Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Фakличka]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.12.12 22:41



Знаех, че майка ти е болна, но не знаех, че е починала. Искрени съболезнования.

Сякаш майки и дъщери повече се карат от майки и синове. Отношенията ми с майка ми никога не са лесни и безоблачни, тя се разбира много по-добре с брат ми. И в обратната посока е така, по-лесен за общуване е синът ми, с Васи общуването винаги е съпроводено с много напрежение.



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.12.12 22:50



Съжалявам.

Понякога разбираме колко ценим някого, чак когато го загубим. Когато се карам с родителите ми или им се ядосвам си мисля, че няма да сме заедно още дълго и не си заслужава да се нервирам. Много ми беше мъчно, когато другият дядо на децата ми почина няколко месеца преди да родя. Много се зарадва, когато научи, че съм бременна. Всъщност аз продължих рода му, защото той и сина му са единствени деца. Но все ми се иска да беше поживял още малко, за да се порадва на внуци.



Тема Re: Ох...трудна тема.нови [re: MamaNetty]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.12.12 22:52



Сами ли са или всеки си е намерил партньор?

Подкрепят ли те?



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.12.12 22:57



И ние с майка ми се караме. Най-ужасното е, че бащата на децата ми и тя страшно си приличат. И после момичетата избирали мъже, като бащите си - глупости, избират ги като майките си.



С нея се караме за същите неща, за които и с мъжа, тя дори ми казва същите думи. И тъй като в момента живеем заедно за няколко месеца, почти не минава ден, в който да не ми казва, че си тръгва и че не може да живее с мен. Днес ми заяви: Когато те няма е толкова хубаво и спокойно.

Може би аз съм някаква супер непоносима вещица.



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Haглeц]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.12.12 23:00



"Да загубиш един родител може да се сметне за нещастие, но да загубиш и двамата вече прилича на безотговорност."
Оскар Уайлд


Когато те прочетох се сетих за този цитат.

Не, не мисля, че си късметлия в тази област.



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.12.12 23:02



Въобще не се оплаквай! Да е жива и здрава майка ти много много години. Ти още ли я превъзпитаваш или вече ти мина?



Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: 2biri]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.12.12 23:04



Това ли е нормалното?





Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.12.12 23:09



И защо не я слушаш?





Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: ariel$$]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.12.12 23:10



Ти си един от редките случаи. Аз искам да съм като твоите родители.





Тема Re: Отношенията с родителитенови [re: Beщицaтa]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано06.12.12 23:11



Не знам, за мен - да. Те живеят на един хвърлей. Но аз не бих живяла с тях. Сигурно щото съм забравила какво е да се съобразяваш с много хора, особено от далечно поколение с детето. Даваме си време, пари, внимание. Ходим си регулярно на гости. Можем да разчитаме един на друг при нужда. Те досаждат и аз се дразня, аз не слушам и те се дразнят. Но сме си мили.

Не е нормално да живеете като както като си бил на 15. Според мен. Както и не е нормално майка ти да е най-добрата ти приятелка или баща ти да е образец за съпруг. Може да не съм права, ама...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.