Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Отношенията с родителитенови  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.12.12 18:52



Какви са отношенията Ви с родителите?
Някои сме писали, но всичко си има развитие, та нека пак да ги обсъдим.

Специална покана към Тринити да се включи.

Моите отношения с родителите ми много се промениха, откакто и аз станах родител. Вече не ги обвинявам и не им се сърдя за нищо, и разбрах, че не съм била права да ги виня или да им се сърдя.



Тема Ох...трудна тема.нови [re: Beщицaтa]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.12.12 19:17



Моите отношения са сложни, предвид че те са разведени... а и особняци всеки за себе си. И двамата все още работят активно, въпреки че са 40 и 41-ви набор..и дори може да се каже, продължават да изкарват повече пари от мен...


Имаме слаби конфликти 1-2 пъти годишно, той като не им позволявам да се месят активно в каквото и да е от живота ми. Към момента обаче най-важното по отношение на тях е да са здрави, защото иначе... ще живея в кошмар.
Брат ми е в чужбина и само аз съм им... ако нещо лошо стане.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Beщицaтa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.12.12 19:20



И при мен нещо подобно се получава. Не че някога съм била в много лоши отношения с майка ми, но е имало моменти, в които съм я обвинявала за това или онова. Обаче като ми стовари живота нейната съдба, взех да я разбирам.


Е, пак не можем да изтраем повече от три дни заедно без да се скараме нито веднъж, ама си прощаваме.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано06.12.12 19:21



Аз съм късметлия - нямам родители.
И отдавна съм осъзнал, че най-добрият подарък, който мога да направя на сина си, е да изчезна от света, когато се хване някаква стабилна работа след университета.

WALL·E


Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Beщицaтa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано06.12.12 19:23



Пенсионерски... От 15-и майка се пенсионира.

А сега е в отпуска и учи усилено PHP.

Загазих я, Вещи. Ще трябва да и направя сайт за домоуправители.

Soul is smarter



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Beщицaтa]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано06.12.12 19:28



Нормални. Обичаме се, дразним се, помагаме си.



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Beщицaтa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано06.12.12 20:01



Нормални. Кат се чуем по тел., майка ми се опитва да дава акъли, аз, в повечето случаи се правя на 3 и половина - 'приказвай си, не ми пречиш', помагаме каквото можем, и така. Нищо не се е променяло драстично, така са си били открай време.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Beщицaтa]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано06.12.12 21:07



Аз винаги съм се разбирала с родителите си, щото те винаги са били на моя страна. Чуваме се всеки ден. Майка ми и съпругът ми са невероятна комбина. Нямам от какво да се оплача.



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Beщицaтa]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано06.12.12 21:54



... ами, няма ги и двамата... и едва сега ги разбирам... най-тзжното е, че немога да им го кажа... най/тъпото е, че сега мога да им помагам или поне да не ги ангажирам със себе си, обаче тях ги няма... такива едни неща...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано06.12.12 22:13



Ами аз с баща ми си бях партия, с майка ми постоянно се карахем много тежки характери и двете и ужас..... 5 минути мир и любов и след това....ужас хахаххах сега като се сетя, ма ние си бяхме смешни двете де, намирахме си за какво да се караме, и си ни беше гот


Сега, като почина, пак се хващам че има нещо за което да се скараме, ама я няма, даже сънувах веднъж че се караме.... Преди да почине ми каза че и двете сме силни личности и характери, и за това сме се карали, ама ние най често се скарваме и след 5 минути си пиехме бирата
Общо взето винаги съм се разбирала с родителите си, и съм се карала




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.