Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: За отношениятанови [re: Вещицата]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано05.01.13 14:20



Това някаква шега ли е?






Тема Re: За отношениятанови [re: PipilotaV.]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано05.01.13 15:32



Тя нищо лошо не мисли за него, тя се чуди как и откъде и от 9 кладенеца вода носи, само и само да му докара някой плюс...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор korani7O (ентусиаст)
Публикувано05.01.13 15:38



За играчките съм абсолютно "ЗА"! За парите си помисли още веднъж!





Тема Re: За отношенията *DELETED*нови [re: щицт]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано05.01.13 15:47



Не, от теб бележка не съм получавала, но дир-ът има непрекъснато някакви проблеми...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано05.01.13 15:57



По същество бих ти казала само това - човек единствено с достойнството си живее цял живот - останалото, децата включително - е до време.
А ти го тълкувай както искаш.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: За отношениятанови [re: Beщицaтa]  
Автор korani7O (ентусиаст)
Публикувано05.01.13 16:00



Моля да ме извиниш за въпроса, на колко години си?





Тема Re: За отношениятанови [re: Вещицата]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано05.01.13 16:03



Mdaaa...следващото действие ще е взаимствано от добре познатият ни спектакъл - "Обличането на Венера"...с лафа: "Кой купИ жабата?"...с отговор песента на Лили Иванова: "Кой ражда болката?"



Вещи...положението е бая сериозно!

Имаш си работа с голям инфантил и много дребнав, силно комплексиран човек всъщност, което го прави отявлен психоагресор...само не развивай стокхолмски синдром, в което вече не съм сигурна съвсем дали вече не е на лице.

Докато бях навън сега си мислех по твоя казус. Остави, че работата на медицина избива:))...друго си мислех: Абе той да не иска да му се молиш да се върне, ама така, не просто-"Моля те, обичаме те, върни се и нека продължим като зрели хора"...а така драматично с лазене на колене, плач и унижение на макс от теб, целуване на обувките му, обещания как и какво и аз не знам:) ...той да представи списък с условията си, ти да се съгласиш с всяка точка и в замяна да нямаш нито едно дори предложение за условие?

Радвай се, че сте нямали поне подписан официален брак.



Тема Re: За отношениятанови [re: Raf OFecin]  
Автор korani7O (ентусиаст)
Публикувано05.01.13 16:18



Много добра характеристика и на други мъже, непознати вам!!!



Редактирано от korani7O на 05.01.13 17:24.



Тема Re: За отношениятанови [re: Lira Emerald]  
Автор korani7O (ентусиаст)
Публикувано05.01.13 16:27



+1 На всичко отгоре си мисля, че занимавайки я със себе си, той се надява тя да е достатъчно неспокойна и да не помисли за нова връзка! Няма да е с нея, но и тя да не е с друг!





Тема Re: За отношениятанови [re: korani7O]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано05.01.13 16:32



Значи това е един обикновен мрънкач-тормозчия-недоволник...ми тежко и горко и тогава, ако не се стегне и да го постави на място.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.