Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кой е на линия тази вечер?  
Автор Severous Snape ()
Публикувано25.12.12 22:04



Скучая и ми се говори с някого.

Няма ме, не ме търсете.

Не зная защо, но тази вечер си спомних за една тема на Вятър. Темата беше точно на нова година. Някои хора помнят тази тема.

Редактирано от Severous Snape на 25.12.12 22:06.



Тема Re: Кой е на линия тази вечер?нови [re: Severous Snape]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано25.12.12 22:22



Аз не я помня. Ако е символ на самотата - тук това е почти забранена тема, но сме си все отбор самотници по някакъв начин.
Това със зеленото предполагам е трябвало да бъде активно, но не е.
Но съм тук.



Тема Re: Кой е на линия тази вечер?нови [re: 2biri]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано25.12.12 22:24



Това, че ме няма ли? Никога не е било линк. Това е просто сигнатурата ми. От известно време насам.

А онази тема наистина беше крясък и вопъл от самота.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Кой е на линия тази вечер?нови [re: Severous Snape]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано25.12.12 22:32



Ааааа ъхъ
Имаш ли подарък от дядо Коледа? А ти подари ли?
Ако поне едното - всичко е ок, честно.

Тази Коледа си мислех за моя котарак. Той е обичан и лигав. И самотен. Не стига че Бъдни вечер изкара сам, а и на Коледа - нищо под елхата. Сега за отмъщение къса всички торбички - това е един вид неговия подарък - да ги скъса на спокойствие.

Ама глупости пиша. Кво по-самотно от година самота, че за едната вечер?



Тема Re: Кой е на линия тази вечер?нови [re: 2biri]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано25.12.12 22:38



Е... онази тема, за която се сетих беше, че е изкарала новата година сама. Че е била напусната точно преди нова година.

Детайлите отделно на ръка, не зная дали по-старите няма да приемат това за изнасяне на лична информация, но наистина въпросната вечер в известен смисъл е символ на цялата година.

Гледал ли си A Christmas Carol с Патрик Стюарт? Коледата, а за нас и Новата година са символи не това как си живял живота си.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Кой е на линия тази вечер?нови [re: Severous Snape]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано25.12.12 22:52



Женско съм. Като цяла година живееш сам, няма как да цъфнеш в двойка на Нова година. Логично е някак. А детето да пуснеш да се забавлява с таткото. Толкова е типично, та чак не е самотно



А иначе всички сме зарязани/зарязали преди Нова година и следва такава сам. Някак най-малкия проблем е единия празник сам. Щото на всичките делници сам си свикнал вече.

Самотата е друго - някак и с човек до себе си има хора, които и на Нова година ще четат тайно - тва е тъжно. Ние самотниците ще се запилеем по купони и площади - че сме ясни. А и тук да сме - не сме неочаквани.

Айде по-бодро!
На бас, че Вятър е духнала един ден след 1-2-3 самотни Нови години. Няма как иначе.



Тема Re: Кой е на линия тази вечер?нови [re: 2biri]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано25.12.12 23:02



Някак най-малкия проблем е единия празник сам. Щото на всичките делници сам си свикнал вече.

Така не го бях поглеждал. Мъжете и жените мислим различно.

Упс... сори, че трябваше да ми напомниш, че си жена. Сам трябваше да се сетя коя си. Извинявай.

А това, че да си самотен е ужасно, но да си самотен с някого е още по-ужасно го четох някога в една книга. Думите бяха вложени в устата на един съпруг, който знаеше, че жена му му изневерява с главния герой, но не правеше нищо и не му пукаше. Тогава обаче бях пубер и не разбирах как може да има хубава жена (жената беше описана като доста хубава) и да не си а чука и да не му пука за нея.

Не че сега го разбирам, но поне го виждам и приемам съществуването му.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Кой е на линия тази вечер?нови [re: 2biri]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано25.12.12 23:21



Моето дете порасна и, така или иначе, съм сама, не само на Нова година. Не виждам никакъв проблем в това.
Опитвах предложени варианти да съм някъде, или да има хора вкъщи - не ми е добре. Реших, че няма никаква нужда да си го причинявам повече.
Стоим си с куч Айрън заедно - него не мога и не искам да го оставям сам, защото се чувствам като предател...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Кой е на линия тази вечер?нови [re: 2biri]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано25.12.12 23:24



Вятър... нея си я спомних някак заради влизането в клубчетата по време, когато обикновено са семейните празници. А за следващата нова година мисля, че отдавна си е била намерила каквото е търсела.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Кой е на линия тази вечер?нови [re: anbra]  
Автор Melany99 ()
Публикувано25.12.12 23:29



То си е късмет да си правиш каквото искаш, а кучето да си глозга кокали наоколо!

Кеф ти книжка, кеф ти - нет.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.