара".


Втория - иска някои от играчките на децата, които той или майка му са подарили на децата. Играчки, с които аз и децата не играем. - няма начин, щото "Подарена къща назад се не връща".Можеш да ги дариш, изхвърлиш, но не и да ги върнеш - на нещастие ми звучи.
П.П.
Ако толкова е закъсал, да ти поиска заем и ако имаш възможност - дай му.Но заем, а не "номера от селски вечеринки".

Редактирано от Hoй на 05.01.13 04:41.



Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.01.13 07:53



не знам дали има такъв мъж... сигурно има, но сега за теб е по-важно да се подредиш, както казваш. Мъжете са лесни - жена без мъж не е останала.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.