Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Коледно партинови  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано07.12.12 15:09



Съгласно клубната традиция, бих искал отново да приключим годината с коледно парти. Готов съм отново да поема организацията, но поради няколко неприятни инцидента миналата година, искам да поставя следните условия:

1. По възможност участниците да пристигат в сравнително трезво състояние, за да могат да разпознаят заведението без помощта на таксиметровия шофьор

2. Новопристигналите да не започват да ядат от първата им попаднала пред очите чиния!

3. Пушачите да не оправдават пушенето на масата с опазването на порцията си по горната точка

4. Дори в късните часове напитките да се консумират от чаша! Забележката „Алкохолът дезинфекцира“ не елиминира полепналите по гърлото на бутилката червила и мазнини!

5. Моля да не се вземат в знак на протест прибори и части от мебелировката за вкъщи, дори когато сметката е явно надписана. Има кой да я провери.

6. Моля този, който миналата година доля греяната със супер, да не си позволява подобни шеги повече! Много добре знаем какво се случи с косата на Ф, когато А. се опита да запали една след третата голяма.

7. В случай, че някой очаква да прекали с пиенето, моля своевременно да се ориентира за местоположението на тоалетната. У. никак не беше очарована от съдържанието на торбичката си с коледни подаръци.

8. Накрая искам да напомня на миналогодишните участници от мъжки пол да се приготвят за ДНА тест, във връзка с раждането на дъщеричка от една клубарка през септемвтри тази година.

Искренно ваш
XING

Редактирано от XlNG на 07.12.12 18:18.



Тема Re: Коледно партинови [re: XlNG]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано07.12.12 15:16



В Пловдив ли ще организираш купон?:)



Редактирано от Lira Emerald на 07.12.12 15:59.



Тема Re: Коледно партинови [re: XlNG]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано07.12.12 15:38




Ама то е било адски забавно, бре!
Представих си цветно...



Тема Re: Коледно партинови [re: Lira Emerald]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано07.12.12 16:16



Е, гааааси лицемерката!

Ама аз видях - всичко прочетох!
А това, което фантазията ми рисува ееееее:........



Тема Re: Коледно партинови [re: XlNG]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано07.12.12 16:25



....ми мен що ме е нямало?

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Коледно партинови [re: XlNG]  
Автор won (cool)
Публикувано07.12.12 16:47



Не може да бъде! ОбъркАл си клуба, пич!


Специално разгледах архива и отзивите за купона са били добри!

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Коледно партинови [re: won]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано07.12.12 16:53



И иска да продължава да греши, та и да го организира?!





Тема Re: Коледно партинови [re: Десислава]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано07.12.12 16:58



Не те разбирам...каква фантазия, какво рисуване...да не си започнала да ходиш на уроци по живопис:)

Иначе не знам Ксинг какъв купон е правил ... но ако направи купон в София със съпругът и детето ще идем-обезателно





Тема Re: Коледно партинови [re: XlNG]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано07.12.12 17:22



Ксинг, кой купон имаш предвид? Гледам, че не си писал Ариел да си затвори голямата уста... На кого му се е родило бебе?



Тема Абе никой ли не разбира тук от майтап?нови [re: ariel$$]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано07.12.12 17:25



Шса събираме ли или не?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.