Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема За женските хормони в мъжкия свят  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано19.12.12 03:52



Написах това мнение в друг клуб.
Реших да го постна тук, понеже това е клуб, в който жените и мъжете са претърпели раздяла заради поведението на единия от двамата партньори при съжителството им.
Напоследък наблюдавам следната тенденция:

Заради многото женски хормони, които блъскат в храните, мъжете станаха по-женствени, обезкосмяват си дори веждите, пудрят се и т.н. Тези хормони влияят на желанията. Човешкият организъм много се влияе от желанията, те са първичното у човека, а желанията до голяма степен се определят и от хормоните. Особено младите мъже са кисели и егоцентрични или пък свенливи като жени, според характера, но на всеки. Това е така, защото нямат дори мъжки навици. Мъжът е престанал да бъде галантен, мил и великодушен, защото хормоните, които яде непрекъснато го изменят, правят го страхлив женствен и егоизтичен. Понякога си мисля, че единственото, което го отличава от жената е физическата сила. Мъжете в миналото, когато не е било напреднало генното инженерство и иновацииите в хранително-вкусовата промишленост, са били доста по-различни.

Работя в преобладаващо мъжки колектив и женските постъпки на мъжете са очебийни, изявяват се като клюкари, интриганти и често постъпките им нямат нищо общо с мъжка доблест. Да не говорим колко се оплакват, дори жените се подсмихват като ги слушат. Често търсят закрила при родителите си или при силни представителки от женски пол, защото "новата им женска природа" ги кара да търсят закрила, а не те да закрилят. Колежките ми всички се оплакват от този синдром при партньорите си.

При мен се случва рядко този проблем, защото сме разговаряли с партньора ми по този въпрос и мисля, че той осъзнава сериозността на това, което се случва, но като цяло е тенденция в съвренното общество.

Интересно ми е какво мислите по въпроса и как може това да бъде преодоляно или мъжът в днешния свят да бъде спасен?

Не знам дали пишат лекари, биолози или специалисти в областта на храненето тук, но ако има, ще ми е интересно и тяхното мнение.





Редактирано от *Eвa* на 19.12.12 05:35.



Тема Re: За женските хормони в мъжкия святнови [re: *Eвa*]  
Автор crystalkyle (член)
Публикувано19.12.12 04:07




Не, това не е геврек...
Андрогинно ...

Редактирано от crystalkyle на 19.12.12 04:11.



Тема Re: За женските хормони в мъжкия святнови [re: *Eвa*]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.12.12 08:18



Мдааа... бе и аз това се чудя... от къде тая превъзхождаща физическа сила у тия мъже... дето уж трябва да са жени.



Пък и кура им става - явно нещо го вдига, а и още не съм виждал тампони, нито пък дори джентълменски превръзки... има нещо гнило тук с хормоните, да знаеш.



Тема Re: За женските хормони в мъжкия святнови [re: Koм]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано19.12.12 08:46



Физическата сила им идва оттам, че природно са създадени да бъдат мъже, но в процеса на развитието си емоционално и отчасти физически все повече започват да приличат на жени.
Понеже казваш, че го вдигат и това е признак на мъжественост, то си мисля, че и гейовете го вдигат или не?

Не знам как точно стоят нещата там, но предполагам, че го вдигат, иначе нямаше да правят секс и да изпитват удоволствие.



Тема Re: За женските хормони в мъжкия святнови [re: *Eвa*]  
Автор ___zla_gad___ (новак)
Публикувано19.12.12 08:48



Е, нали искахте равенство?...



Тема Re: За женските хормони в мъжкия святнови [re: ___zla_gad___]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано19.12.12 08:53



Равенство при човешките права - да, но не и да се уеднаквяваме. Лошото е, че все повече силният пол, който трябва да се грижи за поколението си и за майката на детето си, добива черти от слабия пол, но природата не му е отредила финкция да ражда и никакви женски хормони не могат да му я отредят.



Тема Re: За женските хормони в мъжкия святнови [re: *Eвa*]  
Автор ___zla_gad___ (новак)
Публикувано19.12.12 09:00



За мен ключовата дума е "трябва". Защо мъжът да бъде ДЛЪЖЕН? Защо не помислите, че мъжът дава точно толкова, колкото получава? А жената трябва ли да бъде ДЛЪЖНА за нещо? Ако не, редно ли е да претендира за каквото и да е?



Тема Re: За женските хормони в мъжкия святнови [re: *Eвa*]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.12.12 09:05



ми, дигат го, разбира се. И те - точно както и другите мъже нямат проблеми с хормоните, особено пък заради храната.



Силата идва от мускулите, а мускулите се развиват от 2 неща - натоварване и.... винимавай сега - същото онова, което ни вдига кура - тестостерона.

Естествено - това е само едно мнение на лаик... ама с мъжки хормони, де.



Тема Re: За женските хормони в мъжкия святнови [re: ___zla_gad___]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.12.12 09:08



Малее, тук се заформя поредната полова война:
"ти трябва да МИ даваш, щото си мъж, ама не ми даваш - значи си жена"! "Ай, лягай да ти ударя една путка, че ще ходя на мач!"
Ура.





Тема Re: За женските хормони в мъжкия святнови [re: ___zla_gad___]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано19.12.12 09:09



Защото жената не може да изпълнява естествените си човешки функции да отглежда добре поколението си и да се чувства жена, защото мъжът до нея не е способен изцяло да я издържа заедно с поколението си и се налага жената да работи и да изкарва прехраната си, често пъти да издържа дори него. Ако трябваше да е така, природата щеше да ни създаде еднополови и така да се възпроизвеждаме така . В днешно време все повече мъжът заприличва на жена, която не може да създава поколение. Преди да настъпят иновациите в хранително-вкусовата промишленост, мисля, че мъжът е бил по-истински мъж, сега е нещо като полухибрид. Такива са ми наблюденията от 5-6 години насам, в не едно и две партньорства.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.