Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Първият секс следнови  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 15:31



Сега да кажа, че темата е повече смешна.
Казвала съм, че след развода имах връзка - доста дълга. През цялото време съм била само с този мъж. И нали да има равновесие - от брака си тръгнах аз, от тая връзка уж пак аз, ама с две думи - направо си ме зарязаха негласно.
Та мина доста време и аз не съм правила секс. Знам, че трябва. Дори ми е омръзнало да го слушам от добри другарчета.

Има шанс утре или след седмица да правя и честно казано ме е шубе като... като бях на ... найсет.

За подробности - познавам мъжа от много отдавна (и сексуално). Няма начин от това да излезе онази връзка със сватбените звънчета, не търся това. Имам мои си спирачки, комплекси, изобщо всички женски щуротии.

Обаче много ме е шубе. И ще се спека като... И ще пийна за кураж.

И понеже аз тая връзка моята я приемам малко като втори развод, как беше първия път след?

Абе толкова ли е ненормално просто да не искаш секс за известно време? Щото постоянно слушам как не съм нормална и апетитът идвал с яденето. Та ето - ще ям, ама наистина много ме е страх. Пък няма мен да ме ядат





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Кикс ()
Публикувано28.12.12 15:42



:)
Не е ненормално секса да ти е на първо място, просто сексуалната енергия се трансформира в ентелектуална.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 15:42



И това при положение, че вече имаш опит с този човек. Вярно ти липсва секс.
На мен винаги ми е било хубаво първия път, въпреки всичките технически несъвършенства, та не виждам какво те тормози. Удоволствието да се почувстваш отново жена, а не някакво безполово същество, което само работи, изкарва пари, гледа деца и отговаря "добре съм" на зададения с угрижена физиономия въпрос "как си?", е несравнимо.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 28.12.12 15:43.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Кикс]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 15:49



Е очевидно сексът не ми е на първо място, а на последно. И аман от интелектуална енергия вече - ще ми вдигнат паметник





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 15:51



E, кой па го е казал, че обезателно редовно трябва да се прави секс?:))))))...глупости...правиш, ако те напъва и ти се иска:))

До 40-така ми се е правило винаги и безотказно почти


Нямаше празно-мамка му:))...ма то си ме буташе отвътре и що бели ми навлече не е за разправяне

След 40-така малко позабавих каруцата. Професията, хобита, семеен живот сякаш повече ми допадаха. След това тутакси се отдавам пак на любимите ми неща, по-духовни и често пъти лентяйски хобита, които ме изпълват с космически мир и задоволство. /в момента доплитам голяма бухнала яка на един пуловер:)))...и изживявам оргазъм от кефа с който ще си го облека тия дни/

Та от хормонална гледна точка, откакто ме отпущиха пустите му там направо изпитвам небесно блаженство, защото знам и как ме е била сачмата преди, когато му е било баш времето:))

А иначе не се притеснявай за евентуалното предстоящо събитие...отдай му се, ако усещаш притегателна сила и желание...не защото "трябвало". Не трябва...ако ти дойде изотвътре значи е добре, ако не...оти ще се мУчиш?



Тема Re: Първият секс следнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 15:53



Добре де, посмей се.
Обаче мен си ме е шубе, та дрънкам





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано28.12.12 16:01



Остави ти сексовете на другите, ами като те чета, раздумай дали ти е минало напълно по бившия, дали този, новия другар те радва или ще го ползваш за разчупване на либидото? Ей такива неща.
Ми не, няма нищо странно и болно да не ти се ще известно време. Колкото, толкова.
По-странно е да се напиняш, щото според другите не е нормално.
А апетитът идва с яденето, ама на правилната софра.
Мен пък, ако питаш, няма нищо вредно в акумулирането на сексуална енергия за известен период. Хем не отива залудо, ми я ползваш за други дейности, хем като му дойде реда на някой, който искрено те радва... шму скрийш шапката, че и твойта шси скрийш.



Пък, ако ти е дошло времето, ми лошо няма, пий едно малко, ако трябва две и спокойно, тез работи не се забравят.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Кикс ()
Публикувано28.12.12 16:02



Ей, таз Коледа прави чудеса -ми изтървала съм едно НЕ. Имах предвид, че не е ненормално да не е на първо място секса.
От друга страна паметниците са, за да ни спомнят това онова.
От трета страна ти от какво точно имаш нужда, за какво копнееш - това е важно :)



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.12.12 16:17



Някои си прекратяват връзката единствено защото не можели повече от 1,5-2 месеца без секс, че са си втълпили, че им пада реномето, ако живеят сами и ако освен това не са били заведени на море, си е чист мотив за прекратяването.
Това, че следващите събития са някак си са в разрез с целия им досегашен живот и житейска философия, това хич не ги ебе - нали имат вече осигурен редовен секс и угодия, кво друго им е нужно?



WALL·E

Тема Re: Първият секс следнови [re: Haглeц]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 16:39



Говоря за доста повече от 2 месеца и играм не ми пука за реномето. Аз от години живея сама.
Ама и ти едни ги измисли...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.