Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано06.12.12 23:24



Благодаря))
Аз от майка ми си знам че дъщерите са повече към бащите си и синовете към майките си, така беше и при нас, макар че ние бяхме много сплотено семейство, сега сме аз и брат ми и пак продължаваме да сме сплотени, независимо от всички караници които си имаме, но аз съм опъка, и трудна, но брат ми ме познава и ме търпи


Аз си живеех с мама, брат ми и досега си мисли че тя е заминала някъде и някакси нещата ги приема по лесно, но аз живеех с нея и ...както и да е....мисълта ми беше че ето дори и насън аз продължавам да се карам с нея, всъщност двете си се караме, за 5 минути и после пак, най добри приятелки....живот, това е, казвайте си че се обичате и бъдете усмихнати независимо от всичко което ви се случва



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: 2biri]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.12.12 23:41



Не мога да съдя, кое е нормлно и кое - не. Но и аз съм на мнение, че различните поколения трябва да си живеят отделно. Да си помагат при нужда и да не си досаждат излишно.

Моите родители, примерно, винаги са си имали много приятели и собствен живот. Така че грижите и любезностите от моя страна и от страна на брат ми им идват вповече. Много ми помагат при гледането на децата последните месеци, ама им тежи.

В момента майка ми готви, защото решиха, че не харесват моето готвене (преди го харесваха, но сега - не). Май ще трябва да и предложа аз да готвя на децата, а тя да готви, когато и се прииска. Защото тя мрази да готви и не би готвила всеки ден на баща ми.

Все ще се разберем някак, но сигурно, живеем заедно за последен път.



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Фakличka]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.12.12 23:44



Права си, най-силно се чувства липсата на човека, ако си живял с него всекидневно. Всяка стая, всяка вещ ти напомнят за него и ти липсва невероятно и е много трудно да го преодолееш.

Това, че се карате насън - тя е жива в сърцето ти.



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Фakличka]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.12.12 23:46



При проблеми във взаимоотношенията, все си представям какво би ми казал Асасин.



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано07.12.12 00:03



ами не знам дали е жива в сърцето ми, май не, но явно духът и ме пази и ми помага)))



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Beщицaтa]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано07.12.12 00:04



Да, той най добре и най истински ги разбираше нещата, независимо че беше много строг и много се караше, аз пък се сещам за Пламен

той ми е давал най добрите съвети, и не само той де



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Beщицaтa]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано07.12.12 00:07



Ами да се включа, щом специално съм поканена, въпреки че честно не ми се говори за тях.
При мен обратното - след като станах родител, а може би и малко преди това вече имах изградено мнение за това, как моите не са се справили в това отношение. Грешката ми е, че все пак късно го разбрах. Ако беше по-рано щях да имам време да взема живота си в ръце и да се махна от тях. Сега е късно, съответно - трудно, още повече с детенце на ръце...




Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: TRlNlTY]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано07.12.12 00:11



Няма ли никакъв шанс да се отделите? И да не е веднага, но след месец, година? И в другата тема пишеше, че това много ти тежи. Разговори?



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: TRlNlTY]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано07.12.12 00:35



Много хубво, че прописа.



Струва ми се, че взаимоотношенията изглеждат най-тежки, когато са "завинаги". Когато нещо е временно по-лесно се поглъща, но когато е постоянно ...

Моя приятелка се върна при родителите си след развода си. Но успя да ги изтъри само година и се отдели. Родителите и не приемаха развода и, не харесваха гаджето, което си намери, все и се караха, все имаха разни изисквания...

Обмислила ли си всички възможности да живееш отделно?

Аз си мислех, че никога няма да имам собствен дом и бях притеснена, особено след като родих, а ето, че сега имам. Стават чудеса.



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Фakличka]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано07.12.12 00:37



Мисля си, че щом се сещаме за някого, той е жив в сърцата ни. И докато човек е жив поне в едно сърце всичко е имало смисъл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.