Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Готови ли сте за апокалипсисанови  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано11.12.12 00:06



на 21 декември



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Готови ли сте за апокалипсисанови [re: OldWitch]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано11.12.12 01:43



аз не
но при мен хубавите неща се случват когато не ги очаквам



п.п. от многото предположения какво точно би могло да се случи в този ден, най-много си харесах идеята, че в този ден земята ще промени рязко оста си на въртене и тогава всички подготовки ще се окажат излишни - ще литнем в един миг като прашинки във вселената и никой нищо няма да усети:)
като се знам какъв карък съм - няма да е това

Редактирано от тpънчeтo на 11.12.12 02:20.



Тема Re: Готови ли сте за апокалипсисанови [re: OldWitch]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.12.12 08:00



Доколкото вече съм преживяла един апокалипсис през 2000-та година, от който нищо не усетих, мисля и сега да не се вживявам толкова. Ако ще мрем, няма лошо. Аз имам доста любими души отвъд, с които искам да се срещна. Ако няма да мрем, пак бива, щото издържам на простотии. Ще гледам децата и гаджето да са ми наоколо, че да не ми е скучно и те така.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Ето - на!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.12.12 09:16



Аз пак съм пропуснала една хубава новина - че имаш ново гадже!
Да ти е честито...


Раздуй малко, та да ти позавиждаме - готин ли е?

Колкото до моя личен Апокалипсис... убедена съм, че ще е зимата като задухат ония ми ти бурни и смразяващи Варненски ветрове и вземе да падне блока... Емоционално съм готова за това всяка зима, а след последното земетресение, което бая ни люшна - направо съм си приготвила чантата за оня свят.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Готови ли сте за апокалипсисанови [re: OldWitch]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано11.12.12 09:26



Ще ти се Апокалипсис...ама нямааа:))

Животът и купонът продължават!





Тема Re: Ето - на!нови [re: MamaNetty]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.12.12 10:13



Е, то новото вече не е ново. Само премина от статус "нещо като гадже" в статус "гадже".

Ми, на мен си ми е готин. Не знам колко време ще продължи, но съм сигурна, че когато приключи няма да съжалявам, че съм си изгубила времето. Най-малкото толкова танци и секс не са ми се случвали, откакто се помня, а на мен тези две неща никога не са ми липсвали.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Готови ли сте за апокалипсисанови [re: OldWitch]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано11.12.12 10:17



Покрай този апокалипсис хората изтрещяха. Онзи ден приятелка ми разправя как нейна колежка усилено трупала хранителни запаси за фаталния ден и била притеснена, че не е купила достатъчно. В къщи я има, я няма едно кило брашно, едно кило захар и едно кило сол. Ааа, и половин пакет мамалига. За колко ще стигнат, дявол знае. Аз викам, ако ще умираме - само да е бързо и безболезнено.





Тема Re: Ето - на!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.12.12 10:32



Ей, само това да се чува!
Завидях ти ама по хубав начин...и аз иска-а-а-ам...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Готови ли сте за апокалипсисанови [re: OldWitch]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано11.12.12 10:52



.не четете между редовете, написаво е със специално мастило, ще има повсемесна ебън и групово напиване по целият свят ...също така и обилно семеизхвърляне за подобряване на човешкият геном и в частност материал ..така че стягайте половите органи за ново начало !!!!



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Готови ли сте за апокалипсисанови [re: Джoaннa]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.12.12 11:05



Хе-хе.... за момент, понеже не прочетох ника ти, реших, че постингът е от Файла, който се е разгонил предпразнично.


Иначе супер ми изглежда тая картинка дето я рисуваш...нещо като подобрен вариант на картините на Ада на оня холонски майстор, Брьогел ли беше...

Не искайте много, за да може да платите цената.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.