Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Melany99]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 21:54



Не му се връзвам.
Него също го е шубе и не знае как да каже.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано28.12.12 22:05



Нямаше да пиша уж тука, ама не мога да не се съглася с това ти мнение.
Гепи





Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 22:06



добре, да го подходим по тоя начин. Какво искаш? Тоест какви са очакваните резултати от планираните дейности?



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 22:33



Какъв може да е резултата от един секс? Нали не мислиш, че да се наям или да му родя децата?



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 22:57



Резултати има много. Да приемем този - каниш се да получиш сексуално задоволяване. Прав ли съм?



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано28.12.12 23:21



Сега сериозно,
не знам откъде се появи и защо. Не те познавам. От толкова време пиша тук и най-после реших да се посмеем за моя сметка. Някак, получи се. Никой с никой не се скара, дори с теб се посмяхме с тия атрофирали органи.

Но ти продължаваш. Какво очакваш да ти кажа?
Може би да кажа как точно получавам въпросното сексуално задоволяване, или дори с кой?

Защо реши да се лепнеш за мен и то точно в тази тема? Рови ти се? Ок, нека е в някоя по-осрана тема, тая си беше веселяшка. Кво искаш от мен точно, че питаш Кво и Що? Очевидно няма да ти отговоря. Ако съм страничен човек, ще помисля, че си някой ревнив бивш любовник. Не те познавам, не смятам че е необходимо в тема като тази да водим подобни разговори.

Усмихни се и ако имаш проблем, го сподели. Няма да ме вкараш в подобен тон, не се хаби.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: 2biri]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано28.12.12 23:39



Ми то е просто, който и да е той.
Рече нещо от типа, че ако ти се, го правиш, ако не ти се - намираш си други занимания. А не търсиш интернет подкрепа дали да или не



И няма нищо лошо в това. И нищо срамно. Това е част от съществуването ни.

Бе, мамка му, кога хората ще почнат да приемат секса като пиенето на вода, храненето и ходенето до тоалетна???



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: chavdar4e]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 23:40



Коя жена го приема така? Искам да се оженя за нея веднага.



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано28.12.12 23:47



Аз.


Но сватби са разрешени след Йордановден



Тема Re: Уууу, най-посленови [re: chavdar4e]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 23:54



хмммм. По-скоро си схванала, в един момент, че мъжете го приемат така и съответно търсят жени които го приемат така и си се адаптирала, играеш си добре ролята и получаваш съответните облаги. хммм...




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.