Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Първият секс след  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 15:31



Сега да кажа, че темата е повече смешна.
Казвала съм, че след развода имах връзка - доста дълга. През цялото време съм била само с този мъж. И нали да има равновесие - от брака си тръгнах аз, от тая връзка уж пак аз, ама с две думи - направо си ме зарязаха негласно.
Та мина доста време и аз не съм правила секс. Знам, че трябва. Дори ми е омръзнало да го слушам от добри другарчета.

Има шанс утре или след седмица да правя и честно казано ме е шубе като... като бях на ... найсет.

За подробности - познавам мъжа от много отдавна (и сексуално). Няма начин от това да излезе онази връзка със сватбените звънчета, не търся това. Имам мои си спирачки, комплекси, изобщо всички женски щуротии.

Обаче много ме е шубе. И ще се спека като... И ще пийна за кураж.

И понеже аз тая връзка моята я приемам малко като втори развод, как беше първия път след?

Абе толкова ли е ненормално просто да не искаш секс за известно време? Щото постоянно слушам как не съм нормална и апетитът идвал с яденето. Та ето - ще ям, ама наистина много ме е страх. Пък няма мен да ме ядат





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Кикс ()
Публикувано28.12.12 15:42



:)
Не е ненормално секса да ти е на първо място, просто сексуалната енергия се трансформира в ентелектуална.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 15:42



И това при положение, че вече имаш опит с този човек. Вярно ти липсва секс.
На мен винаги ми е било хубаво първия път, въпреки всичките технически несъвършенства, та не виждам какво те тормози. Удоволствието да се почувстваш отново жена, а не някакво безполово същество, което само работи, изкарва пари, гледа деца и отговаря "добре съм" на зададения с угрижена физиономия въпрос "как си?", е несравнимо.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 28.12.12 15:43.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Кикс]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 15:49



Е очевидно сексът не ми е на първо място, а на последно. И аман от интелектуална енергия вече - ще ми вдигнат паметник





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 15:51



E, кой па го е казал, че обезателно редовно трябва да се прави секс?:))))))...глупости...правиш, ако те напъва и ти се иска:))

До 40-така ми се е правило винаги и безотказно почти


Нямаше празно-мамка му:))...ма то си ме буташе отвътре и що бели ми навлече не е за разправяне

След 40-така малко позабавих каруцата. Професията, хобита, семеен живот сякаш повече ми допадаха. След това тутакси се отдавам пак на любимите ми неща, по-духовни и често пъти лентяйски хобита, които ме изпълват с космически мир и задоволство. /в момента доплитам голяма бухнала яка на един пуловер:)))...и изживявам оргазъм от кефа с който ще си го облека тия дни/

Та от хормонална гледна точка, откакто ме отпущиха пустите му там направо изпитвам небесно блаженство, защото знам и как ме е била сачмата преди, когато му е било баш времето:))

А иначе не се притеснявай за евентуалното предстоящо събитие...отдай му се, ако усещаш притегателна сила и желание...не защото "трябвало". Не трябва...ако ти дойде изотвътре значи е добре, ако не...оти ще се мУчиш?



Тема Re: Първият секс следнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 15:53



Добре де, посмей се.
Обаче мен си ме е шубе, та дрънкам





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано28.12.12 16:01



Остави ти сексовете на другите, ами като те чета, раздумай дали ти е минало напълно по бившия, дали този, новия другар те радва или ще го ползваш за разчупване на либидото? Ей такива неща.
Ми не, няма нищо странно и болно да не ти се ще известно време. Колкото, толкова.
По-странно е да се напиняш, щото според другите не е нормално.
А апетитът идва с яденето, ама на правилната софра.
Мен пък, ако питаш, няма нищо вредно в акумулирането на сексуална енергия за известен период. Хем не отива залудо, ми я ползваш за други дейности, хем като му дойде реда на някой, който искрено те радва... шму скрийш шапката, че и твойта шси скрийш.



Пък, ако ти е дошло времето, ми лошо няма, пий едно малко, ако трябва две и спокойно, тез работи не се забравят.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Кикс ()
Публикувано28.12.12 16:02



Ей, таз Коледа прави чудеса -ми изтървала съм едно НЕ. Имах предвид, че не е ненормално да не е на първо място секса.
От друга страна паметниците са, за да ни спомнят това онова.
От трета страна ти от какво точно имаш нужда, за какво копнееш - това е важно :)



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.12.12 16:17



Някои си прекратяват връзката единствено защото не можели повече от 1,5-2 месеца без секс, че са си втълпили, че им пада реномето, ако живеят сами и ако освен това не са били заведени на море, си е чист мотив за прекратяването.
Това, че следващите събития са някак си са в разрез с целия им досегашен живот и житейска философия, това хич не ги ебе - нали имат вече осигурен редовен секс и угодия, кво друго им е нужно?



WALL·E

Тема Re: Първият секс следнови [re: Haглeц]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 16:39



Говоря за доста повече от 2 месеца и играм не ми пука за реномето. Аз от години живея сама.
Ама и ти едни ги измисли...



Тема Re: Първият секс следнови [re: Haглeц]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 16:42



Някои си прекратяват връзката единствено защото не можели повече от 1,5-2 месеца без секс Проблемът изобщо не е в това колко можеш да издържиш без секс, а в това, че човекът, когото обичаш, не те иска. Затова се развеждат хората и това е правилно.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Първият секс следнови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 16:42



Нямам 40, не ми се плетат яки, не ме наляга критическата.
Сега как да кажа, че не ми се прави секс. Прави ми се, но така - хипотетично. Реално ме хваща шубе.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.12.12 16:45



няма нищо вредно в акумулирането на сексуална енергия за известен период. Хем не отива залудо, ми я ползваш за други дейности...

Съгласна. А и си е съвсем в реда на нещата, след наситени периоди да идват паузи, в които и с които да можеш също да живееш.




Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.12.12 16:47



Този момент на омекване и блажено разтваряне в желанието след дълъг период на въздържание, независимо по какви причини, е по-сладък от безмислено- рутинен, не дай Боже пък неудовлетворителен, секс. Просто му се наслади.




Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.12.12 16:49



Имам много близка позната, която е доста по- възрастна, на 60. И на нея й се прави и прави, така че всичко си е до темперамент, нагласи, ген и прочие. Споко, дет' се е казало.






Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.12.12 16:49



Ако още някоя си признае от колко време не е правила секс, ше прекръстим клуба!:-))))))))))
Мълчете деликатно, бе, или поне започвайте изречението с :

- Една приятелка ми разказва, аз не съм го преживявала...





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 16:52



Ееее...който го е страх от мечки да не ходи в гората



Ти си много дребна била-на години де...ааа, недейте така. Аз чак сега на 50 без много малко мога да кажа, че ми е рахат и без обилен секс, ама пък и не върви мъж да го оставям без това..без проблем заменям секса за пътешествие с круиз

Нооо тиии...махай страха.сваляй задръжките и се отприщвай в див и безобразен секс като за последно

А и как ще се задомиш тепърва, ако не му вземеш акъла и го подчиниш да е ТВОЙ!
Та действай...искам да кажа

Редактирано от Lira Emerald на 28.12.12 17:21.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 16:52



Не ми е минало напълно.
Обаче чисто по женски имам нужда да съм желана сексуално. От самия секс нямам чак такава нужда или поне не я усещам. Да флиртувам - мога. Обаче е същото като секса - някакъв пълен блокаж на мерака, та и флиртът става един такъв... мъжкарански - като разпределение на Гаус



Пък и да не стане, голяма работа. Човекът е готин, ще разбере.

Не знам как ще скрия на някой шапката, като ми идва да се скрия



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 16:54



Не знам как ще скрия на някой шапката, като ми идва да се скрия Абе, хайде да не ти припомням как, щото вярвам, че и сама ще се сетиш.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.12.12 16:55





WALL·E

Тема Re: Първият секс следнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.12.12 16:56



Това беше провокация от моя страна, но не към теб.
Съгласен съм с мнението си.

WALL·E


Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.12.12 17:14



душицата златна


божкеейй
хихи
сега сериозно заслушай батко си, Аз играя временно ролята на батко
ако си се спекла от ...таковуту...
ауу...
вземи си палмово вино
ще ти отвинти цялото въображение
на момчето бърбън
ама да не се оттрескате и да забравите къф бил първоначалния въпрос
за него малко шишенце, половин пинта дето
за теб, до две триъгълни чаши с лед palm wine
===========
търсих и подходяща музика
не ми хвана нищо ушото
...........



Тема Re: Първият секс следнови [re: Orcad]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.12.12 17:17



ама да не се оттрескате и да забравите къф бил първоначалния въпрос







Тема Re: Първият секс следнови [re: PipilotaV.]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 17:20



Абе щом питам, значи съм разбрала, че има нещо гнило толкова време да си съхраняваш сексуалната енергия. Знам, че януари се гласува за ЯЕЦ, обаче чак толкова енергия не мога да събера
май





Тема Re: Първият секс следнови [re: PipilotaV.]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 17:21



Стига се хили, че е много вероятно





Тема Re: Първият секс следнови [re: PipilotaV.]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.12.12 17:23



не се смей!
сега сгласяме момата
има нервни въпроси
после ше я натоварим на метлата
и ...айдее...





Тема Re: Първият секс следнови [re: Втасахме_я]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано28.12.12 17:24



Не, по-правилното е - чух го в офиса, на една опашка и от сорта. Некси с приятелките не върви, че ще си кажат хората - ми с какъФто се събереш - такъФФ ставаш.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.12.12 17:25



Ще е жалко. Ще ти спра бирите, моме. И двете!






Тема Re: Първият секс следнови [re: Haглeц]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 17:27



Провокирай който искаш.
Аз обаче знам, че нещо не е наред с моето безсексие. Не щото е било някви си много месеци, а щото не прогресира към добро.

И за да си изкажа въпроса по тоя начин, не е щот ми се е доебало от някой тук или щото си търся оправдания. То няма как да не се случи ако не днес - утре - казвам си, че ме е страх просто.

Никой не казва как е било първия път след. Особено след години връзка с един човек и изведнъж - друг. Сякаш всички са правили секс за първи път с втория си мъж/жена.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано28.12.12 17:27



Абе толкова ли е ненормално просто да не искаш секс за известно време?

Напротив, напълно нормално е. То сексът първо трябва да се случи в главата, после между краката. Т.е. - кат видиш Хикс, и поне коленцата да ти притреперят, или да се видиш как мачкаш чаршафите с него. А не - ама видиш ли, другите се чукат, дай ся и аз да не остана по-назад. Тва е най-сигурният начин да ти опротивее сексът.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: ?нови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 17:28



А той къде те кани на "дейт"/среща по нашенски?

...ако не е тайна де, защото това има огромно значение за съветите, които ще ти дадем

Или ти го каниш у вас, докато детето е някъде по баби ваканционно



Тема Re: ?нови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 17:36



У нас няма да е, категорично.
На кръчма примерно или на бар. И ако се случи - ще има къде да ме заведе. Мога и на книжарница да го поканя или на разходка, не ми е толкова решаващо на мен самата, но по-скоро ще е на кръчма.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Втасахме_я]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 17:46



Абе една приятелка има оферта от един приятел, пък е тъпо шиле и клинчи.


Наистина е за мен, изобщо не ми пука че ми пада реномето и кво беше там.

Ти кажи на твоята приятелка първия секс как беше. Остави ме мен, ич не съм суетна тук.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.12.12 17:47



И от какво точно те е страх?







Тема Re: Първият секс следнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 17:48



Аз съм идиота, признах си.
Тва много сложно с приятелките, опашките и "усещам как от утробата ми се надига вълна". За секс питам





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Кикс ()
Публикувано28.12.12 17:56



Никой не казва как е било първия път след.

Чудно!
... и както чух някъде.... отиваш самичка на бар, сядаш и си избираш някой, след определено количество алкохол вече сте двама - и т.н, краят не дочух. Това за първият път. Ако имаш време можеш да пробваш :)



Тема Re: Първият секс следнови [re: Melany99]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 17:56



Ами например, че ще разваля всичко и няма да искам баш когато...трябва да искам
и че ще се разплача след пиенето и разбора на минало/настояще
и че ще викам "не, не" и "да, да" като не се очаква изобщо да мъцвам
и че съм дебела (знам, че е много тъпо, ама

ние сме били заедно преди няколко кила все пак)
и че ще се опитва да ме предразполага, а аз ще разбера и ще се изхиля
и че накрая ще трябва да си кажем - кво? - куку - добре дошла

От много неща. Основно от мен.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 18:00



Как никой де не е казал, бе? Аз казах.

И това като имаш предвид моят супер ограничен откъм бройка опит. Имам предвид, че моите притеснения са дори и повече, защото нямам статистически опит, за да се чувствам сигурна, че съм баси неотразимата.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 28.12.12 18:03.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.12.12 18:01



На една моя приятелка след първия секс ( щото тъй като тебе сякаш зъб щяха да и вадят) и казаха след това, че е порядъчна мръсница.



Предлагам да спреш да мислиш и да оставиш у кръчмата ръцете и очите да си говорят. Ако те успеят да гътнат тъпото шиле, значи ше има...кво беше там...секс:-))))))



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.12.12 18:05



Виж ся - напиши тия неща по точки и му ги дай да има предвид какво да очаква и да не вземе той да се стресне нещо.
Като се посмеете добре, гаранция ти давам, че проблеми няма да имаш.
И не, грам не се шегувам - нестандартният подход винаги е печеливш.
Не те лъжа, нито се подигравам - подсказвам начин за елегантно предупреждение и сигурно отпускане...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.12.12 18:07



Споко де!


Отиваш на епилация, маникюр и педикюр! Това дава такова добро усещане за красота, че килата в повече някак си вече нямат такова значение. А, и фризьор може и любима дреха.

Може да си пийнеш любим коктейл, но за да се избегнат другите описвани от теб вторични ефекти (...е се разплача след пиенето и разбора на минало/настояще и че ще викам "не, не" и "да, да" ...)
май не е добре да са повече от два.
Иии - сложи си водоустойчива спирала!

Расслабься и вперед!


Редактирано от Melany99 на 28.12.12 18:09.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Втасахме_я]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:08



Е как можа да го напишеш тва със зъба?
Почти си го представих с бяла престилка и клещи



Мръсница, мръсница, порядъчна, порядъчна... Никви зъби, шилета и приятелки



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 18:08



....хич не е смешна темата ами си е направо трагична, как така без секс бе, може без храна,без мъж,без деца, без всичко друго ,но без секс и вода си просто умряла, да не ти пука изобщо, та това си е вид нова тръпка и проверка за нещата от които си се отказала временно, това е суперскоооооо,

.....даже аз ако съм твое място никакви кръчми, направо се почва от секса и после ако ви се ходи все още , тогава вървете където си щете ....

всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: anbra]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:11



Ами то ще е май малко така - ако си навит, да знаеш, че 1-во, 3-то, 93-то и той ще кима. И накрая, ако нещо се обърка - да си слушал





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.12.12 18:12



Залагам си кабела, че ако Кканела чете тук, ше ме апострофира до три минути с размазващото: "почна се!". Хич не трае да се изтъквам, затва я предизвиквам, щото не съм я лимбила коледно-предновогодишно.





Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.12.12 18:12



Това кефи!

...даже аз ако съм твое място никакви кръчми, направо се почва от секса...



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор korani7O (ентусиаст)
Публикувано28.12.12 18:17



Е, как можа да го напишеш това с килата- направо си го представих как те съблича и те качва .....на кантара!



Тема Re: Първият секс следнови [re: Melany99]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:17



С косми няма да отида, обаче с нокти - също. И естествено ще съм гримирана и красива, споко

. Фризъор - няма как - пускам си дълга коса от много къса -нелепо е да съм с букли



Тема Re: Първият секс следнови [re: korani7O]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:20



Абе що се правите на неразбрали. Той и да знае, ще си затрае, няма да ме върне за няколко кила. Важно е че аз знам. Пък темата е за мен. Приемете че той ще иска





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано28.12.12 18:20



Ми и аз за секс ти говоря. Ако не ми се прави секс с Хикс, няма начин как да се случи, колкото и време да не съм правила. Но, ако ми се прави - мнооого малко неща могат да ме спрат.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.12.12 18:20



Затова писмено - да може да си надниква при нужда.
Стига да има чувство за хумор и всичко ще е ок



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:21



Трагична, ама тва е...трагедия.
Ааааа без такива без кръчми, другият път може - сега ще пие и ще се усмихва





Тема Re: Първият секс следнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:22



Средно ми се прави





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 18:23



Приемете че той ще иска

A мъж нЕма да иска:))..особено щом до среща се е стигнало



само да не стане-"га яде кИфтетата не рИва"...та няма мърдане, щом приемаш срещата, значи няма да лишаваш человека от изконното му право да ...нали



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.12.12 18:24



Ти пък - букли!
Фризьорът е за релакс - пиене на кафе, измиване на косата, слагане на маска, протеини там, ала-бала. Изсушаване, пак пиене на кафе - абе глезене с една дума!



И маникюрът не е нокти, а грижа за ръцете.
Масаж, почистване на кожички, парафин може би, безцветен лак, ако не си падаш по цветове - пак глезотийки с още една дума.

Редактирано от Melany99 на 28.12.12 18:26.



Тема Re: Първият секс следнови [re: anbra]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:27



Освен да цъфна с коледна картичка:

Мили мой,
освен че ти желая много здраве, радост и късмет,
ти пожелавам да ми изтраеш всички женски лиготии,
и всички страхове да ми простиш,
и всички паники да ми обуздаеш,
и всички фобии да ми неглижираш,
и всички фръцкания да не ми забелязваш,
и на всички мрънкания да не обръщаш внимание...
И Честит нов Супермен на целия свят!

Има чувство за хумор





Тема Re: Първият секс следнови [re: Melany99]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 18:31



....ами така е, и двамата знаят за какво се събират, не вярвам да си говорят за световната конспирация или за кой какви болежки има ...то това е вълнуващото, знаеш че отиваш на бой люти и си подготвена ...моите приятели още като ме видят и подушат и първата им реакция , " ЕЙЙЙЙ, пак миришеш на секс" ..това за мен е жена ...ох,отплеснах се ....ама това ми е любима тема



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.12.12 18:31



Това е много мъгляво, току-виж не се справил с категоризирането.
Чувала съм, че на мъж се казват нещата ясно и конкретно - т.е. както ги написа в предния си пост - същото, само ги номерираш за прегледност



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 18:32



.....ти не се уфлянквай, ами се стегни и никакъв страх, краката отвън, циците също, брадичката вирната,задника също ....и той ще е в краката ти ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.12.12 18:34



Вместо цяла вечер да се притеснява как ще се получи след това...
Първо - в бой, а след това може и да си говорят ида пийнат нещо.

Аз в такива случаи имам поне два шоколада в чантата или сладкиш нещо.





Тема Re: Първият секс следнови [re: anbra]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:35



Разчитам, че е схватлив, пък и поне два часа ще пием, ще има време да се орезиля - слушай сега, ако викам "не", може да е "да" и ако искам да гАсиш лампите, не е щот не искам да те виждам.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.12.12 18:35



изтрепа цялата риба в залива
всичко рибешко е по корем, се вижда от доста далече
............
ама!
влизай в бой
стига през клубове ромонила
............
след после, тук
чиста, гладка и пременена
доклад
хехе


котешка му работа



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.12.12 18:35



а-а-а, баш тъй

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:38



Това с краката и гъза ще си го спестя ако може. Цици навън и брадичка горе не стига ли?





Тема Re: Първият секс следнови [re: PipilotaV.]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:42



Аз нося. И пет мога да изпия в нормално състояние.
Сега ще съм стегната. Ако се напия, няма да е от двете, а от шаш.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Orcad]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:44



Пука ми за рибата.
Не знам дали ще докладвам, ще ме досрамее. Сега е смешно, после няма да е.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.12.12 18:45



Пука ми за рибата.
Не знам дали ще докладвам, ще ме досрамее. Сега е смешно, после няма да е.


После ще ти е смешно за какви глупости си се притеснявала.





Тема Re: Първият секс следнови [re: Melany99]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 18:48



........като я чета как се е изпружила, ще и трябват май два чифта бикини най -малко ....но ще се справи, няма жена която да не се справи с един мъж, ама ха ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 18:49



няма жена която да не се справи с един мъж, ама ха ... Да.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Първият секс следнови [re: Melany99]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:49



Ама после няма да ми се споделя. Сега е ок да се посмеем.
Иначе на мен после ще ми е по-смешно от сега, почти съм сигурна. Обаче темата сега е по-неангажираща. А и сега имам нужда от раз-храс-фрас.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 18:50



......както ти прецениш, аз го казвам образно, да си знаеш цената в смисъл като жена , да имаш самочуствие , мъжете не харесват неуверени жени, веднага ще им доскучее, освен това вие се познавате и ще ми е лесно да си говорите, имате обши теми ...абе давай смело и безотговорно и ще видиш че ще си после на седмото небе .....иии, направо аз се вълнувам като пубер пред първа свирка ....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:50



Ти ще се смееш после, щот сега си сериозна





Тема Re: Първият секс следнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 18:52



.....абе с общи усилия 2 те бири ще добие кураж



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 18:52




Пубер пред първа свирка



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 18:54



...значи ме разбираш колко се вълнувам за теб



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 18:57



Ако не ти се прави - никой не те кара. И няма нищо ненормално, женският нагон по принцип е много слаб. Около 40-те сигурно въобще го няма.
Но, ако искаш да си напазаруваш нещо, определено трябва да си промениш поведението, за да остане клиента доволен. Иначе - няма сделка.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.12.12 18:59



И няма нищо ненормално, женският нагон по принцип е много слаб. Около 40-те сигурно въобще го няма.

И това откъде го разбра или звездите така ти го говорят?




Тема Re: Поздрав!:)нови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 19:03










Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.12.12 19:03



Аз мисля, че ще се "напиеш", само като се вгледаш в очите му. А докосне ли те, ще си вече съвсем отлетяла.






Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 19:04



И няма нищо ненормално, женският нагон по принцип е много слаб. Около 40-те сигурно въобще го няма. Изобщо го няма. Дори се чудя за какво е тази тема.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано28.12.12 19:04



Ко рече?! Около 40 го нямало? Недей лежа на тази кълка... Не за друго, а за да не се разочароваш, ако си се насочил към някоя 40 годишна с очаквания, че ще минеш по леката програма, щото нагона й бил вял...





Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 19:07



Ееее...и ти се изказа...на 39 баш се омъжих за 10години по-млад жребец

...ся навършвам 50:)
Още ми носи мед за закуска

Редактирано от Lira Emerald на 28.12.12 19:07.



Тема Re: Поздрав!:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 19:07



Ще ме умориш.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 19:10



Тра-ла-ла. Ей тва мъжете съвсем по женски взехте да се държите. Секс=секс. Пазар=пазар.
Уффф



Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.12.12 19:11



Тоя провокатор знае ли къде е попаднал,бе?! Ся ще му извием сопола от секс... булите - къртачки:-))))))))))))))))



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор korani7O (ентусиаст)
Публикувано28.12.12 19:15



Просто малко шегув, бе!

В твоя стил! Аз ли не знам?!



Тема Re: Първият секс следнови [re: PipilotaV.]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 19:15



Хормонът, който го контролира, се нарича тестостерон. И при двата пола. Понеже концентрацията му в кръвта при жените е поне 7-8 пъти по-ниска, можем да очакваме и толкова по слабо желание за секс. И докато при мъжете това производство е константно с висока интензивност за да се подържат константно високи нива, то при жените има пикове в периода на овулация, поради очевидни причини.





Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 19:17



Приеми, че утре съм в овулация и ми стискай палци





Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.12.12 19:18



Добре, че ми каза. Значи, ще си знам, че от гледна точка на академичното знание съм научен парадокс. Благодаря.




Тема Re: Първият секс следнови [re: Втасахме_я]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 19:19



А, не, бе. Аз нищо няма да му извивам. Гледам, че той и научни доказателства прилага... Сега, аз не знам на науката ли да вярвам или на оная си работа, ама ще вярвам на науката, щото тя и оная ми работа е проста като притежателката си.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Първият секс следнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 19:20



Авторката изрично е написала, че се притеснява от липсата на желание.



Тема Re: Първият секс следнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 19:20



.хахахахаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа, ти изби рибатаааааааааааааааааааааа



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 19:20



Авторката още не е станала на 40, пък аз съм ги минала.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Първият секс следнови [re: Втасахме_я]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано28.12.12 19:23



Сополите, космИте, ушите, сичко, докат не започне да моли за милост.


Тестостерон! Глюпости! Чей, че са наплюх по мустака...



Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 19:23



И че това не е нормално.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор юpaтa ()
Публикувано28.12.12 19:23



много му мислиш ...

то чак утре или по скоро след седмица. Ами избери си ден тогава и давай смело



Тема Re: Първият секс следнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано28.12.12 19:23



Аз па се придържам към тая сентенция ("струва ли си заради 100 грама салам да държа цялото прасе вкъщи?!" ) , която ми снесоха преди малко и затова тестостерона си го затискам с разумна цел. Иначе - ехееее:-)))))))))))))))



Тема Re: Първият секс следнови [re: юpaтa]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 19:24



Е, утре де, ако нещо се обърка - знаеш хора сме - след седмица





Тема Re: Първият секс следнови [re: Втасахме_я]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 19:25



Ай ся, сто грама... Пък и защо вкъщи?



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Първият секс следнови [re: юpaтa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 19:26



Ама тя такова напрежение създаде, значи, че чак ми иде аз да отида да го оправя този младеж, че да се намали напрежението.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Първият секс следнови [re: PipilotaV.]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 19:27



Академичното знание има отговори и за твоя случай. Статистически, около 10% от жените (наричани често кучки, курви, нимфоманки и т.н.) имат правилната комбинация от завишена продукция на тестостерон и завишена чувствителност към него, което им дава нагон, близък до този на не много потентен мъж (но много силен в сравнение с бейзлайн-а).
Ако се занимаваш усилено и професионално с бодибилдинг, най-вероятно приемаш и анаболни хормони, най-разпространеният от които е въпросният. Та освен изменените полови белези като широк гръден кош, малки цици и хипертрофирал клитор, ще имаш и силно и постоянно желание за секс.



Тема Re: Първият секс следнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор korani7O (ентусиаст)
Публикувано28.12.12 19:28







Тема Re: Първият секс следнови [re: Втасахме_я]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано28.12.12 19:28



Освен, че на авторката може хептен да й падне либидото от наште простотии, пардонь, научни доказателства, държа да подчертая, че този лаф ме потресе... до сълзи!





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 19:29



Абе не слушай кво ти говорят по телевизията.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 19:29



.........божее, при мен се е получило голямо израждане, аз имам големи цици, а малък гръден кош, освен това тренирам ,но не взимам никакви хормони .....трябва ли да ходя на преглед сега в този случай????

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано28.12.12 19:31



Да, да! Прав си! Сега ми блесна! Специално Пипи няма ник'ви цици!





Тема Re: Първият секс следнови [re: Lira Emerald]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.12.12 19:31



поспри кот
.............
сврака, дето вряка, и върти света на пръста си
...............
дано свестния мъж, който жребец наричаш,
прояви доброта
при твоето излизане от първа линия,
чрез провесена кожа, лифт, старост
..............
само добро исках да кажа
не ми се сръд
...........
аааааааааааа
виждал съм те и на живо, няколко пъти


стегни малко приказката, викам



Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 19:32



Хипертрофирал клитор... Човече, спри, че ще се влюбя в теб!

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано28.12.12 19:32



Иди, иди... и ти не се развиваш нормално!





Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 19:33



Толкова не съм се смяла от седмици.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор юpaтa ()
Публикувано28.12.12 19:33



е значи спираш да му предавш такова значение на секса... наблягаш на свежия дух, така че секса да остана някъде там и като си дойде дойде. Направи го допълнение на изживяването, а не център и забрави това: "не съм го правил от много време" - не е вярно





Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 19:33



Ужасна работа, много особен клиничен случай. Мини да те прегледам.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.12.12 19:34



Ставаш все по- забавен.






Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 19:35



.........еми така излиза май, въх божкее, да не би да съм била преди мъж и сега съм станала жена и да не го знам ....

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.12.12 19:35



Нали?


Ти си ми свидетел, че никакви ги нямам.

Редактирано от PipilotaV. на 28.12.12 19:37.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Orcad]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 19:35



Как го каза, все едно той вечно млад ще остане. Неговата кожа не се променя, потентността му все като на 20-годишен... Като си завярвате...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 19:36



.....ама слушалката ти голяма ли е, щото ме е страх от докторите принципно ....

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: абе ти?:))))))нови [re: Orcad]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 19:37



Какво ми ходиш само подире и ме редактираш днес:)))





Тема Re: Първият секс следнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано28.12.12 19:37



Ти се смееш, ами аз се чудя как да обяснявам са... че съм некъв мутант ли, нещо хипер ли ме е налазило... ко ми е, не знам, ама предлагам да крием този форум от гаджетата.





Тема Re: Първият секс следнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 19:38



...прав е човека, един орган като не се ползва по предназначение се получава ...дет го каза ....човека специалист ..така е, тук го подкрепям с двете си ръце



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 19:39



Аз съм от добрите доктори, няма нищо страшно. Ползвам други инструменти, не разчитам на стетоскоп, както правилно се нарича слушалката.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 19:39



...напротив, чета на мъжа ми и той се залива от смях, дори се задави и за малко да хвърли топа ....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано28.12.12 19:41



Сега да кажа, че темата е повече смешна.

А не, сега стана смешна.


Видя ли, Бирите, всичко си казахме.
Не е важно как ще мине първият, видимо е, че по-нататък всичко е наред.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 19:41



Големи цици и малък гръден кош.
Викаш - нихт желание за мен.
Басииии колко несправедливо



Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 19:41



Много болни в тоз форум.

Обмислям да дигна таксата за преглед.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 19:43



.....запознат си с терминологията виждам, значи мога да ти се доверя, а другите инструменти пак ли са от медицинският инвентар?

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 19:44



Еми, животът е несправедлив, ко да се праи.





Тема Re: абе ти?:))))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.12.12 19:45



извини ме, ако мислиш, че ти ходя зад опашката
не съм го правил умишлено
енергия излъчваш, признавам,
но нека е за добро
..............
не се сръд
въздух ще ти пусна


признавам, че не съм си падал по Цепелин,
но това кърти миФки, от главно оборудване

аааааааааааааа
да не забравя
ток ни пускаха през мивките в Каменец
след полосата
можело да сдадем багажа иначе



Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 19:46



Кво му става? Обръща се с хастара? Увяхва? Свива се?
"Да хване паяжини" съм чувала, ама да ми хипертрофира - не знаех.





Тема Re: абе ти?:))))))нови [re: Orcad]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 19:47



Ми за добро е...нали виждаш, че отговарям на Реконструктора, че ни погна тия 40 годишните и отгоре...:))

Оркаде...ай молим тЪ, имам 18 години...по няколко





Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 19:47



О, притежавам сертификати най-различни, можеш да не се съмняваш в квалификацията ми. Инструментите ми са маркови и доста здрави - служат ми вярно вече доста време. Няма кво да го мислиш, направо идвай при мен в кабинета.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано28.12.12 19:49



Шмугва се. Навътре. Като хохлюв.
Ммм...



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 19:49



аааахахаха:)))...нееее, темата стана наистина голем смех



май той имаше предвид да не пиеш допълнително хормон тестостерон...баси, въобще какво ли е имал предвид...хахаха:)))



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 19:49



Хипертрофира само ако приемаш анаболни хормони. В името на науката, можеш да пробваш да си боцкаш няколко месеца и да съобщиш тук събраните научни данни.



Тема Re: Първият секс следнови [re: юpaтa]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 19:50



Прочети темата - мисля, че по-скоро наблягам на смешното. Секс - я има, я - не.
Обаче смешно, смешно, ама си е жив казус.
И е вярно, че не съм го правила отдавна, ай моля

- тва си е оправдание за всякакви издънки



Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 19:51



....ама нали няма да ме събличаш....през дрехите ще ме прегледаш ...не за друго просто е студено.

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: абе ти?:))))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.12.12 19:51



стига яла без причина, ти намекнах

чете ни много народ в клуба

стегни лафа малко
биеш през кокалчета

само с добро

не ми отговаряй, ако обичаш
само с добро, е интифата



Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 19:52



Като ташаци на студено?



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 19:53



..струва ми се че в нашите редици дойде компетентен мъж който разбира от клитори, да ти кажа аз не разбирам от тази материя, виж от пениси много разбирам, там съм корифей....така че ,може и да има такава дума



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 19:53



Че аз за алкохол говорех, не за хормони.
Представям си как на среща опъвам една 100-грамка тестостерон и скачам разчепатена върху салатата.



Тема Re: абе ти?:))))))нови [re: Orcad]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 19:54



през кои кокалчета бия ве?:)))...кой съм яла без причина па баш у тая тема, не виждаш ли къФ смЕх настана


не ти отбирам...сори

Орки...стегни се...молам те:)



Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 19:54



Разбира той...
Него повече го е шубе от мен





Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 19:55



Е, без събличане и манипулации с инструментите няма как да се мине. Ама не се притеснявай, в кабинета съм на ТЕЦ.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано28.12.12 19:56



По-зле. Направо търти на бегом, захлупва се през глава, мижи и не диша. За-ви-на-ги.





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 19:56



........ох, незнам ,но ситуацията направо излезе извън релси, ще се напикая от смях, хахахахахааааааааааааааааааааа



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 19:56



хахаха...оххх, не мога повече, падам от смях:)))))))))))))))))))))...направо си го представих...аааахахахаха:)))))))))))))))))))))))))))





Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 19:58



ееее...ти не наблягаш ли и на клиторният оргазъм?...не се излагай:))...стига сме мислили все за "тяхното" удобство



темата стана фърси просто:)))))))))))))))))))))))))))))



Тема Re: абе ти?:))))))нови [re: Orcad]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 19:58



Я по-стегнато.
Куч.
За секс се говори тук,
нито за гмуркане, нито за фърчене,
нито за лоши жени, нито за деца-гении,
нито за манджа, нито за пиене,
за един гол секс
Куч.
Не за голи охлюви, не за голи снимки на бивши,
не за охлюви и не за голове.
Куч.
За мен, за смешка
и за секс.
Айййй
И наздраве!
(Сакън не се гмуркай!)



Тема Re: Първият секс следнови [re: Lira Emerald]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 19:59



Само да вметна компетентно, че тестостероновите медикаменти обикновено се инжектират интравенозно. Тоест преди срещата, би могла да мине през мен да и ударя една шпринцовка.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 19:59



.....явно си заможен, щом имаш такива екстри като ТЕЦ и инструменти ...повечето боравят само с един ...и то не винаги е в изправност, но разбирам , да те питам и още нещо , принципно нормално ли е циците на една жена да растат и след 30 години и след 40 ....хм?

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.12.12 19:59



Него пък защо го е страх толкова? И той ли не е правил секс от древността насам?




Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано28.12.12 20:01



Не, сакън! Как 100 грама, бе? С твойто закърняло либидо, атрофирал клитор и колосален гръден кош, ще му пийнеш соса на човека. Освен, ако той не е на около 40, ами са двама на по 20...





Тема Re: Първият секс следнови [re: Lira Emerald]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 20:01



.........естестевно,клиторен,влагалищен, редувам си ги ..но тази дума ме изуми , хахахахахааааа



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 20:05



Еми, заможен съм, търсен доктор, все пак.
По повод твоя въпрос - задължително растат, изключенията са много малко. Единственото, по което този растеж се отличвава от този на 20 годишните е, че посоката на вектора му е паралелна с торса, докато при по-младите е перпендикулярна.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано28.12.12 20:06




мда, издържахте теста успешно, наистина знаете много за женската анатомия ....

всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 20:08



Айде сега - закърняло...
Да кажем - приспано на топло, мъркащо зад огнището, дремещо във вулкана.
Ааааааа баси темата, ще ви изгоня



Нито ми е атрофирал органа, нито на човека (надявам се). Тук един си приказва, че го сърбяло, пък вие решихте, че му е пораснал двоен. Да се инжектира венозно, подкожно, подхуйно и с естрогени ако ще - току виж му разцъфнала друга играчка. Или му пораснала втора глава.

Къш, изкушение, няма начин да ме откажеш



Тема Re: абе ти?:))))))нови [re: 2biri]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.12.12 20:10



котко красива
...........
от първия ти пост е ясно
ти не говориш за гол секс
ти говориш за секс с мислене
трудно ми е да предположа, дали ясен съм бил



кот
филма е овър трепач
кот
честно ти казвам
бях бегал от вода и прочие, 1975 год
в кино Витоша го даваха този филм
от петстотин метра търсеха билети
цивилен бях, само с гола тиква
вкарах 8 мои приятелки без билет
никви въпроси нагли нямаше
подредих ги на добри места, нее първи ред
някви питаха за места и билети, и простотии
.............
изгледай го кот
аз съм гадно копеле бил



Тема Re: Първият секс следнови [re: PipilotaV.]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 20:13



Кой бе? Тоя в темата очевидно





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано28.12.12 20:19



Ти не разбираш от учЕни. Ква си първична! Човекът ти каза, че ни е закърняло, ти настояваш. Ми хубу, айде, отивай да се пудриш и гиздиш, и като се окаже, че и ти си няква аномалия на нАуката, да дойдеш барем едно "мина успешно" да речеш.





Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 20:21



Само "мина" не става ли? Че с това успешно... взема да забременея





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор bubble ()
Публикувано28.12.12 20:27



Смях - не смях...аз почти винаги при "първи секс" след определено безсексие си предупреждавам "потърпевшия :-)...и след това: да е слушаааал...
Но ...в решаващия момент си пускам пердето и изключвам задръжките...



Тема Re: Първият секс следнови [re: bubble]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 20:29



Предупредила съм.
Ще се старая да изключвам.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.12.12 20:32



Не ми се сърди, моля!
Ако си обичал някого и после си бил принуден да се разделиш с него, то е ясно, че всичко следващо в голямата си част ще е поставено под въпрос или ще бледнее още дълго.

WALL·E


Тема Не разбирамнови [re: 2biri]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано28.12.12 20:35



Какво би загубила, че да те е страх?





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор bubble ()
Публикувано28.12.12 20:37



те така те искам...и се опитай да ти е весело...чак смешно - няма лошо и страшно:-))) и да му вземеш боксерките или слиповете ей така за трофей или като хоби:-))



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.12.12 20:41



влизай в ситуация, ти е наредено
после, ше видиме





Тема Re: Първият секс следнови [re: Haглeц]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 20:52



И като съм го обичала, а той е избягал на другия край на света и не ме иска, в манастир ли да вляза?
Плакала съм достатъчно, време е да се посмея.
И не, в никакъв случай на другия човек - той е готин. Дано някой не помисли, че на него се смея.
На себе си се хиля.

Това са години, Наглец. Уморих се от толкова любов неземна и все липсваща. Пък ти си провокирай и нека бледней всичко след това. То голямото бляскаво да си с някой веднъж месечно/годишно/като може.

Нека съм не под въпрос, под два въпроса да съм. Жива съм. И не е тъжно вече - смешно е.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.12.12 20:54



Ама хипертрофирал е прекалено развит, а не недоразвит. Мани, ама направо погледнах надолу да видя да не ми стърчи нещо.

Всъщност, знае ли човек... Може пък да не е лошо да се сдобиеш с нещо като пишка. Ставаш си самодостатъчен.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано28.12.12 20:57



човешка тема



Познат ми е този страх, смесен с неудобство. Винаги ми е като скачане в дълбокото. Стискам очи, скачам и каквото ще да става после. А щом ме е страх, колкото по-рано, толкова по-добре. Няма да го мисля и да се треса две недели, я, и това усещане да се разраства във въображението ми. На мен подобно чуство ми нарушава комфорта и радостта от общуването.

Това ми е съвета - щом те е страх, скачай в дълбокото овреме. Да видиш, как олеква, като се изчистиш от тези мисли.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: mirror_]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 21:02



Е, едва ли ще си събуя гащите в кръчмата, но да... Хапване, пийване и в дълбокото.
Ааааааа ако трябва да тръпна в копнеж няколко месеца, по-скоро ще се откажа





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано28.12.12 21:14



По-умерено с хапването и пийването. Ти поне си морско чадо и трябва да знаеш, че на пълен стомах не се плува





Тема Re: Сега сериозно!нови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано28.12.12 21:25



Поздравявам те с тази песен и нека целият следколеден и предновогодишен звездопад ви замае и имате прекрасна вечер и последващо новогодишно начало-продължение:)









Тема Re: Уууу, най-посленови [re: mirror_]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 21:26



Добре де, риск има да не се получи заради ядене и пиене, но да кажем, че е минимален. По-скоро е рисково да не поискам или да се сдухам. Та сама се нахъсвам тук.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 21:34



Продължават да ме втрещяват тия коментари. Или ти се ебе и се ебеш или не ти се ебе и се занимаваш с други неща. Тва да не искаш нещо, но да се напъваш да го правиш го разбирам само ако става дума за много пари или други облаги.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.12.12 21:37



ай земай млъквай с тая теория
..........
яхай метлата без гащи, пола може, щото си е секси да подигаш нещо
............
брех бе начи
теоретик да ти дава акъл
...........
и после може да си мълчиш пред клуба
нищо не сме присетили
ти си си същата
тва да не е сапун, се изтрие?





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 21:46



Добре де, нито някой те е извикал, нито досега си писал тук. Що реши, че в тая тема трябва да се изявиш? Щото пише "секс"?

Айде мирно да замълчиш и ако ти е интересно, чети си. Някак не звучиш много на място, ако усети.



Тема Re: Сега сериозно!нови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 21:46



Аааааааа мерси и подобно, ама моля без начало. Не е такава идеята.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 21:49



Не обичаме истината?



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.12.12 21:51



Не му се вързвай!
Той е някакво недорасло програмистче, което е виждало гола жена само на компа...






Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 21:51



Кажи твоята.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Melany99]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 21:54



Не му се връзвам.
Него също го е шубе и не знае как да каже.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано28.12.12 22:05



Нямаше да пиша уж тука, ама не мога да не се съглася с това ти мнение.
Гепи





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 22:06



добре, да го подходим по тоя начин. Какво искаш? Тоест какви са очакваните резултати от планираните дейности?



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 22:33



Какъв може да е резултата от един секс? Нали не мислиш, че да се наям или да му родя децата?



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 22:57



Резултати има много. Да приемем този - каниш се да получиш сексуално задоволяване. Прав ли съм?



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 23:21



Сега сериозно,
не знам откъде се появи и защо. Не те познавам. От толкова време пиша тук и най-после реших да се посмеем за моя сметка. Някак, получи се. Никой с никой не се скара, дори с теб се посмяхме с тия атрофирали органи.

Но ти продължаваш. Какво очакваш да ти кажа?
Може би да кажа как точно получавам въпросното сексуално задоволяване, или дори с кой?

Защо реши да се лепнеш за мен и то точно в тази тема? Рови ти се? Ок, нека е в някоя по-осрана тема, тая си беше веселяшка. Кво искаш от мен точно, че питаш Кво и Що? Очевидно няма да ти отговоря. Ако съм страничен човек, ще помисля, че си някой ревнив бивш любовник. Не те познавам, не смятам че е необходимо в тема като тази да водим подобни разговори.

Усмихни се и ако имаш проблем, го сподели. Няма да ме вкараш в подобен тон, не се хаби.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано28.12.12 23:39



Ми то е просто, който и да е той.
Рече нещо от типа, че ако ти се, го правиш, ако не ти се - намираш си други занимания. А не търсиш интернет подкрепа дали да или не



И няма нищо лошо в това. И нищо срамно. Това е част от съществуването ни.

Бе, мамка му, кога хората ще почнат да приемат секса като пиенето на вода, храненето и ходенето до тоалетна???



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: chavdar4e]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 23:40



Коя жена го приема така? Искам да се оженя за нея веднага.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано28.12.12 23:47



Аз.


Но сватби са разрешени след Йордановден



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: chavdar4e]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 23:54



хмммм. По-скоро си схванала, в един момент, че мъжете го приемат така и съответно търсят жени които го приемат така и си се адаптирала, играеш си добре ролята и получаваш съответните облаги. хммм...



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор eдинak (пристрастен)
Публикувано28.12.12 23:55



Рилакс бе, джанъм, енджой. Представяш ли си какво му е на оня обект, който ще ти послужи да осъществиш туй, тъй бленувано, съвокупление? Ми той, горкия, се тресе от притеснения към стотина пъти по-силни от твоите... Колкото и неверояно да ти се струва. Туй, ако си случайно такъв човек, който се оглежда в очите на другите.
Иначе, какво толкова, айде стига, от много време... какво си мислиш, че очаква някой от теб? Файъроркс? Може бе, ма на 17. Или ако е върл фен на Туайлайт. Не го възприемаш като задача, необходимо зло, защото нещо такова усещам, и всичко ще си е наред. Баси, като ти се е*е отиваш и се е*еш, като не става му казваш, че не си на кеф и толкова. Никакво задължение няма тук. Да не изпълняваш норма някаква? Петилетка ли гониш, баси.... Отивай, грабвай го за оная работа - още повече я познаваш - и си го използвай. Така и той ще разбере, че е значил нещо за теб, нищо, че не правилното значене - той няма да разбере.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: chavdar4e]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 23:59



На теб хипертрофирал ли ти е? А гръдният ти кош как е? Като правиш секс - какво целиш точно? Да не би да търсиш сексуално задоволяване? И вече не помня какви дивотии още. А, да, на 40 не може да ти става. Подобни постулати до един момент са смешни, после стават тегави.

Айде моля ти се... и тва ново чудо - баш пък в мойта тема. Кое му е простото? Седял един и си бъркал в носа и решил - къде, къде, в нейната тема ще се напъхам, щото пише секс. Е пише, пише и да се посмеем, ама не чак докрая да пита "Що го искаш?"

Като приемам секса като пиенето на вода и ходенето до тоалетна, няма да пускам подобни теми. Очевидно имам проблем със секса - като някои със запека, ако така ти звучи по-добре. Не го правя никак редовно и го намирам за проблемно, нищо че принципно не ми се сере. Сега по-ясно ли е? Срамно ли ти звучи? Аз много срамливо не подходих.

Бе как не може да се посмеем ей така - без подобни дивотии, не знам.



Тема Re: Първият секс следнови [re: eдинak]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано29.12.12 00:02




Ми ако ми е хипертрофирал?



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор eдинak (пристрастен)
Публикувано29.12.12 00:13



Кой бе...? Това да не е някаква заигравка с предни отговори, че не четох из тях?
Ако нещо си ти е хипертрофирало хич няма да пускаш теми дайба или данейба, ми ще пускаш теми "на пача стъпка или на английски ластик да го карам". Айде де, баси и философията дето се получи тоя секс. Ама вярно, ще познаят ония, дето разправят, че след няколко години из западните общества раждаемостта ще е обратно пропорционална на достъпа до интернет. Щото порното учи. Много учи. И разните му там гнусни романтични лигни ;-). Вече е известен факт, че трябва да се празниш или в устата, или на лицето, няма тън-мън. Порното бе, много е образно, кво ще ми спориш.



Тема Re: Първият секс следнови [re: eдинak]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано29.12.12 00:19



Да си чел,
пък аз да съм ебала





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор eдинak (пристрастен)
Публикувано29.12.12 00:24



Абе... що пък не му намекнеш на тоз девоец, че ти е такваз мъка? Ми кажи си бе, няма да го отблъснеш, дори може и да се успокои, че няма да се изложи много ;-) И после, като вземе, че потръгне, че като го метнеш... и той шси мисли, че е причината... ;-)



Тема Re: Първият секс следнови [re: eдинak]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано29.12.12 00:28



Тоа па кво остаряло порно гледа...:-))))))))))



Тема Re: Първият секс следнови [re: Втасахме_я]  
Автор eдинak (пристрастен)
Публикувано29.12.12 00:36



Къде бе, а? Ай, кажи къде? Аре ве, може и на бирите да помогне... Да знае коя част къде кога и как да подложи.



Тема Е-хе-хе-хе...нови [re: chavdar4e]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано29.12.12 00:44



Много бързо се развиваш бре, Чаве



Викаш, за секса трябва да се говори, като за днешното меню и няма хънта-мънта. А като се сетя, че до скоро имаше проблем, относно пишещите в ГЗС, направо, промяната е главоломна, ми се струва



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано29.12.12 00:59



А ти представяш ли си, ако действително всички мъже го приемат така и действително съответно търсят жени, които го приемат така, колко неосъществени сексове и бракове ще има?

Сега, нямам претенции да съм д-р Врабчев, но имам някаква представителна извадка от мъже, които познавам добре и не съм съвсем съгласна.





Тема Re: Е-хе-хе-хе...нови [re: mirror_]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.12.12 01:00



Мдаааа...




Тема Re: Е-хе-хе-хе...нови [re: mirror_]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано29.12.12 01:01



Как се казваше онова състояние? Митомания ли беше?:-))))



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.12.12 01:02



Не знам дали се усещате каква клиширана глупост е това, че сексът бил като ходенето до тоалетната...




Тема Re: Е-хе-хе-хе...нови [re: Втасахме_я]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано29.12.12 01:12



Анджък! Барон Мюнхаузен!



Тема Re: Е-хе-хе-хе...нови [re: mirror_]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.12.12 01:55



Промяната е просто ... главоблъскаща
ГЗС е тъпо място, в което пишат недоебани или свръх наебани според тукашните представи.

Мен сте ми смешни....

П.П. Всичко е игра... на думи

Редактирано от chavdar4e на 29.12.12 02:47.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Кикс]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.12.12 04:52







Тема Re: Е-хе-хе-хе...нови [re: chavdar4e]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.12.12 09:40



ГЗС е тъпо място, в което пишат недоебани или свръх наебани според тукашните представи.


А на мен пък ми е странно как всяко несъгласие или сянка на критичност те обръщат в съдник. Според моите представи, за тукашните не знам...




Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано29.12.12 09:58



Стига де!
Хора сме и всичко е в главите ни.
Ако беше толкова просто и природосъобразно да си безогледен, то щеше да е прието подсъзнателно и в нас самите.
Щом си поставяме непрекъснато дилеми, значи душите ни го искат това - да открием чудото за себе си, да обичаме някого безумно.
И двете са в нас.

WALL·E


Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор echr ()
Публикувано29.12.12 12:11



Кажи сега мина ли, как беше? Или още престои?





Тема Re: Първият секс следнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.12.12 12:21



+1





Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: Haглeц]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.12.12 12:27



Някои си прекратяват връзката единствено защото не можели повече от 1,5-2 месеца без секс, че са си втълпили, че им пада реномето, ако живеят сами и ако освен това не са били заведени на море, си е чист мотив за прекратяването.
Това, че следващите събития са някак си са в разрез с целия им досегашен живот и житейска философия, това хич не ги ебе - нали имат вече осигурен редовен секс и угодия, кво друго им е нужно?


Напълно те разбирам - познавам точно такива екземпляри. Повечето са жени /незрели като характери и вманиачени по ролята на "момиченца"/, но има и мъже./обикновено секси, разглезени и от жените и от семейството си, без ясна визия за бъдещето/.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Първият секс следнови [re: Втасахме_я]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.12.12 12:37




Те ти сега... ще мълчим засрамени и ухилени едновременно!



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Хм...нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.12.12 13:03



...женският нагон по принцип е много слаб. Около 40-те сигурно въобще го няма...
Не съм чела, какво са ти отговорили другите, но горното - мен, поне, ме шокира!



Явно, не познаваш достатъчно женската физиология или пък нямаш практически опит
със здрави и необременени от обстоятелства 40-годишни жени.
Дори тинейджърите знаят, че около тази възраст е пикът на сексуалната енергия
у повечето дами в нашата епоха:




Ти да не се шегуваш нещо с клубарките, а?

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.12.12 13:15



Че аз за алкохол говорех, не за хормони.
Представям си как на среща опъвам една 100-грамка тестостерон и скачам разчепатена върху салатата.



Мале-е-е, каква забавна тема се е получила!
Жалко само, че на твой гръб някак си излиза...прощавай,ама не спирам да се хиля,
дори там където не зацепих от раз майтапите...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Уууу, най-посленови [re: PipilotaV.]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано29.12.12 13:17



Верно ли е клише? Не знаех.
"Напъна ме, олабих, дръпнах синджира". Нещо подобно?
На нашата възраст не е смешно. Тъжно е...

Всъщност, Бири, наистина, комплименти за човешката тема.
Истината е, че сексуалността ни е различна, но специално за жената, независимо на колко години е и какъв опит има зад гърба си, ако на около 40 не е проумяла още, че сексът е не само физическо изживяване... язък й за годините и за опита.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.12.12 13:31



А, само това - не!
В никакъв случай не отлагай и не тръпни "в копнеж няколко месеца"!
От опит знам /защото съм прецакала няколко такива прекрасни, мечтани,
любовни срещи от типа кожа до кожа/ - че прекаленото натягане на лъка,
води или до скъсване на тетивата, или изпраща накриво стрелата.
Резултатът е некачествен, неудволетворителен, емоционално объркващ секс,
въпреки наличието на пИрфектна битова подготовка, женска тактика,
мъжка стратегия и изгарящо взаимно желание...Накрая си оставаш с едната
мускулна треска и претъркани скрити местенца.



Карай направо през...цъфналата ръж и бъди себе си! Смелост...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано29.12.12 13:32



Ако сега трябва да си търся мъж, вероятно ще се спека ужасно! Когато се запознах с мъжа си бях 44 кг, а сега съм 62. Не че са много на моите 170 см, но определено не съм щиглец. След раждането имам корем. Нямам онова самочувствие и през цялото време ще се притеснявам от критични погледи. Свикнала съм с моя си мъж и така ми е добре.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Raf OFecin]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.12.12 13:33



специално за жената, независимо на колко години е и какъв опит има зад гърба си, ако на около 40 не е проумяла още, че сексът е не само физическо изживяване... язък й за годините и за опита.


Е, анджък, де.



А другото е клише, продиктувано от "постмодерния нагон" на времето. Сексът бил като яденето, пиенето и отделянето на екстременти- хайде, моля...Да мислиш така, за мен означава да не уважаваш собствената си сексуалност даже. За онзи, другия, да не говорим...


Редактирано от PipilotaV. на 29.12.12 13:33.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: chavdar4e]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.12.12 13:39




Бе, мамка му, кога хората ще почнат да приемат секса като пиенето на вода, храненето и ходенето до тоалетна???


Вероятно никога. И това е логично, защото от милиони години природата е планирала резултатът от тези дейности да е различен - няма как да ги приравним.
Но за останалото съм съгласна с теб - нека по-леко приемаме собствения си избор,
какъвто и да е той - секс или безсексие!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 29.12.12 13:57.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.12.12 13:40



хмммм. По-скоро си схванала, в един момент, че мъжете го приемат така и съответно търсят жени които го приемат така и си се адаптирала, играеш си добре ролята и получаваш съответните облаги. хммм...


Прозорливо казано... не си глупав! Печелиш точка.



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: eдинak]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.12.12 13:46



Ама вярно, ще познаят ония, дето разправят, че след няколко години из западните общества раждаемостта ще е обратно пропорционална на достъпа до интернет. Щото порното учи. Много учи. И разните му там гнусни романтични лигни ;-). Вече е известен факт, че трябва да се празниш или в устата, или на лицето, няма тън-мън. Порното бе, много е образно, кво ще ми спориш.

А според теб, къде "трябва" да се празниш?


Има само още няколко местенца освен изброените и наистина взех да се чудя
да няма някаква "задължителна" нова мода....
Излиза, че и аз съм отровена от порното.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Добре забеляза...нови [re: mirror_]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.12.12 13:53



И аз същото си рекох - Чавенцето го дава свежарски, явно е забърсало нещо готино,
което и е разработило машинката и сега...фър-пър...звучи като добре смазана мъжомелачка!


Няма лошо... дай, Боже, всеки му по-честичко да минава през тая фаза!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано29.12.12 15:59



Според мен не трябва да го правиш. След като те е страх. Човека ако не може да те предразположи, значи не е добър за теб. Ако изпитваш срам от собственото си тяло гасиш лампата и това е.

Не е голяма философията, то първия път правят секс с теб, не ти с него. Пък ако ти хареса толкова по-добре. Иначе , ако имаш известни резерви към човека, не го прави, само защото хората са казали, че трябва. Че е лошо да стоиш дълго време без секс. Източните философии учат съвсем друго, аз съм тяхна последователка и не мога да се оплача от нищо. Няма да ти кажа от колко години не съм правила ... за да не те шокирам. Не че не мога, не че няма с кой, не че и 23 г. не са ми предлагали... Не, просто ми е добре и свободно да нямам мисли и ангажименти в подобни насоки. А когато подходящият човек се появи, тогава никой няма да питам, но може и да не се появи до края на живота ми, и тази вероятност я допускам и съм я приела.

Редактирано от ellynora на 29.12.12 16:01.



Тема Re: Първият секс следнови [re: MamaNetty]  
Автор eдинak (пристрастен)
Публикувано29.12.12 16:58



Е, хайде сега, твърде директно ме възприемаш. Илюстрирах парадоксалния факт, зрял човек да има опасения от идещ секс. Пък и бях доста ... попразнувал. ;-)



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор won (cool)
Публикувано29.12.12 17:23



Сега изчетох цялата тема и се чудя либидото ти ли дигнахме или страховете ти умножихме?


Щом ще е секс с бивше гадже, няма да се косиш - това пък е най-добрият вариант за твоя случай (поне така, както го описваш, си беше и моят случай).
Няма се зориш и се дръж естествено, ако те предлазположи, продължавай. Ако не се получи на тая среща, виж как ще е на следващата.
Ако все пак кандисаш за секс, остави инициативата на него...после, ако ти хареса, му върни услугата...тъпкано даже.

Споко, каквото-такова! Рецепти няма и на "порното" най-много лъжат, да знаеш!

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 29.12.12 17:25.



Тема Re: Първият секс следнови [re: ellynora]  
Автор echr ()
Публикувано29.12.12 18:34



я кажи за ползите от стоенето без секс, че не са ми хич ясни и само за вредите сещам като как ставаш един изнервен и те заболява глава и света ти се вижда един черен.... виж за ползите от секса много може да се говори



а, и тук не уточнихме като говорим за секс това включва ли секс със самия себе си?



Тема Re: Първият секс следнови [re: echr]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано29.12.12 22:14



Ползите от секса са прекалено преекспонирани - просто няма такива.





Тема Re: Първият секс следнови [re: eдинak]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.12.12 23:16



Добре, добре...мир да има.


Радвам се, че си попразнувал...сега му е времето!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: ellynora]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.12.12 23:35



Как да няма ползи... при секса се движим - движението е живот,
горим калории - влизаме във форма и спестяваме от ядене/дрехи,
вдигаме имунитета си...не се разболяваме от грип толкова често,
сексът е вид общуване - завъждаме повече познанства и връзки
и не на последно място - имаме свежа тема за обсъждане с приятел/к/ите си...



Ако се напъна, току виж съм се сетила и за още...
Всъщност - вече се сетих... ако правя секс редовно, значи може да си позволя
да откажа някой път и тогава мъжът по правило се навива да ми прави масаж
на петичките... което е божествено и по-хубаво дори от сладоледа....



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано30.12.12 01:24



Около 40-те сигурно въобще го няма.

Силно ме изненадваш. Възможно ли е да сърчнеш малко инфо тук там сред психолози и сексолози?



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Първият секс следнови [re: MamaNetty]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано30.12.12 05:26



Движа се достатъчно.


Имам за обсъждане достатъчно много смислени теми.
Не виждам никакви позитиви до момента. Имам страшно много социални контакти, около факта , че отказвам секс също. Изведнъж съм пълна с приятели мъже, които наистина ме уважават и са готови да ми помогнат с каквото могат в трудни моменти. Та нямам оплаквания. Просто не съм срещнала човека за мен. Така предполагам, а може и да е друго, може да имам твърде много отговорности и ангажименти и просто да няма място за това в живота ми. Може и просто да съм отвикнала и да не ми липсва. Обяснение нямам, факт е , че не ми е приорирет номер едно в живота.



Тема Re: Първият секс следнови [re: ellynora]  
Автор lalara (вече блондинка)
Публикувано30.12.12 10:32



Сексът е черешката на тортата в живота на една жена, особено ако е с любим мъж.
Явно , че жената е достатъчно адаптивна

да се справя и с липсата на секс.Аз обаче, се изнервям ужасно. След секса, всичко като че ли си идва на мястото.

Но не можем всички да сме еднакви. Няма правила. Затова всеки си живее живота, както му харесва.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано30.12.12 10:48



......тук съм съгласна, точно така е, въпреки че и от секса се вадят добри пари ако го направиш бизнес



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: ellynora]  
Автор echr ()
Публикувано30.12.12 11:22



значи нямаш физическа нужда и аз искрено ти завиждам, щото нуждите те правят несвободен



Тема Re: Първият секс следнови [re: MamaNetty]  
Автор echr ()
Публикувано30.12.12 11:22







Тема Re: Първият секс следнови [re: ellynora]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано30.12.12 12:51



То не е толкова сложно да си приспи либидото човек. По трудно е да се лиши или да се лишава съвсем съзнателно от емоционалния момент от акта. Как се свиква с мисълта, че повече никога може да не усети топла човешка кожа до своята, ръце и устни на друг човек? Ми хората и на 80 години, без да изпитват вече каквато и да е въбуда, пак обачат да се докосват, щото са живи.

И извини ме, ама тези източни дръндърици за преобразуване на половата енергия в духовна, има смисъл само, ако това дава действително духовен плод или помага и на други хора. Не е ли такава целта, то средствата са неоправдани.



Тема Re: Първият секс следнови [re: mirror_]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано30.12.12 12:54



По трудно е да се лиши или да се лишава съвсем съзнателно от емоционалния момент от акта. Как се свиква с мисълта, че повече никога може да не усети топла човешка кожа до своята, ръце и устни на друг човек? Ми хората и на 80 години, без да изпитват вече каквато и да е въбуда, пак обачат да се докосват, щото са живи.

Чудесно казано. Чувствам го по същия начин.




Тема Re: Първият секс следнови [re: mirror_]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано30.12.12 13:16



Е, аз само съм чувала за въпросното преобразяване на енергия, но никога не съм се интересувала в дълбочина, нито изследвала техниките на преобразуването й.
От личен опит само знам, че има моменти, когато натрупването на въпросната енергия, влиза в доста добра употреба, когато си подложен на свръх натоварване и то ползите са предимно във физически аспект. В духовен... За духовното се грижим по духовен път, не по физически.



Съгласна съм обаче, че е еднакво тъжно да се задоволяваш с каквото и да е, стига да си набавиш няколко мига усещане за несамота, както и съзнателно да си изключил възможността за близост с някого, в цялата многообразност на това понятие.



Тема Re: Първият секс следнови [re: mirror_]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.12.12 13:48



+1.

Нуждата от докосване, от интимност между двама остава, дори да няма акт.
Въздържанието не те прави автоматично по-духовен, нито по здрав... нито нищо.
Може би ти спестява някои рискове от полово-предавани болести и намалява разходите за ефектно бельо, но за чий...х*** да се пазиш или да спестяваш толкова?!?



Все пак, хората са различни...и трябва да го приемаме.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.12.12 13:56



В духовен... За духовното се грижим по духовен път, не по физически
Вярваш ли си?
Дух и тяло са свързани пирамидално и то не от нас - от Господ, както се казва...
Ако работим твърде много над духа си, а пренебрегваме нуждите на тялото, на сетивата, на конвенционалния си ум - горим свещта от двата края.
Да, светлината може и да е два пъти по силна...ама едно, че изгаряме два пъти
по-бързо, друго - че изпокапваме с врял восък всичко/всички около нас.



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: MamaNetty]  
Автор korani7O (ентусиаст)
Публикувано30.12.12 14:14



А дори и от секса понякога...





Тема ШшшшшшТ! Мълчи си...нови [re: korani7O]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.12.12 14:32



... иначе оня, новодошлият Реконструктур, току виж най-после намерил доказателства, че сме с ниско либидо...и следващия път като ни се до ***... хм, няма да ни повярват!



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: MamaNetty]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано30.12.12 14:40



Естествено, че си вярвам, иначе защо ще пиша горното?

Не виждам да съм споменавала нейде за липсата на връзка между разум, сърце, дух, душа, тяло прочие, и нуждите на същите. Напротив. Който съумява да отдава нужното на всяка своя същина, блазе му. В повечето време, ние простосмъртните, сме в търсене на златната среда.

А сега ми обясни, като лишиш бедният духом от храна, дали ще стане по-извисен?
Лишенията на плътта във всякакъв смисъл, сами по себе си, никога не са били предпоставка за духовно израстване, освен ако стремежът за такова израстване, вече не съществува у човека. Но да не се отвличаме...

Изобщо не съм поддръжник на идеята, че без секс се живее по-добре.


Твърдя, че се живее. И то не зле. И че в дадени моменти, тази неупотребена енергия, доста силна между другото, пренасочена в други поприща, дава уникална продуктивност и резултати.

Нито се мре, нито ставаш невротик, нито по-зъл или по-добър.
Но това зависи от маса други фактори, които са вътре в човека и в никакъв случай от онези между краката, щото тия, доколкото ми е известно, все още са подвластни на нас (на разума, духа и сърцето), а не ние на тях.



Тема Re: ШшшшшшТ! Мълчи си...нови [re: MamaNetty]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано30.12.12 14:46



Ми да доказва, бе. Моето либидо винаги е зависело в голяма степен от човека, с когото го упражнявам туй либидо.
Ей така по принцип, да имам, колко да го имам това либидо. То да не води самостоятелен живот, пущината, че да не мога да го озаптя! Ррррр...





Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано30.12.12 14:51



И че в дадени моменти, тази неупотребена енергия, доста силна между другото, пренасочена в други поприща, дава уникална продуктивност и резултати.


Под това мога да се подпиша и аз. Колкото и мощно да напомня либидото на човек за себе си, човек ненапразно израства и все в един момент успява да бъде господар на страстите си, малко или много. А сексуалната енергия не изчезва, а се трансформира в нещо друго. Огромна част от човешката арт- креативност (и не само) е плод на либидото- подтиснато, укротено или развихрено, без значение.




Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано30.12.12 16:49



Благодаря на всички за мненията, съветите и усмивките!
И таковата... не болеше





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано30.12.12 16:53



Падна ми таковата... камък от сърцето.






Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Melany99 ()
Публикувано30.12.12 17:01



Дай подробен рапорт!

300 мнения дадохме за да те окуражаваме!





Тема Re: Първият секс следнови [re: Melany99]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано30.12.12 17:07



Е, подробности чак няма да има.
Но пък полушеговитото настроение с несериозния тон от предния ден доста ми помогнаха. Препоръчвам при шубе и в други ситуации.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Melany99 ()
Публикувано30.12.12 17:09



Доволна ли си поне?





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано30.12.12 17:21



Не успях да прочета всичко от съветите - защото бързах да видя на финала дали си се освободило от страха ....

Заааааащото ...съм кажи/речи на същият хал (да не кажа, че съм по-зле

.....) и усещам как съм на път да превърна страха в параноя

Тоест....мерси и аз за темата и мненията на хората ...индиректно и директно

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: ШшшшшшТ! Мълчи си...нови [re: Raf OFecin]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано30.12.12 17:25



Много точно!
Всичко си от контакта с "отсрещната" страна.

WALL·E


Тема Re: Първият секс следнови [re: Jolee]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано30.12.12 17:59



Да, параноя е по-вярното определение и при мен. Затова и избора точно на този човек. На някои ще им прозвучи като вид използване, не беше.
Стискам палци!



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано30.12.12 18:04



Уууу, слава Богу, изпопренадахме се да свирнеш, че си жива...



Бе и аз съм чувала, че не боли, ама...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано30.12.12 18:35



Пуцай, куме!


Ан така, да ти тръгне на любов 2013!



Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.12.12 19:05



На практика съм съгласна с теб... нямам в какво да те опонирам.
Напротив - съгласна съм...
Възражението ми по горе беше към, може би неправилно схванатата ситуация,
в която "прехранваш" някого само с духовна храна /независимо от вида и/,
докато в същото време неглижираш материалните му /физически, биологични
и прочие "по ниски"/ потребности...
Хората, докато сме хора - не можем да обърнем оная прослувута пирамида
на Маслоу, така мисля. Виж ако станем ангели...или нещо друго...

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Първият секс следнови [re: Jolee]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.12.12 19:09



Не може да бъде! Че ти, доколкото помня си още доста млада...

, от какво толкова МОЖЕ да те е страх?/особено ако мъжът е нов, а не някой приятел от ледниковата епоха - както е в моята тема/
Така, както сте я подкарали тук - май, доста ще се окажат последователки на Елинора... Да не е някаква нова мода?

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: MamaNetty]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано30.12.12 19:10



На практика и аз не мога да ти опонирам. Няма в какво.
Идеята ми беше далеч по-проста: Мога, бе, мога и без... ама, не ща!





Тема Йо-хо-хо и бутилка ром!нови [re: Raf OFecin]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.12.12 19:15



Почвам да пуцам!



Де е чаршафа с петната да го развейм гордо...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.12.12 19:19



Мога, бе, мога и без... ама, не ща!
Поздравления - това чудесна идея, с която да се започне идната година...тоест след няколко часа още...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: MamaNetty]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано30.12.12 19:32



О, Нети, Нети... аз съм от скритите лимонки. Онуй за "пренасочването"... таковата, то е минало бешело...





Тема Re: Първият секс следнови [re: MamaNetty]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано30.12.12 19:32



Ама каква мода, какви последователки... нищо подобно

Не ми се влизаше в подробности, но малко ще обясня. Представи си млада права жена с връзка - кат почнеш от пеперудите, та до някой скандал. И забележи - нормално еблива. И по някаква причина връзката свърша. Дотук всичко е съвсем нормално, та чак банално.

След 2 месеца усеща, че не усеща никакви мераци за секс, но си го обяснява "тва е от оная любов, дет се вика задължително е". След още 2 почват да я подкачат приятелки и тя го обръща на майтап "пазя се, да го скъсам следващия". След още 2 почват да й намекват за връзката секс-нормалност и тя обяснява за енергиите. По-нататък, че не може без любов да прави секс. И така... до една сутрин, в която се събужда и си дава сметка, че това всъщност никак не е нормално. И докато при други разделите са минали с драми, сополи, самосъжаления и после оздравяване, при нея май не се е получило точно така, ами е ударило по странно място. И осъзнаването, че не става по-добре, а по-зле. Започва да ти става чак гадно при идеята да свалиш гащи с нов човек.

Кво да го нарека? Сексуална депресия? Не е задължително да го разбираш, приеми го на доверие.

Та за мен беше решението да гласувам доверие на човек, на който имам доверие. Отне ми около седмица да го реша. И да, страх ме беше и то панически. От нов още ме е страх.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано30.12.12 19:42



Не е сексуална депресия, душо. И не е странно мястото, дето удря. То е по малко от всичко и... да не пропускаме Егото. Това боли най-дълго, ако че трудно го осъзнаваме и признаваме.
Добре си сторила.
И аз така, малко "зорлем" излизах от дупката.
Давай с малки крачки. Когато вътре в теб всичко си дойде на мястото, тогава ще отпаднат и страховете.





Тема Re: Първият секс следнови [re: MamaNetty]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано30.12.12 19:53



Простете невежеството ...коя е Елинора?



Бе може да съм млада ...ма нещо куража отслабна ....

...тоо и затова разчепквам темата с промените

Като знам колко мерак дреме там някъде ...дълбоко ...и като разлистя архивите на буйните времена ...срам ме хваща ей...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: И сега?нови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано30.12.12 21:12



Какво решихте-ще си джиткате ли като гаджета или обвързването ще е по-сериозно?


Напъва ли те на поезия?



Тема Re: И сега?нови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано30.12.12 21:16



Нищо от тези





Тема Благодаря, че сподели!нови [re: 2biri]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.12.12 22:10



Това е много ценен постинг за клуба - да видят и други, че не са само те така...
Няма нужда да приемам написаното на доверие - знам, че се случва, защото и през съм минала през подобна "сексуална депресия" / веднъж преди брака и веднъж по време на брака, трети път - след развода/ Постъпих като теб... в общи линии. Разбрах, че не е нормално, че нещо греша, нещо изпускам, че ми липсва някакъв импулс и не съм истинската - себе си...Не, не съм се насилвала,
но да... определено планирах нещата и се подготвях по свой начин.
В първия случай се справих с "помощта" на старо гадже, което много много си падаше по мен и ме убеди, че ще го заобичам, във втория случай - не направих нищо въпреки няколкото възможности, ами натегнах кариера и работа и почти се разболях...В третия случай рискувах с напълно непознат.



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.12.12 22:11



Защо мислиш, че е егото?
Понякога наистина има загуба на либидо...или подтискане.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Първият секс следнови [re: Jolee]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.12.12 22:13



Не, не е до архив - виж, малко по-нагоре в темата - ellynora

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Първият секс следнови [re: MamaNetty]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано30.12.12 22:20



О ясно...нея я видях по-рано какво мисли, но не го споделям в никакъв случай...

Освен Егото както спомена Raf Ofecin / адмирации за сложният ник

/
....мисля си че се получава от липса на емоции /положителни/ ... при мен де ...

Секса е от онези чудеса природни, които за съжаление човъркат и мозъка ...а когато въпросният орган /мозъка/ не възпроизвежда онези ми ти важни неща ...поради сдухано его шмего и всичко останало ....ами изключвам го от менюто, за да не горчи повече след това....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано31.12.12 00:08



Честито!!!



Прочетох за страховете ти, но не успях да ги разбера. По-ясно разбрах страхът от нежеланието за секс до някакъв момент.

А от тук нататък какво? Нормална ли си вече?



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано31.12.12 00:17



Първият мъж в живота ми беше бащата на децата ми.

Бях на 20 и няколко години, когато се разделихме за първи път. Единия ден се разделихме, на другия приятелка ме запозна с момче, което според нея е точно за мен. И тя беше права. С това момче бяхме непрекъснато заедно две седмици и досега помня разговорите ни. Беше прекрасно, чувствах се приемана и обичана. Целувахме се много - целувките с блондини са невероятни. Беше най-ужасният секс в живота ми. Бях потресена, нямах представа, че сексът с различни партньори ще е толкова различен и ще ме кара да се чувствам по толкова различен начин.

След това се сдобрихме с бащата на децата ми и му бях вярна без никакво усилие от моя страна, докато той не ме напусна предния път, не сегашния.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано31.12.12 00:42



Продължавам да не разбирам, макар да изчетох и развръзката, за какво ти бе всичко това ?! Идеята ?! Целта ?! Изводите ?!
Извини ме, ама ... прозвуча ми като: Абе, джиткам си аз и всичкото ми наред. Верно изтрещях се в един дувар, но ... сетне се отръсках като куче и ... нищо ми нЕма. Хората обаче твърдят, че замятам на една страна. Аз не усещам, добре съм си ... Но ги послушах и рекох да ида да ударя една операция. Изследвания не правИх, що ми е - не установих, обаче ... на операция като на операция - с всичките му прилежащи страхове и решителност. НаправИх си операцията и !?! Ми не болеше .. ?!?
Шах с пешката !
Ма от кво беше болна, кво оперирА, излекувА ли се ?! Ше те бъде ли, няма ли ?! Извини ме пак, ама ... Аз не разбрах. А ти ?





Тема Re: Първият секс следнови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано31.12.12 01:04



Имаш право, че малко така звучи.
И кво викаш? Трябваше да си пусна първо кръв, урина, хормони, после да почна с екстракт от грейпфрут, чесън на прах, капки с глог и мента...малко хомеопатия, после антибиотик...

Не знам дали съм била болна, споделих само.



Тема Re: Първият секс следнови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано31.12.12 01:35



Ти па много знаеш конвенционалната медицина има ли отговори на сички въпроси.

Човек толос е объркан от некадърни доктори, диагнози и модерни болести, че зема да пробва нетрадиционни методи. Лечението може да се крие насекъде, диагнозата после сама ще се излЕчи. Ако не се повлияй, поне е безобидно кат хомеопатия:-))))

Редактирано от Втасахме_я на 31.12.12 01:38.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано31.12.12 01:36



А-а-а-а-а аз толкова дълго бях на сухо, по собствено желание, че просто си бях наумила, че на деня Х иска не иска е мой... добре, че той искаше доста от преди деня Х :), но го измъчих с една 2-3-4 срещи... преди това!



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано31.12.12 01:38



Не. Трябваше да установиш дали си болна. Сетне лечение ... искаш ли го, не ли, подходящо ли е ... И да ... доста така прозвуча (хеле след този ти пост) - една ненужна операция освен по-празен, друго не те прави.
Ти ... какво направи ?





Тема Re: Първият секс следнови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано31.12.12 01:59



Кеф ли ти е да го правиш? Все едно съм се влачила по корем от болки в ухото и ей така съм си отрязала крака. Е, да, ама не.
Операция нямаше. Имаше секс с близък човек. И не, не съм по-празна, по-тъжна или по-изхабена. Нито пък твърдя, че това е универсален начин за лекуване на нечии тумори.

Нормална история, поднесена по по-несериозен начин. Начинът ми помогна да събера повече смелост и да не тръгвам схваната. Пък смелостта ми беше важна. На мен самата.

Какво направих? Каквото смятах за редно. Други - друго смятат.

Ти какво направи първия път след?



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано31.12.12 02:44



Кое дали ми е кеф да правя ?! Доколкото помня няколко пъти се извиних в предния си пост. Казах и, че не разбирам. Опитвам се да разбера други гледни точки. Поднесената обаче суха технология ми навя кофти асоциации .. за операции и ... цинизъм. За което отново мога да ти се извиня ... щом те обижда или мислиш, че нападам.
Когато аз правя нещо, го правя, защото искам да съм там ... Няма "преди", няма "след", няма "по време". Искам човека и то е единствения ми мотив. Сега разбра ли ме, защо не разбирам ?!





Тема Re: Първият секс следнови [re: mirror_]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано31.12.12 04:42



Точно от емоциите произтичат много от страховете и страданията на хората. Да бъдеш освободен и уравновесен си е чиста нирвана на духовния ти свят.



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано31.12.12 10:32



Чесън на прах? Това жените, ще ме прощаваш, на моменти сте в състояние заради някакви смахнати идеи да развалите и такова удоволствие като хапването на чесън.

Само на скилидки бре... и ако добавиш и мастика, към шепата скилидки, резултата е направо убиец. Пресича доста заболявания в началния етап, а в градския транспорт в пиковите часове директно ти освобождава поне метър пространство.




пп. Сори ако е грубо ама не се въздържах.

Няма ме, не ме търсете.

Тема И ти много ме извинявай...нови [re: pravil_nick]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано31.12.12 10:44



Ама прочетох внимателно написаното от теб. Това с операцията, дувара и прочие... при това го прочетох няколко пъти, за да не би нещо да не съм доразбрал и да имам време добре да стопля.

Единственото, което ми иде да попитам в отговор знаеш ли какво е? С носа надолу ли си станала, когато си писала тези думи? Нещо не ми звучат по никакъв друг начин освен като думи на човек, който е вкиснат от нещо, и не може да се освободи от него в общуването си с околните.

А ако искаш да ти го кажа кратко - смятам, че беше И не по темата, И грубо.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Първият секс следнови [re: Втасахме_я]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано31.12.12 10:49



Лечението може да се крие насекъде,

Така е. А една част от най-шокиращото за някои жени е мъничката подробност, че доста лечения се крият просто в един здрав хуй, набит здраво в конкретно топло и влажно местенце, както майката природа го е създала - без разните му там гуми, и без мирисане на розата през противогаз.



Нека се изкажат тези, които имат медицинско образование, дали не съм прав.

Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Първият секс следнови [re: Beщицaтa]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано31.12.12 10:51



А ти какво направи, за да те напусне той?

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Първият секс следнови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано31.12.12 11:30



Някъде по трасето не ни съвпаднаха настроенията и изразните средства.



Тема Re: Първият секс следнови [re: korani7O]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано31.12.12 11:47



На оня, кожения кантар ли? Той има само две положения на стрелката, и те са "става" и "не става".



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Първият секс следнови [re: Severous Snape]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано31.12.12 11:49








Тема Re: И ти много ме извинявай...нови [re: Severous Snape]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано31.12.12 11:58



Аха ... Т.е., за да съм по темата, трябваше да напиша .. "Стискам палци !" ?! Сериозно ли ?! Ми напиши го ти. Аз имам друго мнение и други въпроси. И си ги зададох. Зададох ги, не щото съм станала с носа надолу, а защото така ги разбирам нещата - едно мое действие има мотив, следствие и съответните изводи. Е, не получих отговор. По-лесно бе .. "да съм била груба" и "кефи ли ме да го правя". Ми, добре. Никъв не ми е проблема да се извиня отново. Което обаче не изяснява, каква бе целта на мероприятието и свърши ли работа. Хората много често правим постъпки, за които обяснение нямаме. Ко остава за мотив и последствие. "Не знам" и "просто така" са най-честите отговори. После се чудим "що така не вечерахме". И изводът е "така е трябвало да стане" или "писано било на камък". Аз обаче мисля, че нищо не е писано на камък, а зависи изцяло от изборите, които правим. И, ако накрая, не можем поне изводи да си направим, то ... за къф чеп сме били там изобщо ?!
Пак съм груба, м ? Е .. ако не ме разбираш, считай, че днес пък .. съм станала с гъза нагоре. По-лесно е ..







Тема Re: И ти много ме извинявай...нови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано31.12.12 12:21



Е, вече съм пас наистина



Каприз, лиготня, операция, лъжа, тайна любов, празнота, житейски уроци, хронична глупост, правилен избор, грешен мотив, съдбоносна среща, вид общуване, крива обич, тайна омраза, нагон, автоагресия...

Има ли значение като за теб ще е друго? В друг момент, с друг човек.

Честно, ако постоянно анализирам мотив, следствие и изводи, ще се разболея.
Темата започва с "малко смешна". Тоест не е житейска притча за правилния избор.



Тема Re: Първият секс следнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано31.12.12 12:23





Ей... ще ме умориш от смях. Ама то верно и аз не трябва да вярвам на оная работа на жената, че и нейната също е много проста и не знае, че след 40 не трябва да мецва, пък за ебане... о, ужаст.

Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: И ти много ме извинявай...нови [re: pravil_nick]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано31.12.12 12:37



Аз те разбрах чудесно. Аз също съм само там, накъдето ме тегли с неудържима сила- почувствам ли колебание, значи няма смисъл, защото няма да съм аз. А сексът е споделеност, която ми е ценна само като такова... (Всъщност, дали съм те разбрала наистина?

)

Но различните хора разчупват "ледовете си" по различен начин, Правилникова.




Тема Re: И ти много ме извинявай...нови [re: PipilotaV.]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано31.12.12 12:46



Разбрала си ме.
И знам го тва, бе .. дежурното "различни сме".

Чудесно. Затва света е шарен и интересен. Аз просто поисках да разбера различното. Много поисках ... само това разбрах.





Тема Re: Първият секс следнови [re: ellynora]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано31.12.12 13:17



Страшно ми напомняш за едни думи, които съм чувал, и да ме прощава тази, която ми ги е казала, ако ги прочете. Думите са:

- От ходене по мъже те чакат само проблеми с мъжете, и ходене по гинеколози.

Ти съгласна ли си с това мнение?

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: И ти много ме извинявай...нови [re: pravil_nick]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано31.12.12 13:24



Бе, дали си груба в случая е въпрос на дебелина на кожата на съответния клубар.


Но че пишеш прекалено сложно, ажитирано и априрори отрицаващо по въпрос,
за който сама твърдиш, че не си наясно и искаш отговори - това е което се вижда отстрани.

А защо всъщност искаш чужди отговори... нали и така си си добре със своите?!



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Знаеш ли, Никова...нови [re: pravil_nick]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано31.12.12 13:41



В последно време около мен има доста хора, които имат много богат речников запас, които имат много добра чувствителност за това, кое е грубо, кое е обидно, кое е пренебрежително и прочие... когато нещата са насочени към тях.

Когато те самите насочват нещата към други хора, чувствителността на същите хора пада почти на нулата.

И неведнъж се опитвам да науча хората около мен, че едно и също нещо може да се каже по няколко различни начина, и въпрос на личен избор е какъв начин ще изберем, но когато го направим, редно е да си носим последствията от избора си. Ти поне се надявам, че си достатъчно умна за да разбереш това, защото някои от хората около мен не са. И реват от последствията от неправилно подбрани фрази и изказвания.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: И ти много ме извинявай...нови [re: MamaNetty]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано31.12.12 14:42



Чудесен анализ. Точно това е ..


Ще ти кажа и що търся чужди отговори. Именно, щото знам моите. Те не са ми интересни ... вече. От една страна - чуждите са интересни и шарени. Така преценям света около себе си .. точно в този му аспект на шарен. Нали така се създават критерии .. не само чрез собствени ?! Друг начин не знам. От друга - често явление стана напоследък да ми се създава усета, че "карам в насрещното". И понеже е несериозно да се самозалъгвам, че ще променя себе си, стигнах до извода, че трябва да приема "различното". За да го приема обаче, ми е нужно първо да го разбера. И тук друг начин нямам. Знам, че по-лесно и толерантно, и негрубо (за всички) е да приемам, дори без да разбирам, но ... след като към момента не съм успяла, то значи няма и да стане. Това съм.





Тема Re: Знаеш ли, Никова...нови [re: Severous Snape]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано31.12.12 15:11



Въпрос на избор е - да. Но и въпрос на темперамент, възпитание, себеусещане, светоусещане и много други още. Към едно сме толерантни и благи, към друго - тъкмо обратното. И това са все човешки качества. И да - съвсем нормално е, когато се отнася до нас, да сме по-чувствителни. Кво ненормално има и на кво се опитваш да научиш хората ?! Да са еднакви и праволинейни ?! Щом нещо може да се каже по няколко начина, то непременно трябва да ползвам възможно най-благия. Що ?! За да ти се харесам ?! Но аз не съм най-благата и понякога съм груба. Айде, харесай ме такава.

Няма как обаче, щото си имаш твое виждане за нещата - това е грубо, онова не е. Е, изненада - и аз имам мои виждания за нещата. И понеже често не разбирам, питам. Е, понякога звучи грубо, щото така съм видяла ситуацията - грубо. Нещо против различното ?

Пъ Съ: И последствията си нося за отношението. Често ме отхвърлят. Години ми трябваха да се самосъжалявам, блъскам главата и разбера защо. Вече знам защо (Нети е анализирала много точно ... част от "проблема"). Но вече знам и, че няма да се променя. Ще съм груба ... понякога, ще съжалявам сетне, ще си страдам, но ... поне не си блъскам главата.

Пъ Съ на квадрат: Мисля, че достатъчно офф-топик направихме. Темата не е за мен.





Тема Re: Знаеш ли, Никова...нови [re: pravil_nick]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано31.12.12 15:44



Пъ Пъ Съ - сащото за офтопика можеше да се каже и малко по-рано, когато тотално се отплеснахме от темета на бирите. А да не казвам и доста по-рано.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: И ти много ме извинявай...нови [re: MamaNetty]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано31.12.12 15:50



Но че пишеш прекалено сложно, ажитирано и априрори отрицаващо по въпрос,

Да. Права си, че преценката за грубост е лична и индивидуална, но болднатото от цитата се възприема масово от хората като грубост. На мен може да ми е през шлорца, за това дали нещо е грубо или не спрямо мен, но нека, както ти навремето ми заговори за нетикет-а, да можем да си позволим да кажем на някого, че прави неща, които хората не възприемат добре.

Нима щеше да е добре за тези, с които общувам тук, ако не се бях съобразил с линка ти за нетикета, и ако не се бях постарал да спазвам правилата му?

А грубост, и априори отрицаване... за повечето хора второто е част от многобройните прояви на първото, но иначе си добра адвокатка, и приемам защитната ти реч.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Знаеш ли, Никова...нови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано31.12.12 15:56



Тук просто нямаше драмата, която ти се видя.
Иначе ако щеш вярвай, по-вероятно да сме по-еднакви, отколкото различни.
И никой не те отхвърля





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано01.01.13 12:10



Bonne Ann(é)ee 2013 (à)a vous !

Бъдете здрави и щастливи въпреки всичко!
Прегръщам ви силно!

2biri, чуй тази песен, тя е за теб/ Le tourbillon de la vie /





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано01.01.13 12:12



....ама какво стана бе, изчукали го, взе ли му акъла, изпи ли му кръвчицата, показа ли му чудеса от героизъм ....кво стана ... с една дума



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор korani7O (ентусиаст)
Публикувано01.01.13 12:31



Не прочете ли , ве?

Каза, че не боляло!



Тема Re: Първият секс следнови [re: korani7O]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано01.01.13 12:46



.....май още не съм изтрезняла майна, ми нищо не прочетох ....ама щом ти казваш че не боли, начи всичко е ток и жици



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Severous Snape]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано01.01.13 18:36



Имала съм периоди и на "ходене по мъже" и не ми се струва, че са били най-силните периоди в живота ми. Ако нещо ще се основава само на секс, по-добре да минем без секса.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: mirror_]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано01.01.13 23:18



Спрете да гледате телевизия, още веднъж ви казвам. Идеологията на феминизма е тотално извратена и биологически грешна.



Тема Re: И ти много ме извинявай...нови [re: Severous Snape]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.01.13 23:24



Прочетох те два пъти, но пак не можах да зацепя, точно какво искаш да ми кажеш.
Следователно - няма чак такова значение.

Правилникова мисля, че ме разбра, както и аз нея.. за авторката на темата пък значим повод за спор няма изобщо - така, че всичко е наред.

Не ми се пише повече тук, че стана много дълго и се загуби нишката.
Ако някои иска да изясним определени аспекти допълнително -
ще бъде чудесно да пусне нова - там ще се включа.
Ако авторката иска - мога и да сложа катинарче на тази... както реши.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Хм...нови [re: MamaNetty]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано01.01.13 23:27



Продължавай да се самоуспокояваш. Все пак, надявам се да схващаш, че търсенето на секс не е пропорционално на желанието за него.



Тема Re: Хм...нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.01.13 23:47



Да се самоуспокоявам?!


Че за какво !?
Поначало не съм тръгнала да се тревожа, заради написаното от теб.

Ако ти си прав и либидото ми на 46 е много ниско - ми да се тревожи мъжът до мен,
аз ще си свиркам...и ще искам масаж на краката.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: И ти много ме извинявай...нови [re: MamaNetty]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано02.01.13 07:55



Не сме разбрали още дали съжалява или не, дали би го препоръчала на други

и изобщо дали емоцията е толкова положителна . Освен това други емоционални аспекти след случката - чувство за вина, и т.н. Нищо не е разнищено още, тепърва започваме.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано02.01.13 10:31



Колега, аз казвам, че не съм съгласна с твърдението ти, че мъжете го приемат така и съответно търсят жени които го приемат така, а ти отговаряш с нещо съвсем несвързано. Или си изгубил вече нишката в темата, или се опитваш да изкличиш от собственото си твърдение.

Ако искаш да вкараш темата за феминизма, то аз съм пас, защото ми е досадно. Това понятие е толкова обезформено от използване, както една стара дреха от много носене, понеже е удобна. Нямало, к'во да каже и намесил феминизма, като в същото време съм сигурна че нямаш и понятие от изначалната му идеология, както и аз.





Тема Re: Първият секс следнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор bubble ()
Публикувано02.01.13 10:35



Ако не ти се прави - никой не те кара. И няма нищо ненормално, женският нагон по принцип е много слаб. Около 40-те сигурно въобще го няма.
Но, ако искаш да си напазаруваш нещо, определено трябва да си промениш поведението, за да остане клиента доволен. Иначе - няма сделка.


Как достигна до тези прозрения, ако споделиш...че май не само аз мигам на парцали от тези ти мисловни дейности :-))



Тема Re: Първият секс следнови [re: bubble]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.01.13 10:55



Ммомъкът по принцип ги бърка малко понятията. Хем аз ще си пазарувам, хем некъв клиент трябвало да е доволен. Че щом аз пазарувам, аз съм клиента и ми е през оная работа какво иска оня, от когото пазарувам. Ако пък има някакъв хипотетичен клиент, който ще ме купува мен, трябва да е ясно той какво плаща.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: И ти много ме извинявай...нови [re: ellynora]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.01.13 11:46



Мале-е-е-е, колко размишления за един секс. Те така стават разводите.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Уууу, най-посленови [re: mirror_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.01.13 17:38



абе - и аз се зачудих - на феминистките повече ли им се такова или по-малко... според мен колегата намеква, че им се такова по-малко, ама се насилват да се таковат повече?





Тема Ми - много ясно.нови [re: bubble]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.01.13 17:40



не знам защо му скочихте на човека - той си казва, че до сега ни една жена не го е свалила, а пък жена над 40 - даже и той не е свалил ни една, пък вие ...





Тема Мдаааанови [re: korani7O]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.01.13 17:42



кво хубаво момиче беше, ама - ей на - и нея я таковаха...





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано02.01.13 17:51



Много правилно си постъпила.
И аз правя така, макар че бях много разочарована един път.

Но много по-добре е да се ебеш с приятелите си, отколкото с враговете си или пък непознати.





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: mirror_]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано02.01.13 18:06



Феминизмът постулира, че психологията, възможностите, желанията, целите в живота и едва ли не физиологията на мъжете и жените са еднакви. Еми не са, напълно противоположни са. За мъжките екземпляри от почти всички гръбначни видове, ебането е базова физиологична нужда и животът им е подчинен на задоволяването й. Те нямат нужда от потомство и отглеждането му. Докато при женските екземпляри имено потомството е физиологична нужда, а ебането е просто една от фазите за задоволяването й.

Редактирано от Pekoнcтpykтop на 02.01.13 18:08.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.01.13 18:13



тоя "феминизъм" - сигурно сте го дефинирали ти и твоя приятел Зейфода на някоя маса след 5-тата бира.



Тоя подход е типичен за тийнейджърите - примерно - при момичетата - "той ми дръпна косата, значи ме харесва", или пък - при момчетата - "жените са еди-какви си"...
Пък на теб ти е време да порастнеш - ето -



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Koм]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано02.01.13 18:15



Има в замундата едно ново филмче - Game change. Дръпни си го, изгледай го и ела тук да споделиш какво си разбрала.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.01.13 18:21



т.е. искаш да кажеш, че не ти и Зейфода сте я измислили теорията, а някой друг тийнейджър? Може, може.





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано02.01.13 18:22



А ти, който си толкова наясно с това, твърдиш също и, че мъжете го приемат така и съответно търсят жени които го приемат така.

Или търсиш нещо, което си сигурен, че няма да намериш или търсиш феминистка, от порядъка на Ангела Меркел.





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Koм]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано02.01.13 18:26



Филма е полу-комедия на базата на реални събития за президентските избори в САЩ преди 4 години, няма нищо общо с феминизма.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Koм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано02.01.13 18:26



Коме, колегата няма да кандиса, докато не обяви всяка жена за изначално фригидна.





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: mirror_]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано02.01.13 18:34



Мразя буквализма, но специално за теб ще го формулирам максимално точно:

Нормалните (тоест биологически нормално функциониращи) мъже го приемат така и търсят жени които натурално имат или поне успешно имитират активно сексуално поведение, максимално приближено до мъжкото. Просто сексът е по-леснодостъпен в тоя случай.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Koм]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано02.01.13 18:35



+1




Ще добавя само, че съм леко разочарована от новия ни Член Реконструктур.
От написаното излиза:
1. ако е искрен и наистина мисли така, както се изказва е ...хм, не особено умен
и недостатъчно образован /тезите му взеха да издишат откъм логическа и фактическа подплънка/
2. ако е подвеждащ и целенасочено манипулативен - има характеропатия и някакви по-тежички дефицити.
/понеже си губи времето да провокира, вместо да дискутира или евентуално да се забавлява,
като сваля по-младите мацки и си решава...леките дефицити.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Уууу, най-посленови [re: MamaNetty]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.01.13 18:37



...що бе, човека си има мнение и като го чета си го защитава и то успешно, почти ме убеди ....аз приемам неговата теза, все пак е нещо различно от това което всички знаем и мислим ....според мен е гот



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Уууу, най-посленови [re: mirror_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.01.13 18:42



остави - той и мъжете ни подкара - ето - на мен вече ми говори в женски род.





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.01.13 18:44



тогава за какво да го гледам?
Въобще - да гледам или да не гледам телевизия, щото по-нагоре ни посъветва да не гледаме, сега пък ме съветваш да гледам... съвсем се обърках.



Редактирано от Koм на 02.01.13 18:45.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Koм]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано02.01.13 18:49



Извинения, объркал съм се. С тия разсъждения женски за ебане няма да привлечеш, но очевидно създаваш конфузии относно половата си принадлежност. Както и да е, диалога с тебе автоматично става безполезен и безинтересен, мойте цели тука са други.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: MamaNetty]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.01.13 18:49



не... нашия приятел Реконструктора е представител на едно "ново" течение в дира, което условно се нарича "анти-толерастия". Общо взето това е ултра-консервативно течение, според което света трябва да е такъв, какъвто е създаден преди нам-колко-си--милиона-години и всяка промяна ще доведе неизбежно до край на цивилизацията и човешкия род.
Примерно - в случая - ако жените имат права - ще спрат да раждат деца и - това е то - белите ще изчезнат и ще дойдат негрите.





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.01.13 18:51



твоите цели да не са да намериш нещо за ебане?






Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Джoaннa]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано02.01.13 19:24



Бе, не е въпроса в тезата/тезите му, а че си противоречи сам и че влага някакъв
странен, почти женомразки негативизъм в постовете си. Отделно, че е офтопик.
Може би, ако си беше защитил тезата по-разгърнато и изчистено, по-свързано с казуса на 2-те бири, щях да го приема сериозно. Към момента Ком е прав, че "звучи" някак недозряло тинейджърски.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 02.01.13 19:30.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано02.01.13 19:24



Феминизмът постулира, че психологията, възможностите, желанията, целите в живота и едва ли не физиологията на мъжете и жените са еднакви.

И

Нормалните (тоест биологически нормално функциониращи) мъже го приемат така и търсят жени които натурално имат или поне успешно имитират активно сексуално поведение, максимално приближено до мъжкото.

Именно! Твоите очаквания, може да ги покрие само една феминистка.
Имаш ли други противоречиви мисли, с които да ни запознаеш?





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Koм]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано02.01.13 19:30




Ултра - Анти- Толерастия? Явно и аз трябва да се образовам...
На същото преди не му ли викаха предразсъдъци и мракобесие?

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Уууу, най-посленови [re: mirror_]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано02.01.13 19:37



Проститутките феминистки ли са?



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: mirror_]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано02.01.13 19:39





Казах и аз, че си противоречи, ама нейсе...
Може пък затова да е влязъл в клуба - понеже очаква, че като сме разведени
сме по принуда феминистки... пък на него такава най-му импонира.
Ще спори с нея, ще я оборва ентусиазирано, слюнки ще му фърчат от устата,
докато я докарва до оргазъм...пък тя, само ще мълви скромно на ушето му:
- Ох, ох, скъпи - да знаеш, че съм с ужасно ниско, направо нищожно либидо по принцип,
но като съм с теб ми скача до гърлото чак....полудяваш ме, мракобеснико мой!

Тип-топ!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано02.01.13 19:42



Ако имат профсъюз - да!



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Koм]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано02.01.13 20:29



Не просто нещо, а мен


Еййййй човекът избра такава стратегия, за да не ме пусне на чуждия, а да чакам него, вие сега логика и феминизъм

Реконструктор, аз те чета, да знаеш. Почти съм на път да не повторя - наближавам 40, либидото е редно да изчезне, дете родено имам, тоест и потребностите си съм изпълнила, все рева че сме по-равни, отколкото ни се струва - значи съм и феминистка.

И накрая кой ще я лапне такава? Реконструктораааа



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано02.01.13 20:43



А щастлива ли си?



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано02.01.13 20:44



По принцип или щото съм правила секс?



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано02.01.13 20:45



По принцип, след всичко изброено.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано02.01.13 20:55



Не знам кое е изброеното. Имах трудна година, по-скоро не ми беше щастлива. Обаче не ми е хрумвало, че сексът ще ме направи щастлива. И в общи линии не знам какво си разбрал - аз съм доволна от себе си, от това че реагирах различно за мен си, от това че успях да преборя една паника, от това че си позволих малко да се подиграя със страха си, от това че на глас казах неща, за които все не ми се говори, от това че не анализирах защо, как и кво след това. Изобщо не ми е хрумвало, че като ми го вкарат и аз ще разцъфтя щастлива.

Абе ти да не си програмист наистина?



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано02.01.13 21:03



Изброеното е: 40, сама с дете. Щастлива ли си?



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: MamaNetty]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.01.13 21:04



...ама то и ние го нападнахме много остро , аз се срамувам



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано02.01.13 21:12



Не съм на 40, казах наближавам, но не чак аха тази година.
Това че съм на 30+ с дете и сама принципно не ме прави нещастна. Нещастна бях на края на брака си.

Сега един съвет - влез в друга тема в тоя клуб и напиши нещо. Или пусни тема за феминизма или либидото. Тук така влезе с тия теории, че всички подходихме или негативно или майтапчийски. Нека като искаш да пишеш тук, да е по-непредубедено.

А и темата стана дълга и тежка. И се загубва лежерието й.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор danaia nn ()
Публикувано02.01.13 21:13



Кажи сега, ще има ли пак секс и кога, това най-много ме вълнува от цялата тема





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Джoaннa]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано02.01.13 21:14



Говори му за щастлив секс за компенсация





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: danaia nn]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано02.01.13 21:15



02.01. сме





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: MamaNetty]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.01.13 21:19



Да... ама тогава "предразсъдъци" и "мракобесие" бяха негативни думи, а сега са нещо като значки - примерно Зейфода си е написал след ника, че е мракобес, а пък Реконструктора не пада по-ниско от него...
бе трябва да ги четеш в "Програмисти" за да добиеш представа, де... там е един мъжки свят - така да се каже, където истинските мъже все още си мерят пишките.





Тема Абе и аз се чудянови [re: MamaNetty]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.01.13 21:22



тук 20 жени му казахте, че ви се ебе не по-малко от мъжете, а той продължава да спори, че не е така... вземете направо му кажете кога и къде - току-виж се усетил.





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор danaia nn ()
Публикувано02.01.13 21:24



Нещо не вдянах. И какво от това? Попитах кога пак



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: danaia nn]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано02.01.13 21:26



Нямам час. Ти?



Тема Re: Първият секс следнови [re: Кикс]  
Автор ptj ()
Публикувано02.01.13 21:30



Всичко зависи от възрастта. С годините всеки от нас променя желанията и приоритетите си. Не виждам какъвто и да е повод да се страхуваш...

Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор danaia nn ()
Публикувано02.01.13 21:34



Аз мога по всяко време, ама ти си притеснителна и те мисля, гледай как питаш цял един клуб

Чак взех да се притеснявам и да знам де, кога ще е следващото събитие Ся не можеш да отречеш, че доста хора мислят за теб



Тема Re: Абе и аз се чудянови [re: Koм]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано02.01.13 21:38



Смейте се вие, ама човека е прав ... от неговата гледна точка. Застанало срещу подобна теория, мисля, че няма нормално либидо, което да не вдигне двеста от място и изчезне безследно.





Тема Re: Абе и аз се чудянови [re: pravil_nick]  
Автор danaia nn ()
Публикувано02.01.13 21:42



А ти пак ли си тук. Още ли ще изследваш различното





Тема Re: Абе и аз се чудянови [re: danaia nn]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано02.01.13 21:46



А, не ... не е задължително. Некой път само мигам.







Тема Re: Абе и аз се чудянови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано02.01.13 21:47



Моля ви се, само без снимки от фейсбука





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.01.13 21:51



.....абе майната му, важното е ти да си добре ...радвам се за теб ..другте гледам също, ако не беше ти как щеше да стане темата толкова разискуема ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Абе и аз се чудянови [re: pravil_nick]  
Автор danaia nn ()
Публикувано02.01.13 21:54



Докато мигаш питай си, авторката е отзивчива и отговаря на всичко. Де ще видиш скоро такава тема за секс тук. Та използвай.

Много е лесно то ... "аз съм там защото съм убедена" (цитирам те по памет). Гледай какво е като не си убеден и се учи



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Джoaннa]  
Автор danaia nn ()
Публикувано02.01.13 21:58



Като разбра, че е тийн, каза че го харесваш, после взе да се срамуваш. Кое последно





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: danaia nn]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.01.13 22:03



..срамувам се че го нападнах бе ...принципно и на мен ми хареса как разпали духовете тук ...признавам си че ми допада теорията му като различна от всички досега чути,писани и предъвкани, революционно ми идва един вид ....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Джoaннa]  
Автор danaia nn ()
Публикувано02.01.13 22:13



Ох, ти си размята циците насред темата, после се срамувала. И на кого разпали духовете? На некви недоебани каки (нямам предвид теб)


Теорията не ми допада, щот си имам задръжки някакви. Първо гледам дали са батковци, как не ви мързи да се занимавате с деца бре



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано02.01.13 22:16



Аха, значи следва да разбирам, че сега си щастлива и доволна от живота?
Темата си е екстра, ако за някой е тежка то е негов проблем.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: danaia nn]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.01.13 22:40



...ама не бе милооо, аз просто се замислих и ми допадна идеята му за виждането на нещата като вид теория отстрани, ти пък къде ме завлече ...аз не искам да имам нищо общо с никой, просто ми стана интересно за либидото на 40 и 50 годишните, все пак не е лошо да знаеш видовете теории различни от тази която си чел и се придържаш ....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: ptj]  
Автор 754824 ()
Публикувано03.01.13 11:07




Това е към Двете Бири, нали?

пп. ЧНГ и бъдете здрави и щастливи!



Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано03.01.13 11:25



Абе, ток и жици...нещо вяла ми се вижда тази работа. Ентусиазъм някак липсва, струва ми се...



Тема Re: Първият секс следнови [re: copadevino]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано03.01.13 11:43



.ами може да не е удобно да споделя в ефир лични неща и то интимни най -вече ....ний ще мислим така ,пък тя си знае



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано03.01.13 12:08



Еее, да, интимни неща в ефир не се споделят, ама този коментар, че не боляло, на мен някак вял ми се стори, пък може и да греша.



Тема Re: Първият секс следнови [re: copadevino]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано03.01.13 12:19



...ами зависи какви са били очакванията и, явно много страх е събрала ....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор danaia nn ()
Публикувано03.01.13 12:36



Абе то си е за страх работа, ти що се смееш, не те ли е страх







Тема Re: Първият секс следнови [re: danaia nn]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано03.01.13 12:43



.......ами не знам, не ми се е случвало, сигурно и мен ще ме страх , честно аз не се познавам добре не знам винаги в дадена ситуация как бих реагирала ...що ,ти как мислиш?



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор danaia nn ()
Публикувано03.01.13 12:53



Определено мисля, че трябва да те е страх една седмица преди да правиш секс, ти правиш ли секс изобщо





Тема Re: Първият секс следнови [re: danaia nn]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано03.01.13 12:56



.......мен от секса не ме е страх, страх ме е от това че все повече го искам ,а се изморявам и ми писва .........


а при теб, не ти ли писва

всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Първият секс следнови [re: Джoaннa]  
Автор danaia nn ()
Публикувано03.01.13 13:02



Сякаш не се изморявам и не ми писва, но се притеснявам, че не мога да спя.

Ти наспиваш ли се

Много гадна работа значи



Тема Re: Първият секс следнови [re: danaia nn]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано03.01.13 13:08



..като бебе, научих се да спя по малко и качествено, за три часа съм готова ...ритъма ми на живот го наложи и не мога вече по друг начин ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: И ти много ме извинявай...нови [re: MamaNetty]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано03.01.13 14:30



Нито си глупава... нито аз съм неясен. Да беше замълчала и нямаше да имам проблеми с женската солидарност, така че нека си представим, че съм прочел мълчанието ти.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Верно, Джоано,нови [re: Джoaннa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано03.01.13 14:40



у теоретиците има един особен сексапил на скрита лимонка

Еле, ако си включиш въображението, как изчислява геометрията на женския клитор, направо ти пали гащите.



Тема Re: Верно, Джоано,нови [re: mirror_]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано03.01.13 17:39



.хахахахахахахахаха, много ми хареса ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано04.01.13 19:06



Феминизмът постулира, че психологията, възможностите, желанията, целите в живота и едва ли не физиологията на мъжете и жените са еднакви. Еми не са, напълно противоположни са. За мъжките екземпляри от почти всички гръбначни видове, ебането е базова физиологична нужда и животът им е подчинен на задоволяването й. Те нямат нужда от потомство и отглеждането му. Докато при женските екземпляри имено потомството е физиологична нужда, а ебането е просто една от фазите за задоволяването й.

Реконструктореее... момче лудо-младо: с това изказване си на път да станеш любимия ми "мъжки екземпляр от нашия гръбначен вид"

! Аферим, ашколсун, евалла и машалла! Къде ги намирате тия феминизми с подобни постулати, бре?!? Да не би по компютърен път нещо... да генерирате?

Фенка ти ставам вЕрна-сговорна, да знаеш! Но ти споко: съм над 40 (либидо у ледниковата епоха, демек), с потомство (ерго: базова физиологична нужда отметната), на всичкото отгоре и нещастна: извън опасност си. Разковаващите ебанета ще ги отнесе някой екземпляр по-простичък и неинформиран (в тоя виц отличниците са прецакани, Иванчо;)...

Хайде, Реконструкторе, гушвам те виртуално по случай Новата! Бъди здрав, по-малко хейтвай, повече е*и... или - както казват братята "србе": манье пуцай, више туцай !


По темата: дабълбирке, обичам те, мЪри: каквото сториш, все ще е добре! Даже и да предозираш, пак е добре: от оргазми ние не мрем (само мъжките гръбначни екземпляри чат-пат... таковата) - носим, дет' се вика!
На вървеж всякакъв да ти е Новата!!!




Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Taigun]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано04.01.13 19:17



Искаш ли членска карта за фен клуба?



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.01.13 22:05



Мисля си за теб.
Ти си прекрасна, умна, забавна и млада.
Продължавате ли да правите секс с господина?

Ами ако той се влюби в теб, какво ще правиш?



Тема Re: Първият секс следнови [re: Beщицaтa]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано04.01.13 22:46



Ние с господина се познаваме от много, много отдавна. Не е по темата.

Абе тая тема бая се разклони. Не ми се иска да я заключвам и си признавам, че ми е кеф да чета отговорите. Просто няма начин да отговарям на всичко.

Със сигурност тук има нужда от други теми за секс. Не знам що няма. Моята беше повече тема за страха. Заглавието явно подведе много хора.

Обещавам в тема за секса да пиша за секс





Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.01.13 23:03



Темата ти е много интересна.

Въпросът ми е по темата, защото се случва. Сексите си се хубаво двамката, а в един момент единия се влюбил.

Защо отдавнашното познанство да изключва влюбване?

Ти пусни друга тема за секс. "Размисли за секса", примерно.


Аз вече пуснах тема и се чудя дали ще имам време да пиша по нея. С две не мога да се справя.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Beщицaтa]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано04.01.13 23:17



Аз тази я обслужвах, щото бях лентяй една седмица. В нормално ежедневие не бих и затова не пускам



Иначе да, може. Принципно и аз мога. Дай сега да не правим секс



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано05.01.13 02:20



Настръхна ти косъма като ти споменах за зъба, а накрая викаш - не болеше!:-))))))

Всичко е добре, кат свършва без горчив вкус след "операцията". Ма не смеях да ти спомена притесненията си, да не земеш се повлияеш извънредно:-)))))))))



Тема Re: Първият секс следнови [re: 2biri]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано05.01.13 03:00



Аз искам да правя. Но сега ще се наложи дълъг период на безсексие, което от всякъде погледнато няма да ми се отрази добре.

Хич не го разбирам как да си влагам сексуалната енергия другаде. Но никога не е късно да научим нещо ново.

Добре, че либидото ми след раждането е в пъти по-слабо от преди. А и от недоспиване, гледане на деца и грижи, направо не ми остава време за мислене или чувстване.



Тема Re: Първият секс следнови [re: Beщицaтa]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано05.01.13 11:56



Ако гледането на две деца сама + бачкане + всички ежедневни грижи и дейности + недоспиване и т.н., не ти стигат и ти остава още неупотребена енергия, която те кара да мислиш за секс, значи не си натоварена максимално!


Пробавай да вкараш още зор и ще видиш тогава не преобразуване, ами чудеса!



Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор Вещицата (smilestears)
Публикувано05.01.13 12:10



Ами секса те зарежда с още повече енергия и действа разтворващо.

Ох, все се смея, като си спомня как се прави секс, докато отглеждаш 2 бебета. Приспивам ги, започваме със секса, след малко - едно бебе реве, спираме, успокоявам, приспивам, пак почваме, другото - реве, спираме, успокоявам, приспивам, започваме, пак някое - реве .... Добре, че не можеха да отворят сами вратата.





Тема Re: Първият секс следнови [re: Вещицата]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано05.01.13 12:24



Тогава го прави. Ей, докато децата са при тате, ти имаш цяла вечер и нощ!
Има хора, умеят да делят секс и емоции, а аз не го мога и с годините ставам по-зле, та затова и съм постъпвала така. Ако ти си от първите, не виждам причина да се подлагаш на лишения.





Тема Re: Първият секс следнови [re: Raf OFecin]  
Автор Вещицата (smilestears)
Публикувано05.01.13 12:30



Не съм. Сексът винаги ми е съпроводен с емоции.

Хихи, представих си го като торта. Ако ядеш парче с блатове, крем и т.н. е вкусно, ама само блатове(само секс), ако ядеш не е същото, кремът (емоциите)и без блатове е вкусен, но комбинацията от всичко е съвсем различно нещо.





Тема Re: Първият секс следнови [re: 754824]  
Автор ptj ()
Публикувано06.01.13 17:39



Да, поставил съм го не където трябва.



Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.