Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: че вие кога се разделихте...нови [re: parvaty]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.01.13 23:41



Разделихме се преди 6 месеца.

Тъй като аз винаги търся доброто у хората. Считам, че всеки човек се смята за добър и счита, че това което прави е добро. И се опитвам да го разбера. И когато си представя неговата гледна точка му влизам в положението. И рядко удрям или съм язвителна. В грешка ли съм?

Трябва ли да пердаша по-често всички наред?



Тема Re: За отношениятанови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.01.13 23:42



Той си тръгна. Не съм го изритала. Ритам само топки, вода и пясък. За друго не се сещам.





Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.01.13 23:43



Да се оправя!

Ако имаше семейство, което той трябва да издържа?
Ако ти нямаше доходи?

Представи си, че си в майчинство, нямаш възможност да работиш нещо вкъщи и той трябва да издържа всички?
Другите мъже как се справят?

Нещо е научен много все откъм лесната страна.

Ами направил е две деца, трябва да си носи отговорността!



Тема Re: За отношениятанови [re: kikimonik]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.01.13 23:44



За ремонта и аз в началото така го виждах. Ама преди е имал и е дал. Може би сега няма, затова иска. Макар че ги искаше спешно, като му казах, че в такъв кратък срок физически не мога да ги дам, каза, когато мога.



Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор kikimonik (nevidimka )
Публикувано04.01.13 23:45



Ох - извинявай ама той не знае къде го сърби. А и най-вероятно маминка играе доста голяма роля и му плямпа, а той слуша и прави глупости. След като ще си удържа от парите за децата ви- не му връщай за ремонта- И ако каже, че ще си ги удържи- язък за отношенията ви преди.
Аз съм доста крайна и за това съм на такъв ред, като моя сега.
И още нещо ми е интересно- иска си играчките, които той и майка му подарили на децата. Ми връщай му ги- ама не си струва да го обиждаш. Той май не заслужава да има деца. И не е въпроса в това , дали вие играете с това или не. Въпроса е, че си иска нещата които е подарил на децата.
Май е доста огорчен този човек.
И на мен ми подариха нещо, малко преди да се разделим. Сега ми иде да му го върна, нищо че ми трябва и без този подарък съм за никъде. Ама хей така- като не ме искаш- на ти си нещата, не ми трябва твоята помощ. Силна съм и ще се справя и без теб/ май прозвуча по детски/





Тема Re: За отношениятанови [re: 2biri]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.01.13 23:47



Ха така.

Гадно и язвително се държат само слабите и неуверени хора. Правилното отношение е да ги успокоиш, да им вдъхнеш увереност, да ги обичаш, да им напомниш за силните им страни и да ги пратиш да вършат нещо по-полезно.



Тема Re: че вие кога се разделихте...нови [re: Beщицaтa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.01.13 23:54



не си... всеки си има Път в Живота, и всеки наистина смята себе си за прав! а ти добре правиш, че не удряш (освен топки, а там много боли, съм чувала

)! има Кой да раздава правосъдие, съответно бой! добре правиш, че не посягаш... и аз не бих посегнала

Ако внимаваш какво говориш няма да се чуеш какви ги приказваш!

Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано04.01.13 23:54



Аха, класически случай. Нещата явно не се развиват според фантазиите му (в които със сигурност присъства нещо русо и цицоресто), сега се натиска обратно. Жалък лузър, намери си пистолет и го застреляй в главата.



Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано04.01.13 23:55



А кво е ремонтирал, всъщност?



Тема Re: За отношениятанови [re: Melany99]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.01.13 23:57



Нещо е научен много все откъм лесната страна.


Права си. Досега винаги е печелил много пари и то без особен труд. Просто не мога да си представя, че няма.

Но основният ми въпрос е как е разумно да се държим и да постъпваме? И ако не нариташ другия, не му се скараш, не обидиш, не иронизираш, това правите ли те мекушав?

Според майка ми: Той знае, че каквото и да поиска от теб, ще го получи. Знае, че може да си прави и говори каквото си ще и нищо няма да му направиш.

Според мен, ще го получи само ако е разумно. И какво мога да направя срещу неговите думи и дела - или се опитвам да го разбера и да му обясня, или ако ми е писнало, го игнорирам. Идеята да му се връзвам и да се "дърлим" не ми допада, изисква време и енергия от моя страна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.