Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Наближава ли...нови [re: MamaNetty]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано30.12.12 22:40



Съгласна съм с теб. Ако една връзка има здрав фундамент, подобна физическа раздяла при съвременните възможности за общуване в реално време и с реално, макар и дигитално, "присъствие", съвсем не е нужно да бъде драма. А просто едно малко изпитание за чувствата.




Тема Re: Наближава ли...нови [re: Gyly]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано31.12.12 01:34



А защо мислиш над тези неща? Честно, не разбирам... има ли значение какво ще се случи, просто това не зависи от теб?! Можеш да останеш сама дори и той да не заминава... от друга страна може да сте разделени с години, а накрая пак да остареете заедно! Вярвам в съдбата, в това, че даден човек е предопределен за нас, но за даден период - за едни по-кратък, з адруги пъл за повече време, но като цяло никога не знаеш дали си изтеглил късата клечка...
Наслади се на това което имаш, ако е за винаги - още по-добре! Ако е за кратко... бил е от онези измамници, които се срещат по пътя към истинското щастие...



Тема Re: Наближава ли...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано31.12.12 09:14



Както казват мъдрите хора, утрото е по-мъдро от вечерта. Със слънцето тази сутрин в прозореца ми се събудих в доста по-оптимистично настроение, но руската класика си е руска класика.

Не е лошо от време на време да се обръщаме и към нея





Тема Re: Наближава ли...нови [re: Melany99]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано31.12.12 09:16



Извинявай за снощи, знам че и тогава ми писа.... просто снощи бях в друго настроение...



Може пък да си права, времето ще покаже.



Тема Re: Наближава ли...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано31.12.12 09:18



Благодар ти, мила!

Винаги намираш топла дума за хората





Тема Re: Наближава ли...нови [re: MamaNetty]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано31.12.12 09:23



Нети, ти си човек с опит в тези раздели... предполагам че няма да ми е никак лесно в началото. Твоето мнение е вид спасителен пояс в нощи като вчерашната.

Много ми беше докривяло. Ще трябва да се стегна, идва празник.



След съответната кофа кафе тази сутрин ще трябва да се стегна и да започна подготовката за довечера. Че съм обещала и на девойката да помогна в няколко кулинарни подвига за нейния купон

Желая ти една интересна новогодишна вечер.



Тема Re: Наближава ли...нови [re: Gyly]  
Автор echr ()
Публикувано31.12.12 09:52



здравей, помня ти темата, което рядко ми се случва



може да имаш малко крив период на адаптация отначало, но после със скайп всяка вечер изобщо няма да усещаш разстоянието. разстоянието може да е фактор само, ако връзката и без това е разклатена, не знам как е при вас.



Тема Re: Наближава ли...нови [re: MamaNetty]  
Автор echr ()
Публикувано31.12.12 09:55



аз май повторих казаното от теб, но в по-синтезиран вид





Тема Re: Наближава ли...нови [re: echr]  
Автор echr ()
Публикувано31.12.12 10:02



Дори може да се открият нови хоризонти пред връзката ви, да изследвате пространства, които преди не сте виждали, че съществуват между и около вас.

Знаеш, че криза и възможност са синоними в източните култури. А скайп предлага неограничени възможности за общуване





Тема Re: Наближава ли...нови [re: echr]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано31.12.12 10:08



Вероятно сте прави, и съм сигурна че ще направим възможното да подържаме контакти. Времената са различни, аз вече имам и билетче самолетно за един по-късен период, да се разходя до там и обратно... просто се бях разкиснала нещо снощи.

Последните седмици минават под знака на заминаването просто и май ми дойде в повече...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.