Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Наближава ли...  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано30.12.12 21:08



краят на връзката ми... това непрекъснато ми се върти в главата. Опитвам се да бъда оптимистка, държа се като човек с розови очила, вярвам в доброто и човека и само половин час след това съм потънала в някакви депресивни настроения....
Опитвам се да се държа заради него и дъщеря ми. Но вечер не мога да спя, седя до късно пред компютъра, чета електронни книги, пуша като комин и опитвам да се успокоявам с чаша червено вино.

Сигурно е тъпо, но просто не знам как да се справя. За първи път се чувствам толкова ужасно сама в бъдеще време.

Той дори не подозира. И не бих искала да заподозре.

Споделям го с вас, като непознати и близки приятели. Простете, че ви товаря в тези хубави празнични дни с глупости.



Три години ми се струват като безкрайно много време. Почти завинаги. Знам, че на практика няма да е така, имам планове да пътувам, той ще се прибира... ноо перспективата да остана сама след една седмица ме хвърля в някакво безвремие и безперспективие (неологизъм ) и не знам, ама изобщо не знам какво ще правя на следващия ден, седмица, месец....

Хубава вечер ви желая, приятели и благодаря ви че ви има.
И весело посрещане на новата година.



Тема Re: Наближава ли...нови [re: Gyly]  
Автор Melany99 ()
Публикувано30.12.12 21:13



Я, се стегни!
Недей да пишеш такива романи!
И да идва краят значи така е трябвало да стане!
За какво седнала да се притеснява!

Ами може пък по-добро да те чака!

Предръдки!





Тема Re: Наближава ли...нови [re: Melany99]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано30.12.12 21:17



Не знам дали си имала време и възможност да прочетеш темата ми от преди около 20 дни. Истината е, че половинката ми заминава да работи в чужбина за три години. не ми се повтаря, но аз реших да си остана в България по най-различни, доста прозаични и според някои твърде практични причини, далеч от романтизма и емоцията....

Та раздялата ни наближава. Поне физическата. След една седмица.



Тема Re: Наближава ли...нови [re: Gyly]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано30.12.12 21:19



Времето ще покаже кое-как



Иначе наистина наближава един незавиден период на адаптация и попадане сякаш в "празно пространство". Липсата, промяната, лутането в новата реалност.
До седмица леко ще то поразмине...до месец трябва да си се постабилизирала...а след това сама ще усетиш всъщност като как ти се живее и ще си пренаредиш програмата в дните и седмиците

п.с. Решението си беше твое и сме длъжни да го уважим, защото това е ТВОЕТО решение. Дано е правилното.

Лично за себе си знам, че не бих постъпила така. Когато съм с някой и той е с мен, значи сме винаги заедно, дори да се наложи да се лиша от някои неща и рутини.



Тема Re: Наближава ли...нови [re: Gyly]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано30.12.12 21:20



Три години са само миг от вечността.
Ако усещаш края преди някого, значи ще си готова за него, когато настъпи в действителност. Е, поне мисловно, защото сърцето не признава логики и си бие по своему.
Съвети лесно се размяткват, но е ясно, че стигайки до тази точка с края, ще има зор.
Бе, я се стегни!
Утре сутринта денят ще е прекрасен.
Не лъжа! Не съм царо, но ми повярвай! :)

WALL·E


Тема Re: Наближава ли...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано30.12.12 21:23



Не го отричам, нито съжалявам за решението си.

Просто си мрънкам.

Сега започвам постепенно да осъзнавам, че за втори път за едни никакви 6-7 години оставам сама... и започва да ми омръзва да се справям сама с всичко. Но сама си го избрах, както вече каза.




Ще ви пиша периодично, за да ви информирам до къде съм по пътя към дъното...



Тема Re: Наближава ли...нови [re: Haглeц]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано30.12.12 21:23



Вервам ти, винаги.





Тема Re: Наближава ли...нови [re: Gyly]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано30.12.12 21:25



Прочети "Новак в Антарктида".
Там има една теза за влюбването отново и отново в един и същи човек.

WALL·E


Тема Re: Наближава ли...нови [re: Gyly]  
Автор Melany99 ()
Публикувано30.12.12 21:27



Чела съм темата от преди 20 дни, чела съм ти и други теми и според мен това не е човекът за теб.!

Просто го идеализираш, тъй като го сравняваш с бившият.

Като губиш, не знаеш какво печелиш!





Тема Re: Наближава ли...нови [re: Gyly]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано30.12.12 21:28



да ви информирам до къде съм по пътя към дъното...

Айде, пак ще го удряме на руска класика



Не се разкисвай-молЪм те




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.