Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: За отношениятанови [re: Вещицата]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.01.13 11:11



Майка ти е права. Естествено не и за мекотелото.

Тя познава теб, познава и ситуацията. Явно, като не е успяла с леко и внимателно да те "вразуми", е решила да го направи рязко и с шамар. Казала ти е следното - това, че ти си мека и добра, и искаш да виждаш само доброто, не значи, че света наоколо мисли и вижда като теб. И ти трябва да се впишеш в този свят с адекватното отношение. Някъде ти бях написала - доброто в повечето случаи не се приема като такова, за съжаление, а като даденост и нещо полагащо ни се. Ми не - не винаги доброто ни се полага. Понякога напълно сме си заслужили и шамара. И едното и другото трябва да можем да оценяме.





Тема Re: За отношениятанови [re: PipilotaV.]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.01.13 11:36



Е то тва е идеята, де ... и на него да не му хареса.







Тема Re: За отношениятанови [re: 2biri]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.01.13 11:47



Ако наистина това са смс-ите, че те сякаш от един човек са писани Да, и на мен ми беше трудно да разгранича кой какво е писал.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За отношениятанови [re: PipilotaV.]  
Автор Вещицата (smilestears)
Публикувано06.01.13 11:53



Ще го игнорирам. Това е поведение, с което мога да се справя.

Засега не мога да бъда войнствена и нападателна. Имам други приоритети. Достатъчно ми е, че трябва да отделям и време, сили и средства за съдебния процес.



Тема Re: За отношениятанови [re: Raf OFecin]  
Автор Вещицата (smilestears)
Публикувано06.01.13 11:58



Не се притеснявай. Аз съм "дебела глава" - всяко нещо трябва да ми се каже 100-тина пъти, докато стигна до: "А така ли?! Да, така е. Ама как не съм се сетила досега. Много си права. Така ще направя. Ама ти защо не ми го каза до сега?!"



Знам, че ще изтече време и ще мине. В момента съм в труден период от живота си и сякаш всичките ми мисли и действия от минало и настояще са грешки. Това силно подкопава увереността ми в самата мен. Крайно неприятно е.



Тема Re: За отношениятанови [re: 2biri]  
Автор Вещицата (smilestears)
Публикувано06.01.13 12:07



Ако наистина това са смс-ите, че те сякаш от един човек са писани

Лика-прилика сме си ние двамата.



Лира е права в темата за психично болните - Не се свързвай с луд. А ако и двамата са идиоти, като нас, връзката следва да е забранена със закон.

И аз съм изумена, че си на 42. Мислех, че си около 30.


Ето случай, когато думите, че изглеждам по-млада, ме карат да се чувствам засрамена.

На всяка възраст можеш да се чувстваш неуверен. И на стари години повече отколкото на по-млади, защото съм натрупала повече опит.



Тема Re: За отношениятанови [re: Вещицата]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.01.13 12:14



Стига с тоя съдебен процес, бре ! Нали искаш и твърдиш, че виждаш хубавото ?! Ето ти едно - не съдят теб ! ... а се постановява решение за регламентиране на вижданията на децата, тъй като нямате брак и тъй като не се развеждате, на което дело за развод това регламентиране се прави. И това ще се случи на едно заседание точно, ако сте се споразумели предварително. Регламентът ще е и в твой плюс.
Смени посоката на мислене - това ти казвам. Не те информирам за процедурата.







Тема Re: За отношениятанови [re: Вещицата]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано06.01.13 12:14



Мислех, че си на 32. Не е възможно да си такъв лапнишаран! Какъв ще да е мъж, няма да му хрумне да ми пише такива смс, защото отдавна ще да е сложен на място. Ще да съм му обяснила, че две деца ми стигат и или ще се държи като баща и мъж или ще се пръждосва от живота ни, защото ме натоварва физически, психически и финансово с претенциите си. От този момент нататък да не ме включва в решенията си и да не очаква компенсация на бащините си задължения. Той е баща, но не и съпруг и глава на семейство, така че да се въздържа! Ей такива неща! На, бившият не е посмял да ме притесни! Не го знам жив ли е!
Докато не обърнеш другата страна и не почнеш да режеш до кокал, разбирай до здраво, спокойствие няма да видиш!



Тема Re: За отношениятанови [re: Вещицата]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано06.01.13 12:16



Абе, моме, знам какво ти е. Когато се видяхме с теб за първи път, ми обяснявахте колко хубаво съм слабичка... Един клубар ме нарече деликатно - грацилна... Пък аз се бях самоизяла от тормоз, който в основни линии сама си създавах.
Тези моменти са тежки и си имат фази. Никой не е щракнал с пръсти и не ги е решил от днес за утре. Ако трябва мини си и през автофрустрацията, но дръж ясно в съзнанието си, че е само етап. Не задълбавай. Доколкото разбрах, скоро започваш и работа.
Дръж буден инстинкта за самосъхранение, защото тези деца на теб чакат!
И не губи сили да анализираш него, ами анализирай себе си. Само това има смисъл.
Разбира се, че ще мине! Нищо не е вечно.



Тема Re: За отношениятанови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Вещицата (smilestears)
Публикувано06.01.13 12:16



В някои отношения си приличаме с този човек. Били сме заедно много години. Даже на външен вид си приличаме.

Според една приятелка, която се занимава с астрология, Имали сме някаква невероятна звездна хармония, нещо като създадени един за друг.

И никога не съм писала, казвала, смятала, че аз съм добрата, а той злодеят. За мен лично в много случаи от нас двамата той е по-добрият - и когато режеше ноктите на децата, а аз се страхувах, и когато ги хранеше с мляко от биберон, и когато ставаше рано сутрин да ми сготви храна, преди да иде на работа, защото кърмя и трябва да ям ...

Всичко това е приключило. И двамата сме грешили, аз повече, защото съм жена и е трябвало навреме да се усетя и да променя посоката. Сега остава само да се разделим цивилизовано, за да можем на сватбите на децата си да си кажем "Здравей. А не да се правим на непознати."




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.