Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:52 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: TRlNlTY]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано07.12.12 16:12



Трудна работа е да се откъснеш в тази ситуация. Не знам какво е решението, вероятно да изчакаш да почнеш работа е вариант. Не виждам как ще излезеш под наем докато си в неплатено майчинство. Бащата няма ли отношение по въпроса, бащата на детето?



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: tia9]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано07.12.12 16:19



бащата си би шута в чужбина
там е същия просяк, какъвто си беше и тук
почва да праща все по-малко пари, а последно си загуби и работата и щял да мине на помощи от тамошното бюро по труда - така предполагам и да спре съвсем да плаща смешната издръжка, пак няма да мога да го съдя, защото ще се води безработен, не знам, може и това да му е целта.
наште все повтарят, че ми плащали сметките и ме хранели и като съм почнела работа съм щяла да си ги плащам и как чакат тоя момент, ходят и ми спират радиаторите по стаите, абе глупости пълни... а дотогава (докато почна работа) да съм внимавала как се държа с тях, че можело да се озова на улицата...

щеше да е смешно, ако го казваха на майтап, ама не, напълно са сериозни, горките...



Тема Стега си писала против родителите си!нови [re: TRlNlTY]  
Автор Melany99 ()
Публикувано07.12.12 16:22



Те сигурно са възрастни и може би болни хора.
Приели са те в дома си с детето, а ти се оплакваш.
Възрастинет хора имат по-друга представа за живота, освен това се променят с времето. Появяват се различни особености, които в по-млади години са по-туширани.
Щом си отишла в домът им ще се съобразяваш с тях.
Настроена си негативно и това според ме е още по-лошо. Навиваш се сама както гледам.

Не била дошла майка ти в първи клас.
Ами то на никой майка му не беше дошла аз като ходех едно време.
В краят на 60 и началото на 70-те всички майки работеха.
Както и всички деца се оправяха сами. Помагахме дори с пазаруване, рлащане на тока, водата и т. н.
Дори се отнасяхме с насмешка към една фръцла, коята я водеха дядо и баба на училище...


Моите родители работеха някъде си далеч по разпределение и излизаха в 5 сутринта и се прибираха в 7 вечерта.

Такива бяха времената.
Не те обичали, не те искали- хайде сега.
Помагат и в момента с каквото могат.
Някои хора ен могат да си изразяват чувствата, това не значи, че те не съществуват.

Абе хора, огледайте се малко и приемете живота си. Ако искате промени - стягате се и си гоните целите. Никой не може да го направи вместо вас.
Животът е несправедлив, разберете го!

Всички се борим, кой по-успешо, кой - не толкова.
Мрънкането няма да ти помогне! Даваш напред и правиш каквото можеш, настрой се позитивно и с усмивка!



Тема и да почна работанови [re: tia9]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано07.12.12 16:22



заплатата ми е смешна,
а работата тежка в смисъл на голямо психическо натоварване,
отсега го мисля как ще издържам тогава, чисто психически,
защото и сега съм си достатъчно напрегната, а тогава ще съм на квадрат




Тема Re: Стега си писала против родителите си!нови [re: Melany99]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано07.12.12 16:24




ах, колко ме размя!
благодаря ти, искрено!
по-голяма тъпотия не бях чела,
ама поне ме разсмя,
то е като виц




Тема Re: другите пък,нови [re: tia9]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано07.12.12 16:27



благодаря ти за милите думи





Тема Re: Стега си писала против родителите си!нови [re: TRlNlTY]  
Автор Melany99 ()
Публикувано07.12.12 16:46



Абе момиче осъзнай се!
Гледат теб и детето!
Явно и нета ти плащат, щом драскаш по клубовете!

И пак си недоволна и се оплакваш!


Ами то и твоето дете след време може да се оплаква, за какво си го родила след като нямаш пари да се грижиш за него!





Тема Re: Стега си писала против родителите си!нови [re: Melany99]  
Автор danaia nn ()
Публикувано07.12.12 17:04



Ти защо не отидеш у мама да ти плаща сметките и да не работиш на всичкото отгоре, ами само се караш на хората





Тема Re: а изоставените децанови [re: TRlNlTY]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано07.12.12 17:12



Съветът ми е, едно по едно да почнеш да градиш нещата отново. Първо опитай се малко по-философски да разсъждаваш и се поуспокой.

Започни работа...това първо. Работата донякъде ще те разсее и върне в реалността на това да започнеш да вземаш живота в ръцете си-сама.
Не знам колко е голямо детето...но ако има година започвай яки постъпления за ясла!
На първо време -това.

И бъди по въздържана пред вашите...не знам защо така тетормозят, може би и ти не си държиш езичето зад зъбите:))...и става какафонията. Опитай с добро...колкото и да ти е напрегнато...опитай:)

какво толкова искат от теб?...ако искаш сподели да ги поанализираме тези техни мотиви за да се държат с теб така според теб?

И запомни-нещата не стават бързо...и стават такива, каквито си ги направиш.



Тема Re: Стега си писала против родителите си!нови [re: danaia nn]  
Автор Melany99 ()
Публикувано07.12.12 17:26






Редактирано от Melany99 на 07.12.12 18:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.